צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עצים באשדוד

מעוניינים לכרות עץ? גם אם מדובר על עץ בגינה הפרטית שלכם, יש לבצע את תהליך הכריתה בצורה מסודרת ומבוקרת ובהתאם להנחיות בחוק. קראו על הפעולה והזמינו בעל מקצוע שמספק שירותי כריתת עצים באשדוד.

כריתת עצים באשדוד - מתי זה נדרש?

יש מספר סיבות לבצע כריתה של עץ, כאשר הסיבה הנפוצה ביותר היא הסיבה הבטיחותית - העץ גדול וגבוה מאוד והוא עשוי לקרוס ולפגוע בתשתיות שונות כמו חוטי חשמל. במצב זה תוכלו להזמין גם שירות של גיזום עצים באשדוד, אשר לרוב יתבצע על ידי אותו בעל מקצוע.

 

סיבה נוספת אשר בגינה נרצה לכרות עץ היא מאחר ונרצה להשתמש בשטח בו נמצא העץ לצרכים אחרים כמו בנייה של בית או יחידת דיור, הקמת ריצוף או דק ולמעשה לבצע כל שינוי אחר בגינה.

 

כמו כן, כריתת עצים באשדוד תתבצע גם כאשר העץ חולה ונרצה לשמור על שאר העצים בגינה מפני התפשטות של חרקים או מזיקים. במצב זה ישנה חשיבות רבה לטיפול מהיר ומקיף ולכריתה מקצועית של גנן המתמחה בכך.

 

כריתת עצים באשדוד

מחיר לכריתת עץ באשדוד

המחיר לכריתה של עץ תלוי במספר משתנים כמו סוג העץ, המיקום שלנו וכמובן הגודל והגובה. מחיר עבור כריתת עץ בוגר (עץ שהגזע שלו הוא בקוטר של 20 ס"מ ומעלה) תעלה בין 2,000 ש"ח ל-4,000 ש"ח. 

 

מחיר ממוצע לכריתת עץ בוגר

מחיר ממוצע לכריתת עץ בוגר: 3000 ₪

טווח מחיר גבוה 4000 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

מידע חשוב בנושא כריתת עץ

  • כריתת עצים מצריכה אישור מיוחד מטעם קרן קיימת לישראל, שעליכם להוציא בעצמכם ולהראות אותו לגורם שמבצע את הכריתה. תוכלו להעמיק בנושא זה ולקרוא על חוק כריתת עצים.
     
  • כדאי לוודא עם כורת העצים שהוא גם זה שיפנה את הגזם אל נקודת הגזם הקרובה לביתכם או לכל הפחות יוציא את הגזם מתוך החצר אל הרחוב עצמו.
     
  • חשוב לתת את הדעת לנושא קשירת הענפים - ישנם מצבים אשר בהם יהיה צורך לקשור חלק מהענפים לפני שמתחילים בכריתת העץ וזאת על מנת למנוע נפילה של הענפים על ציוד בגינה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כריתת עצים באשדוד והסביבה במגוון שיטות

למקרה שתהיתם, ניתן לכרות עץ באשדוד במגוון שיטות שונות, החל מהכריתה המוכרת ביותר של העץ מהגזע ועד לכריתה במספר חלקים, אשר במקרים רבים תתחיל דווקא מהאזור העליון של העץ. כלומר במקום לכרות את הגזע בנקודה אחת בתחתית, נכרות אותו במספר נקודות שונות שונות על ידי טיפוס על העץ או באמצעות מנוף סל.