צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים בנתניה

כריתת עצים בנתניה על ידי כורת מורשה ומוסמך, מזמינים דרך פורטל גיזום בישראל. ניתן לערוך השוואת מחירים בין מספר כורתים באזור נתניה והשרון ולקבל הצעות מחיר נהדרות.

כריתת עצים בנתניה מכל סוג וגודל

צריכים לכרות עץ בגינה? מחפשים גורם מוסמך ומקצועי שיעשה זאת בעבורכם? דרך פורטל גיזום בישראל תוכלו להזמין את השירות וזה כלל לא משנה אם נדרש לכרות עץ קטן, בינוני או גדול. כמו כן, כדאי לדעת שבעזרתנו תוכלו להזמין שירותי כריתה לכל סוגי העצים וזה כולל כריתת עצי הדר, עצי דקל, כריתת עצי אקליפטוס ועוד. שימו לב כי המחיר של כריתת עצים בנתניה נקבע בין היתר על סמך סוג העץ ולכן כדאי לציין את סוג העץ בפני מי שעתיד לבצע את העבודה.

 

כריתת עצים בנתניה

מהו המחיר לכריתת עץ בנתניה?

בעבור כריתה של עץ בגודל בינוני, נהוג לשלם בין 700 ל-1,500 ש"ח. במידה ומדובר על עץ קטן יותר, שגובהו הוא עד 6 מטר, תשלמו בממוצע 500 ש"ח. במקרים בהם נדרש לכרות עץ גדול במיוחד, שגובהו הוא 10 מטר ומעלה, המחיר יתחיל ככל הנראה מ-1,500 ש"ח ועשוי להגיע גם לעלות של כמה אלפים. לפני עבודה של כריתת עץ בנתניה, כדאי לשלוח לבעל המקצוע תמונה של העץ בשביל שיוכל לספק הערכת מחיר ראשונית.

מחיר ממוצע לכריתת עץ בינוני בנתניה

מחיר ממוצע לכריתת עץ בינוני בנתניה: 1100 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

ניתן לקבל שירות בכל אזורי העיר

דרכנו, ניתן להזמין שירות של כריתת עצים בכל אזורי העיר וזה כולל את מרכז העיר וגם את שכונת קרית נורדאו, אגמים, פולג, קרית השרון, עיר ימים ואזור אביחיל. אפשר להזמין את השירות גם במצבים בהם נדרש לכרות עץ בגינה פרטית וגם במצבים שבהם צריך לבצע כריתת עצים בשטחים ציבוריים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מה חשוב לזכור לפני כריתת עצים בנתניה?

הדבר הראשון שכדאי לזכור הוא שעבודה זו חייבת להתבצע על ידי כורת עצים מוסמך וכי כריתה מחייבת מילוי טופס ייעודי באתר של קק"ל. בנוסף, גם אם ברצונכם לכרות עץ בגינה הפרטית שלכם, תזדקקו לאישור של פקיד היערות בנתניה ולמעשה אם תבצעו את פעולת הכריתה ללא אישור זה, אתם מסתכנים בעבירה פלילית.

 

>> קראו בהרחבה על חוק כריתת העצים.

כריתת עצים בנתניה - מתי זה נדרש?

הסיבות לכריתה של עצים הן די מגוונות. ישנם מצבים שבהם הכריתה נדרשת מאחר והעץ מהווה סכנה ועשוי לקרוס, בעוד קיימים מקרים שבהם נדרש לכרות את העץ מאחר והעץ חולה ונרצה למנוע הדבקה של העצים אשר קרובים אליו פיזית במחלה זו.

 

כמו כן, לעיתים כריתת עצים בנתניה נדרשת כאשר רוצים לבצע שינוי עיצובי בגינה ואין מנוס מעקירה או כריתה של העץ על מנת לפנות את האזור למטרה אחרת כמו בניית דק, שתילת דשא, ריצוף או כל דבר אחר.

מה המורכבות בכריתת עצים לפי סוגים:

סוג העץ הסבר מורכבות הכריתה
כריתת עץ אזדרכת בנתניה בגלל שעץ האזדרכת נחשב כ"פולש" ניתן לקבל אישור בקלות (באופן יחסי כמובן) מפקיד היערות המקומי. דבר נוסף שחשוב לדעת, מדובר על עץ כבד משקל וצריך לבצע כריתה מחלקו התחתון. כמו כן, לוודא שהסביבה פנויה לנפילת העץ.
   
כריתת עץ אקליפטוס בנתניה עץ האקליפטוס נחשב כ"עץ מוגן" - לכן יהיה קשה יותר לקבל אישור לכריתה. האמנם, אם נצליח להוכיח כי העץ גורם לנזק סביבתי - נקבל את האישור. הכריתה נחשבת למסובכת בגלל גובה העץ והשורשים אשר מגיעים לעומק של 20 ואף 30 מטרים בתוך האדמה.
   
כריתת עץ דקל בנתניה עצי הדקל גבוהים ועל מנת לבצע כריתה לרוב נצטרך גם שימוש במנוף סל. אישור כריתה נקבל רק לאחר בקשה מפקיד היערות. אם העץ אינו בוגר ( מעל ל-2 מטרים בגובה), נקבל אישור בצורה פשוטה ומהירה יותר.