צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים ברעננה

ישנן מספר סיבות לבצע כריתת עצים ברעננה: עצים חולים, עצים מתים, עצים המסכנים עוברים ושבים ועוד. במקרים מסוימים אפשר לכרות עצים ללא אישור, עבור אחרים דרוש אישור. במאמר הזה תוכלו ללמוד את כל מה שחשוב וצריך לדעת על כריתת עצים ברעננה וגם לקבל 3 הצעות מחיר מקצועיות.

אל תעברו על החוק! - הוציאו אישור לכריתת עצים

החוק בישראל קובע שכדי לכרות עץ בוגר חובה להציג בפני הכורת אישור מטעם הקרן הקיימת לישראל. עץ בוגר הוא כל עץ הנמצא בגינה פרטית שגובהו גבוה מ – 130 ס"מ ושקוטר הגזע שלו עולה על 20 ס"מ או כל עץ הנמצא בשטח ציבורי שקוטר הגזע שלו עולה על 10 ס"מ. 

 

אנשים הכורתים עצים ללא אישור עוברים עבירה פלילית ועלולים לקבל קנס כספי על כריתת העץ או אפילו למצוא את עצמם מאחורי הסורגים, מה גם שהם עלולים להוביל לפתיחת תיק פלילי גם נגד הכורת עצמו שביצע עבודה ללא אישור מתאים. 

 כריתת עצים ברעננה

איך מבצעים כריתת עץ ברעננה?

לאחר קבלת אישור לביצוע כריתת עץ בהתאם לגובה העץ אפשר לבחור באחת מתוך שלוש הדרכים הבאות:

 1. כריתת עץ קרובה לגזע – זוהי הכריתה המוכרת מסרטי הקולנוע. כורת העצים מנסר את העץ בחלקו התחתון, קרוב הגזע. שיטה זו מתאימה לעצים נמוכים שברור שלא יפגעו בדבר בדרכם אל הקרקע. כריתה זו מתאימה לעצים בגובה הנע בין 4 מ' ל – 5 מ'. 
   

 2. כריתת עץ בטיפוס – בדרך זו הכורת מטפס על העץ עם רתמה מיוחדת והוא כורת את הענפים והגזע בשלבים. הכריתה מתחילה מלמעלה ולאט לאט מתקדמת כלפי מטה, אל עבר הגזע. עלות כריתת עצים כזו משתנה בהתאם לגובה של העץ. 
   

 3. כריתת עץ עם מנוף – כאשר העץ גבוה במיוחד, נעזרים במנוף מיוחד. כורת העצים עומד בתוך הסל של המנוף ועולה אל צמרת העץ. שם הוא מתחיל לגזום את הענפים בגובה, ולאט לאט עושה את דרכו אל עבר הגזע. 
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כמה עולה לבצע כריתת עצים ברעננה?

כפי שאמרנו קודם מחיר כריתת עצים ברעננה משתנה בהתאם לגובה העץ ולהיקפו:
 

מחירון כריתת עצים ברעננה

מחיר כריתה קרובה לגזע העץ

עץ בגובה עד 5 מ'.


300 - 500 ש''ח
מחיר כריתת עץ עם מנוף

400 ש''ח לשעה בשעתיים הראשונות והחל מהשעה השלישית 600 ש"ח. עץ בגובה עד 5 מ' ומעל 5 מ'.


400 - 600 ש''ח
מחיר כריתת עץ בטיפוס

מחיר כריתה לעץ בגובה עד 5 מ'.


500 - 1000 ש''ח
מחיר כריתת עץ בטיפוס

עץ בגובה מעל 5 מ'.


1500 - 4000 ש''ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

איך למצוע כורת עצים ברעננה?

באמצעות פורטל "גיזום בישראל" תוכלו לקבל הצעות מחיר מקצועית מכורת עצים ברעננה במרכז העיר ובשכונות נוספות ביניהן, קריית גנים, קריית דוד רמז, שיכון אשר, שכונת לסטר, לב הפארק, אזור קריית הספורט ועוד. ניתן לבקש הצעת מחיר עבור כריתת עצים בשטחים ציבוריים ובגינות פרטיות.