צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים בחיפה

כריתת עצים בחיפה היא פעולה נדרשת ביותר, מכיוון שהעיר חיפה רוויה באזורים הרריים ויערות. בתים רבים נבנו באותם אזורים ולכן, מעת לעת, נדרשת פעולה של כריתת עצים בחיפה. כאן, בפורטל גיזום בישראל, תמצאו מאמרים בנושאי גיזום עצים שונים, תעשירו את עצמכם במידע חיוני ותוכלו אף, לאתר כורת עצים בחיפה, במחיר טוב וברמת מקצועיות גבוהה. השאירו פרטים במקום המיועד לכך, קבלו הצעות מחיר, השוו מחירים, חסכו כסף והזמינו כורת עצים מומלץ.

כריתת עצים בחיפה – עולם שלם של עצים

במידה והעץ שלכם בגינה צמח וגדל לממדים חסרי פרופורציות ביחס לגודל הגינה, אתם זקוקים לכורת עצים בחיפה שיגיע, יבין את הבעיה ויציע לכם פתרון איכותי הכולל, גיזום מסוים של העץ, מבלי לפגוע בהמשך חייו בתוך הגינה שלכם. בין אם מדובר בעץ בגודל בינוני ובין אם מדובר בעץ גדול ממדים, אתם נדרשים לאדם בעל ידע מקצועי בכריתת וגיזום עצים.

 

כריתת עצים בחיפה

לפני שכורתים עץ חשוב לדעת

לפני שאתם ממהרים לבצע כריתה של עץ, באמצעות כורת עצים מוסמך, עליכם למלא טופס באתר של קרן קיימת לישראל (קק"ל). זאת ועוד, גם אם הנכם מבצעים כריתה של עץ בגינה הפרטית שלכם, עליכם, לפני ביצוע הכריתה, לקבל אישור עירייה מפקיד היערות של עיריית חיפה. במידה ולא תעשו כך, אתם מעמידים את עצמכם בסכנה של תביעה, בגין ביצוע עבירה פלילית של ממש, על פי חוקי מדינת ישראל.

מחיר כריתת עצים בחיפה

מחיר כריתת עצים בחיפה, נקבע, על פי רוב, על פי גודלו של העץ. למשל, עץ בגודל בינוני, יעלה לכם לכרות בין 700 ל- 1,500 ₪. עץ שגובהו אינו עולה על 6 מטרים, יעלה לכם לכרות כ- 500 ₪. עץ גדול במיוחד, שגובהו עולה על 10 מטרים, כריתתו תעלה לכם לפחות 1,500 ₪ ויתכן שאף הרבה יותר מכך.

 

בטרם תזמינו שירות של כורת עצים בחיפה, שלחו לכורת העצים בו אתם מעוניינים, תמונה של העץ המיועד לכריתה, על מנת שהוא יוכל לתת לכם הערכה טובה למחיר אותו תדרשו לשלם בעבור ביצוע הכריתה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

העצים הנכרתים ביותר בישראל ומדוע

ישנם מספר סוגי עצים, אותם כורתים יותר בישראל. להלן שמות העצים והסיבה לכך:

  • עץ אקליפטוס – האקליפטוס הנו עץ מוגן ולכן, קשה מאוד לקבל אישור כריתה בעבורו. במידה ותצליחו להוכיח שהעץ ממש גורם לכם נזק משמעותי, תקבלו אישור לביצוע הכריתה שלו, למרות היותו מוגן. היות ומדובר בעץ גבוה המתחזק שורשים עמוקים מאוד, כריתה של עצי אקליפטוס איננה פשוטה, היא דורשת זמן וכורת עצים מיומן ומנוסה במיוחד. האקליפטוס הוא עץ נפוץ מאוד ולכן, כריתתו שכיחה.
     
  • עץ אזדרכת – מכיוון שעץ האזדרכת מהווה, במקרים רבים, סוג של פולש, במרבית המקרים ניתן לקבל עבורו אישור כריתה. היות ומדובר בעץ שגזעו וענפיו כבדים מאוד, יש לבצע את הכריתה של העץ מחלקו התחתון ולוודא שאין אף אדם או חיה באזור, העלולים להיפגע מנפילתו של העץ לקרקע. גם האזדרכת נפוץ מאוד בישראל ומכיוון שנחשב לפולש, כריתת עץ אזדרכת נחשבת גם היא לשכיחה למדי.