צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עץ פיקוס

המאמר הבא מביא בפניכם את עיקרי הדברים, אודות ביצוע כריתת עץ פיקוס. מומלץ לקרא מאמר זה בטרם תזמינו כורת עצים לביצוע המשימה. פורטל גיזום בישראל דואג להנגיש לכם מידע חשוב זה, על מנת שתוכלו לבצע את הפעולה בביטחון, ביעילות ובמחיר האטרקטיבי ביותר שניתן ולא פחות חשוב, שתבצעו את הפעולה בעזרת איש מקצוע אמין ומנוסה.

כמה עולה כריתת עץ פיקוס?

לשאלה כמה עולה כריתת עץ פיקוס יש תשובה ברורה אך לא חד משמעית. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שכורתי עצים שונים גובים מחירים שונים, כל אחד והמחירון שלו, המתבסס על הניסיון, המקצועיות והביקוש שלו. מחיר כריתת עץ פיקוס משתנה גם בעקבות משתנים כאלה ואחרים, הקשורים למורכבות הנגישות לעץ, גובה העץ וגודלו.


על פי רוב, כריתת עץ פיקוס צעיר וקטן תעלה בין 1,200 ל- 2,500 ₪. כריתה של עץ פיקוס בוגר וגדול תעלה בין 3,000 ל- 6,000 ₪. כפי שאתם רואים פערי המחיר גדולים ולכן, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים באמצעות מחירון כריתת העצים כאן בפורטל.


השאירו את הפרטים שלכם בפורטל ואנו נדאג שתקבלו מספר הצעות מחיר מכורתי עצים שונים. השוו מחירים והזמינו.


מחיר ממוצע לכריתת עץ פיקוס צעיר וקטן תעלה בין 1200 ל- 2500 ₪.

מחיר ממוצע לכריתת עץ פיקוס צעיר וקטן תעלה בין 1200 ל- 2500 ₪.: 1850 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

האם יש לעבור הליך ביורוקרטי לפני כריתת העץ?

כריתת פיקוס מחייבת קבלת אישור, על פי חוק כריתת העצים בישראל. החוק מתייחס רק לעצי פיקוס שגובהם לפחות 2 מטרים וקוטרם מינימום 10 ס"מ. עליכם לפנות לפקיד היערות ברשות המקומית, פרוצדורה שעלולה לקחת מעט זמן ויש לקחת זאת בחשבון (כשלושה שבועות).


בפנייתכם לפקיד היערות, דאגו לשאול האם מדובר בעץ מוגן, מכיוון שאם הוא אכן מוגן, לא תוכלו בשום אופן ולא משנה מה, לבצע כריתה של עץ זה, ללא קשר לגודלו וכותרו.
 

כריתת עץ פיקוס

מדוע נדרש לכרות עץ פיקוס?

עץ פיקוס חולה הוא סיבה טובה להגיש בקשת כריתה לפקיד היערות של הרשות המקומית באזור שלכם. עץ חולה עלול להדביק עצים נוספים וחבל. ישנן מחלות של עץ פיקוס שלא ניתן לרפא והפתרון היחיד הוא ביצוע כריתה של העץ. ישנם מקרים אחרים, בהם גיזום מאסיבי של העץ יכול לסייע לו להשתקם.


כדי להיות בטוחים שנדרשת כריתה של העץ, חשוב שתתייעצו עם איש מקצוע מתחום הגינון והכריתה. חשוב לדעת, כאשר כורתים עץ פיקוס, יש לבצע לאחר הכריתה, טיפול בשורשי עץ פיקוס, כדי להיות בטוחים שלא נותר דבר מהעץ הנגוע.

מתי נדרש גיזום או כריתה של עץ פיקוס?

ישנם מספר עקרונות חשובים, אותם כדאי להכיר, הקשורים לדרך בה יש לבצע כריתת עץ פיקוס, או גיזום של עץ פיקוס. כריתת עץ פיקוס מחייבת לבצע חיתוך קרוב לאדמה והסרה של כל ענפי העץ. במידה והכורת לא יקפיד על כך והעץ ייכרת חלקית בלבד, הוא ימות בכל מקרה ויהיה קשה יותר להוציאו מהקרקע.


לפיכך, חשוב, לאחר כריתת העץ, לבצע גם הסרה של גדם העץ באמצעות חפירתו או טחינתו לכיוון האדמה. במידה ולא חובה לבצע כריתה וניתן להסתפק בגיזום, חשוב לבצע גיזום עצים מקצועי, השומר על חיי העץ כעץ בריא ויפה.
 

עץ פיקוס

איך אני אמצא כורת עץ פיקוס מומלץ ומקצועי?

כריתה של עץ פיקוס היא לא עניין של מה בכך ולכן, מומלץ, בטרם תפנו לכורת עצים, לבצע בדיקות חיוניות בנושא, לאתר אנשי מקצוע טובים בתחום, לשוחח עמם, לקבל מהם המלצות ולהיות בטוחים שהם נותנים לכם מחיר הוגן עבור השירות לו אתם זקוקים.


בדיוק בשביל התהליך הזה קיים פורטל גיזום בישראל, המספק לכם את כל המידע החשוב בנושא כריתת עצים לרבות, כריתה של עץ פיקוס. מלאו את פרטיכם בדף המיועד לכך, קבלו הצעות מחיר מכורתי עצים מומלצים ומנוסים, בצעו השוואת מחירים, החליטו ובצעו הזמנה מאיש מקצוע באמצעות הפורטל.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מהי החשיבות שכריתת עץ הפיקוס תתבצע ע''י כורת עצים מוסמך?

חשוב להסביר מדוע חובה שכריתת עץ פיקוס תתבצע על ידי כורת עצים מוסמך, מקצועי ומיומן. כריתה של עץ פיקוס מצריכה עבודה עם כלים מיוחדים כגון, מסורים ומנוף.


מדובר בעבודה שיש בה גם אלמנט של סיכון ולכן, חשוב שלכורת העצים יהיו כל אישורי העבודה המתאימים לרבות, ביטוח צד ג' למקרה שעובר אורח ייפגע חס וחלילה מכריתת העץ. בנוסף, כורת העצים חייב להיות מוסמך לעבודה בגובה מכיוון שעץ פיקוס בוגר, יכול להגיע לגובה משמעותי למדי.