צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצי אקליפטוס

זקוקים לכריתה של עצי אקליפטוס? כאשר מדובר בעץ חזק וגדול שכזה, חשוב למצוא גורם מיומן ובעל ניסיון, אשר מחזיק ברשותו כלי עבודה מתקדמים וחזקים לביצוע הכריתה. המשיכו לקרוא, קבלו מידע מפורט ולאחר מכן תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר כורתים באזורכם.

כריתת האקליפטוס: באילו מקרים זה נדרש?

אקליפטוס הוא עץ אוסטרלי אשר ניטע בישראל כבר בשנות השמונים. גזעיו הגדולים והעבים של עץ האקליפטוס נחשבים למרשימים וקשה שלא להישאר פעורי פה אל מול גודלו של העץ.

 

אז מתי בכל זאת נדרש לבצע כריתת אקליפטוס? בעיקר כאשר נרצה למנוע נפילה של ענפי העץ הכבדים על ציוד או אנשים שמבלים בסביבתו הקרובה של העץ. הענפים הכבדים יכולים לגרום לנזקים משמעותיים וגם למוות ולכן לעיתים אין מנוס והכריתה הכרחית.

 

סיבה נוספת שבגינה נכרות עצי אקליפטוס היא כאשר נרצה למנוע את ההתפשטות המהירה של העץ, אשר ידוע בקצב הצמיחה המהיר שלו.

 

כריתת עצי אקליפטוס

כמה תעלה כריתת עץ אקליפטוס?

מחיר העבודה נקבעל בהסתמך על גודל וגובה העץ. ככל שיהיה מדובר בעץ גדול יותר, כך המחיר כמובן יעלה. עלות לכריתת עץ אקליפטוס בוגר נעה בין 2,000 ש"ח ל-5,000 ש"ח אך מחיר מדויק תוכלו לקבל רק לאחר שתשלחו תמונות או וידאו קצר לכורת העצים, כך הוא יבין בצורה מדויקת, כמה מורכבת העבודה.

 

מחיר ממוצע לכריתת עץ אקליפטוס

מחיר ממוצע לכריתת עץ אקליפטוס: 3500 ₪

טווח מחיר גבוה 5000 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

כיצד מתבצעת כריתת עצי אקליפטוס?

מאחר ומדובר בעצים גבוהים מאוד, יש צורך בשיטות מתקדמות. אחת השיטות היא שימוש במנוף מיוחד אשר אליו נחבר את ענפי העץ בצורה בטוחה ולאחר מכן נכרות את הענפים בהדרגתיות ונוריד אותם באמצעות המנוף. וכיצד גוזם העצים מגיע אל חלקו העליון של העץ? הוא מטפס עליו באמצעות חבלי סנפלינג מיוחדים ומאבטח את עצמו אל אחד מהענפים האחרים או לגזע העץ. לאחר מכן, יוריד את גז עץ האקליפטוס ולבסוף יבצע כרסום לשורש העץ.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

בטיחות במהלך פעולת הכריתה

בדיוק כמו בכל עבודה אחרת של כריתת עצים, גם כריתת עצי אקליפטוס מחייבת הקפדה על הפן הבטיחותי. כאשר כורתים עץ, כדאי לפנות מהשטח אנשים וזאת על מנת לשמור על בטחונם ולהגן עליהם מפני נפילה של ענפים כבדים. גם הכורת עצמו שמבצע את הפעולה, חייב להקפיד על כפפות, משקפי מגן וכמובן קסדה - כל אלו יגנו עליו בעת השימוש במסור השרשרת או בגוזם הגובה שבו הוא ישתמש.

 

כריתת אקליפטוסים

שאלות נפוצות של גולשי האתר

האם מותר לכרות עץ אקליפטוס מבלי לקבל אישור?

ממש לא. גם כאשר רוצים לכרות עץ אקליפטוס, בדיוק כמו עצים אחרים, יש לקבל אישור מפקיד יערות. היכנסו וקראו על כך בהרחבה בעמוד המדבר על חוק כריתת עצים.


כיצד מפנים את גזעי העץ והגזם לאחר הכריתה?

לאחר כריתת עץ מסוג אקליפטוס נהוג לפנות את הגזם באמצעות עגלה או נגרר מאחר ומדובר בגזעים כבדים שקשה מאוד לסחוב או להרים ידנית. וודאו כי עבודות הפינוי כלולות במחיר העבודה ובמידה ולא, בדקו מה העלות.


איך אדע האם אתם מספקים שירותי כריתת אקליפטוס באזור מגוריי?

מאחר ואנו עובדים עם כורתי עצים מכל רחבי הארץ, סביר להניח שנגיע גם לאזורך. ניתן לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו ולבדוק זאת.