צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כרסום שורשים

בעמוד שלפניכם תוכלו להבין מתי יש צורך בכרסום שורשים, איך הוא מתבצע ובכלל מה זה. תוכלו גם לראות מהו מחיר כרסום שורשים ולערוך השוואת מחירים שתוריד המחיר כרסום העצים הסופי.

כרסום שורשים - מתי נצטרך?

ישנן כמה סיבות שבגללן נצטרך לבצע כרסום שורשים / עצים:

  • חסימת ביובים: אחד הסיבות לקרוא לביובית שפותחת סתימות בביוב היא עקב שורשים שפוגעים בתשתית וחוסמים את הביוב.
     
  • בנייה על קרקע: אם אתם מתכננים לבנות על קרקע מסויימת תצטרכו לכרסם את השורשים על מנת שלא יפריע לבנייה ולתשתית.
     
  • מגרש משחקים: אם יש לכם בחצר גדם עץ ואתם רוצים שהילדים יוכלו לרוץ בבטחה בלי חשש שיפלו או יתקלו בגדם? כרסום שורשים יפתור לכם את הבעיה הזו.

מה זה כרסום עצים?

כרסום עצים הוא תהליך של גיזום גזע העץ. בעת כרסום שורשים לעץ - גוזם העצים משתמש במכונת כרסום מיוחד אותה הוא מעמיד מעל לגובה השורשים. מכונת כרסום השורשים חותכת שבבים קטנים מהשורש עד להיעלמותם. 

 

לרוב כרשום שורשים מתבצע על עצים כרותים כאשר נותר רק גדם העץ. זה מפני שבעת כריתת עצים לא ייכרת העץ עד הסוף ויישאר ממנו גדם קטן.

 

כרסום שורשים

מהו מחיר כרסום שורשים? 

מחיר כרסום שורשים מתחיל ב- 600 ש"ח לכרסום פשוט של שורשים קטנים ויכול להיגמר ב- 1,600 ש"ח כשמדובר בכרסום שורשים גדולים יותר או עבודות מורכבות יותר, כמו למשל כרסום עצים חיים במטרה לצמצם את התרחבות השורשים שלהם, פעולה זו נקראת גם "גיזום שורשים". הוספנו לכם מחירון בשביל להראות את טווחי המחירים של עבודות נפוצות בכרסום עצים:

מחירון כרסום שורשים

עלות כרסום שורשי עץ סטנדרטי

מחיר לעבודת כרסום שורשים קטנה.


600 - 800 ש"ח
מחיר עקירת שורשים גדולים

המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודל השורשים והפריסה שלהם.


1,000 - 1,600 ש"ח
כמה עולה הסרה של גדם עץ?

הסרה של גדם עץ כרות.


550 - 850 ש"ח
הריגה של שורשי עץ בולטים

הריגה של השורשים באמצעות רעל.


300 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הורידו במחיר של כרסום שורשים

בשביל להוריד במחיר של כרסום שורשים צריך להבין שהסיבה לכך שמחיר כל עבודה שנתנו היא שהמחיר הוא לא קבוע והוא יכול להשתנות בהתאם לגוזם העצים שיגיע אליכם. לא כל גוזם עצים יקח לכם את אותו המחיר על אותה העבודה.

 

תוכלו להשאיר פרטים או להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 גוזמי עצים בעיר שלכם על מנת שתוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים. ככה תוכלו לחסוך עד 30% מהמחיר הסופי של כרסום שורשים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כרסום שורשים מתבצע בצורה הזו

השיטה הנפוצה ביותר לכרסום שורשי עץ היא באמצעות אותה מכונת כרסום שורשים שהזכרנו מוקדם יותר במאמר. גודל המכונה יכול להשתנות בהתאם לגודל העבודה שתצטרכו לבצע. שיטה נוספת לכרסום שורשים היא באמצעות רעל שהורג את השורשים הבולטים. לאחר מכן ניתן לפרק את השורשים בקלות.

 

כרסום שורשי עץ

האם ניתן לכרסם שורשים בלי לכרות את העץ?

במידה ויש צורך לכרסם את השורשים של העץ כי הם מפריעים לביוב, אך לא תרצו לכרות את העץ כי הוא עדיין נותן לכם פרי, משפר את מראה הגינה שלכם או כל סיבה אחרת תדעו שכן ניתן לכרסם שורשים לעץ לא כרות. 

 

כשמכרסמים שורשים לעץ לא כרות חשוב לשים לב קודם כל לא לפגוע בשורש הראשי של העץ, אחרת הוא יכול ליפול. בנוסף חשוב לצרף עבודה של גיזום עצים בנוסף לכרסום השורשים על מנת לאזן במשקל שהעץ סוחב. זכרו שאתם מורידים לו את השורשים אז יש לו פחות כוח להחזיק את כל הפירות והענפים שלו.

שאלות נפוצות על כרסום שורשים

שאלות נפוצות מהגולשים של 'גיזום בישראל' על כרסום שורשים:

האם צריך אישור מיוחד בשביל לכרסם שורשים?

לא, אין צורך באישור מיוחד בשביל לכרסם שורשים.


מה צריך לעשות לפני שמזמינם כרסום שורשים?

לפני שמגיע בעל המקצוע לכרסום שורשים צריך לפנות את השטח מכל מיני אביזרים שהשארתם בחצר ונמצאים בסביבת העץ אשר יכולים להפריע לגוזם העצים.