צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים בראש העין

פורטל גיזום בישראל כולל בתוכו כמה אופציות אידיאליות לצרכנים החכמים, לרבות השוואת מחירים עבור כריתת עצים בראש העין, בדיקת כמה הצעות מחיר מכורתים שונים ועוד. במילים אחרות, לא מזמינים כריתת עץ לפני שעושים סקר שוק מקדים.

מי יכול להזמין כריתת עצים בראש העין?

החוק בישראל אינו מתיר כריתת עצים בראש העין, אלא אם היא מבוצעת על ידי כורתי עצים מורשים ולאחר קבלת אישור כריתה רשמי. זוהי לא רק עבודה מסוכנת שצריכה להתבצע תחת פיקוח מחמיר, אלא שהחוק בישראל קובע כי כריתת עצים מוגנים מהווה עבירה פלילית לכל דבר ועניין. לכן, אם אתם צריכים למצוא כורת עצים בראש העין, השלב הראשון תמיד יהיה הוצאת אישור כריתה. את האישור הנ"ל מוציאים במשרד החקלאות, אך כדאי לדעת שחלק מכורתי העצים יוכלו לסייע לכם בתהליך זה.
 

כריתת עצים בראש העין

השוואת מחירי כריתת עצים בראש העין חשובה?

אכן כן, השוואת מחירי כריתת עצים בראש העין חשובה מכמה סיבות. ראשית, פשוטו כמשמעו – אתם תוכלו ככה למצוא כורתי עצים מומלצים בראש העין במחירים אטרקטיביים. אבל מעבר לכך, השוואת המחירים באתר גיזום בישראל מאפשרת לכם לערוך סקר שוק מעמיק יותר למציאת הכורתים הנכונים והמקצועיים דיה. לכן, בצעו השוואת מחירים מהסיבות הבאות:

 • כדי למצוא כורתי עצים מוסמכים בראש העין אשר מגיעים עם המלצות.
   
 • כדי לבחון ביקורות ודירוגים אשר ניתנים על כורתי עצים.

עם סקר השוק הנכון, תוכלו למצוא לא רק כורתי עצים מוסמכים במחירים אטרקטיביים, אלא אנשי מקצוע שמסוגלים לבצע את הכריתה בבטחה. זכרו, כריתה לא מקצועית מהווה סכנת נפשות לכל דבר. לא פעם, מספיק לכרות בזווית מעט לא נכונה כדי שהעץ חלילה יקרוס על מבנים או אנשים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כמה עולה כריתת עצים בראש העין?

מחיר כריתת עצים בראש העין נקבע לפי היבטי התמחור הבאים:

 • גובה העץ, מידותיו הכלליות והמיקום שלו.
   
 • אילוצים שונים ומורכבויות גישה, כמו למשל עצים סמוכים למבנים או עמודי חשמל.

באופן כללי, תוכלו לצפות לשלם בין כ-300 – 700 ₪ בגין כריתת עצים עד 3 מטרים, בעוד כי כריתת עצים בינוניים וגדולים יותר תעלה לכם בין 700 – 1,500 ₪ (עד 10 מטרים). כאשר מדובר על עצים הגבוהים מ-10 מטרים, העלויות עשויות להגיע גם ל-5,000 ₪ בממוצע.


מחיר כריתת עץ בראש העין

מחיר כריתת עץ בראש העין: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

למה צריך כורת עצים בראש העין?

בין אם מדובר על סכנה בטיחותית עקב זליגה של ענפים לכיווני עמודי חשמל, או משא מדובר במניעים על בסיס עיצוב נוף ושינוי שלו, כורת עצים בראש העין יכול להידרש מסיבות שונות. כאשר מדובר על כריתת עץ, אנשים אוטומטית חושבים על הסרתו לגמרי מהשטח. בפועל, כורתי עצים בראש העין יכולים גם לכרות חלקית את העץ, חלקית את ענפיו וכולי. לכן, ניתן לחלק כריתת עצים ל-2 סוגים שונים:

 • כריתה חלקית של עץ כדי לאפשר לו לצמוח טוב יותר ובאופן יותר בריא (לעיתים מספיק גם רק גיזום עצים).
   
 • כריתה מלאה של עץ או העתקו למקום אחר, כלומר הסרתו משטח נתון.