צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים בירושלים

כאן בגיזום בישראל בתוך כמה דקות בלבד תוכלו לערוך השוואת מחירים בין כורתי עצים בירושלים והסביבה, ראו מהו מחיר כריתת עצים בירושלים, וקבלו טיפים ומידע נרחב על הנושא.

כריתת עצים בירושלים דרך גיזום בישראל

כריתת עצים בירושלים, המתבצעת על ידי כורת עצים מוסמך, מומלץ שתתבצע רק לאחר שקראתם את המאמר הבא, המביא בפניכם מידע חיוני אודות כריתת עצים בירושלים. פורטל גיזום בישראל מתמחה בתחום גיזום וכריתת עצים בישראל ומאגד את מרבית נותני השירות בתחום. השאירו פרטים ואנו נדאג שתקבלו מספר הצעות מחיר מכורתי עצים מומלצים בירושלים. השוו מחירים ובצעו הזמנה דרך הפורטל.
 

כריתת עץ בירושלים

מהו מחיר כריתת עצים בירושלים?

מחיר כריתת עצים בירושלים משתנה בהתאם לגודל וסוג העץ אותו יש לכרות, הנה כמה טווחי מחירים:

  • כריתה של עץ בגודל בינוני תעלה בין 700 ל- 1,500 ₪.
     
  • כריתה של עץ הנחשב קטן, עד גובה של 6 מטרים, תעלה לכם בין 400 ל- 600 ₪.
     
  • כריתה של עץ גדול, עץ שגובהו מעל 10 מטרים, תעלה סביב 1,500 ₪. במידה וקיימת מורכבות כשלהי בכריתת העץ הגדול, הדבר עשוי לייקר את הכריתה באלפי שקלים.

בטרם תבקשו הצעת מחיר מכורת עצים מקצועי, שלחו לו תמונה של העץ המיועד לכריתה. בצורה זו, יוכל הכורת להגיש לכם הצעת מחיר רלוונטית, המותאמת לגודל וסוג העץ שלכם.


מחיר כריתת עץ קטן בירושלים בממוצע

מחיר כריתת עץ קטן בירושלים בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מהם המקרים בהם מדרשת כריתת עץ בירושלים?

ישנן סיבות מגוונות בגינן נדרשים לבצע כריתה של עץ. המקרה השכיח ביותר הוא של עץ שצמח בצורה מסוכנת ופראית ומהווה סכנה לשלום הציבור. במקרים אחרים, יהיה מדובר בעץ הנגוע במחלה מסוימת וחשוב לבצע כריתה שלו על מנת למנוע הדבקה של עצים אחרים. המקרים הנוספים הם מסביב לרצון הפרטי של אדם שבשטח ביתו צומח עץ והוא אינו מרוצה מצורת הגדילה של העץ, או מעונין לבצע שינוי בעיצוב הגינה. במקרים אלה מעט קשה יותר לקבל את אישור הכריתה ועדין, במקרים רבים האישור מתקבל.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מדוע מורכב לבצע כריתה של עץ אזדרכת בירושלים?

מכיוון שמדובר בעץ הנחשב "לפולש", ניתן לקבל אישור כריתה יחסית בקלות, על ידי פנייה מסודרת לפקיד היערות של הרשות המקומית. אבל, חשוב לדעת, האזדרכת הנו עץ כבד במיוחד ולכן, יש לבצע את הכריתה שלו בצורה סופר מקצועית, כאשר היא מתבצעת מחלקו התחתון של העץ בלבד. היות וכך, יש לוודא שמרחב הנפילה של העץ יהיה פנוי מכל אדם וחיה.

האם מורכב לבצע כריתה של עץ אקליפטוס?

האקליפטוס הנו עץ מוגן ולכן, קשה מאוד לקבל אישור כריתה עבור עץ זה. אולם, במידה וניתן להוכיח שהעץ אכן מייצר נזק לסביבה, ניתן לקבל אישור גם לכריתה זו, כאשר אלו התנאים השונים המופיעים בחוק כריתת עצים. כורת עצים מקצועי ומוסמך בירושלים ידע לסייע לכם בתהליך קבלת אישור לכריתת עצים מכל סוג.

הביורוקרטיה שאי אפשר בלעדיה

כורת עצים בירושלים יוכל לספק לכם מענה מקצועי, אך ורק לאחר שיונפק אישור כריתה מקק"ל. רק כורת עצים מוסמך יוכל לבצע את עבודת הכריתה. במידה ומדובר בעץ שצומח בגינת ביתכם, עדין תדרשו לאישורים ביורוקרטיים ובמקרה זה של מפקיד היערות בעיריית ירושלים. במידה ואת עבודת הכריתה יבצע כורת לא מוסמך וללא האישורים הנדרשים דעו, אתם עוברים עבירה פלילית שדינה עשוי להיות חמור.