צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים בהרצליה

כמה עולה כריתת עצים בהרצליה? מי מוסמך לבצע את העבודה ומה חשוב לבדוק לפני שמזמינים את השירות? הנה כל המידע שיעזור לכם להגיע מוכנים יותר לתהליך.

מחיר לכריתת עצים בהרצליה

מעוניינים לכרות עץ קטן בגינה? דעו שהמחיר הממוצע לכריתת עץ קטן (אשר גובהו הוא 5 מטרים בערך) יעלה לכם בממוצע 450 ש"ח. ייתכנו כמובן שינויים קלים במחיר בהתאם לסוגו של העץ, המיקום שלו בגינה ומורכבות העבודה עצמה. דרך טובה לקבל מחיר מדויק עבור שירותי כריתת עצים בהרצליה היא על ידי שליחת תמונה של העץ לכרות העצים, כך הוא ידע לתמחר זאת טוב יותר.

 

מחיר ממוצע לכריתת עץ קטן (עד 5 מטר)

מחיר ממוצע לכריתת עץ קטן (עד 5 מטר): 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

  • כריתה של עץ גדול יותר (עץ בוגר) תעלה בין 2,000 ש"ח ל-4,000 ש"ח

כריתת עצים בהרצליה כולל קשירת הענפים

אחד הדברים החשובים בכל הקשור לפעולה של כריתת עצים הוא לדאוג לכך שהכורת יבצע קשירה לענפי העץ הגבוהים לפני שהוא מתחיל לכרות אותו. אומנם במקרים רבים המשמעות של הוספת שירות קשירת הענפים מייקר את המחיר של כריתת עצים בהרצליה בצורה משמעותית (לעיתים פי 2 מהמחיר ההתחלתי) אך אם יש לכם עץ בוגר, גדול ומסיבי עם מספר ענפים שעשויים לפגוע בציוד בגינה, מומלץ לא לוותר על שירות זה.

 

חשוב להדגיש - לא כל עבודה של כריתת עצים בהרצליה תצריך פעולה זו ולעיתים יהיה אפשר לכרות את העץ בצורה בטוחה שאינה מסכנת את הסובבים או את הציוד והריהוט בגינה, גם מבלי להשתמש בטכניקה הקשירה. כורת העצים הוא זה שצריך לתת את הדעת בנושא ומומלץ להקשיב לחוות דעתו המקצועית.

 

כריתת עצים בהרצליה

מי מוסמך לבצע את עבודת הכריתה?

למרות שמלאכת כריתת עצים בהרצליה אינה דורשת הסמכה מקצועית, יהיה עליכם להזמין כורת מיומן ומקצועי אשר גם ברשותו יש ציוד מתאים (לרוב מסור שרשרת) וכמובן גם מחזיק בביטוח מתאים. חשוב לציין שיש להוציא אישור לכריתת עצים, או יותר נכון בקשה לכריתה או העתקה של עץ ולהעביר את הבקשה אל פקיד היערות בהרצליה או באזור השרון. מומלץ לעיין גם בחוק כריתת עצים ולהגיע מוכנים יותר עם כל מה שצריך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מצאו כורת עצים בהרצליה לכל סוגי העצים

אנו עוזרים לכם לאתר כורת עצים מקצועי בהרצליה לצורך כריתה של כל סוגי העצים וזה כולל עצים קטנים ונמוכים וגם עצים בוגרים, גדולים ומפותחים. ניתן לקבל מענה בעבור כריתת עצי דקל, כריתה של עצי הדר מכל סוג (עץ תפוחים, מנגו, אשכוליות וכדומה) וגם למצוא כורת עצי אקליפטוס - עצים גדולים וחזקים שכריתתם דורשת מיומנות רבה. 

כיצד ניתן לחסוך במחיר כריתת עצים בהרצליה?

אם זה עתה התחלתם לחפש אחר כורת עצים שמספק שירות בעיר הרצליה, דעו כי יש לא מעט בעלי מקצוע באזור שישמחו לספק לכם מענה מהיר ומקצועי. דרך פורטל גיזום בישראל, ניתן לקבל מספר הצעות מחיר (עד שלוש הצעות שונות) ורק לאחר מכן להחליט מי בעל המקצוע המתאים ביותר, על ידי בחינת הצעת המחיר, המקצועיות שלו, ההמלצות שיש עליו כבעל מקצוע ועוד.