צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עץ דקל

כל מה שתצטרכו לדעת על כריתת עץ דקל לפני שאתם מזמינים כורת עצים לגינה שלכם. מחיר, מתי כורתים, מה עושים לגבי אישור ואפילו איך למצוא כורת עצי דקל בזול.

מה המחיר של כריתת עץ דקל?

מחיר כריתת עץ דקל תלוי בגובה של העץ ובגורמים שונים שיכולים להשפיע על מורכבות העבודה, לדוגמה נגישות לעץ. לרוב כריתת עץ דקל קטן עד 2 מטר תעלה בין 800 - 1,500 ש"ח. אם יש לכם עץ יותר גדול (או עצים נוספים) תוכלו לראות מחירון כריתת עצים.

 

מחיר ממוצע של כריתת עץ דקל נמוך

מחיר ממוצע של כריתת עץ דקל נמוך: 1150 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

מתי צריך לכרות עץ דקל?

לרוב צריך לכרות עץ דקל ברגע שהעץ נהיה חולה בכלל חדקונית הדקל שנכנסה ללב העץ והטילה ביצים. במקרים כאלה העץ אבוד ולא ניתן להציל אותו ולכן צריך לכרות אותו. שימו לב שבשביל לכרות עץ צריך אישור עליו נרחיב בפסקה הבאה. אבל רק רגע לפני שאתם כורתים, האם בדקת את האפשרות של גיזום הדקל שלכם? לפעמים החדקונית לא הספיקה להגיע ללב העץ וניתן לגזום את הענפים בהם היא נמצאת ובכך להציל את הדקל שלכם ועדיין לשמור על יופיו. כאשר אין אפשרות לשמור על העץ ולבצע רק גיזום, כאמור מבצעים כריתה ולבסוף גם כרסום של שורשי העץ - על מנת להסיר את הגדם לחלוטין.
 

כריתת עץ דקל

האם צריך אישור בשביל לכרות עץ דקל?

כמו שהבנתם בפסקה הקודמת, לפי חוק כריתת עצים חובה להשיג אישור בשביל לכרות עץ דקל ברגע שהוא גבוה מ - 2 מטרים ובקוטר של לפחות 10 ס"מ. בשביל להשיג את האישור תצטרכו לפנות לפקיד היערות באיזור שלכם, שיכול לקחת מעט זמן על מנת לקבל את התשובה (לפחות שלושה שבועות). שימו לב לבדוק איתו האם העץ מוגן, כי במידה וכן לא תוכלו לכרות אותו בלי קשר לגודל העץ.

כך תמצאו כריתת עץ דקל בזול

כריתת דקלים נעה בטווח מאוד גדול, שכמובן משתנה בהתאם לגישה ולגובה של העץ, אבל היא תלויה גם בכורת העצים עצמו. בשביל להוריד את עלות כריתת עץ הדקל אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים, ובכך למצוא את המחיר הטוב ביותר בשבילכם. השאירו פרטים בטופס וקבלו הצעות מחיר של 3 כורתי עצי דקל באיזור שלכם. השוו בין ההצעות השונות וחסכו בקלות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

שאלות ותשובות

הוספנו לכם שאלות נפוצות שקיבלנו מהגולשים שלנו לגבי כריתת עץ דקל:

מה המחיר של כריתת עץ דקל?

מחיר של כריתת עץ דקל לרוב יהיה בין 800 - 1,500 ש"ח לעץ קטן, אך המחיר ישתנה בהתאם לגובה, סוג העץ (לדוגמה עץ וושינגטוניה או תמר) ודברים נוספים כמו שהרחבנו בעמוד.


כריתה גיזום או עקירת עץ דקל?

גיזום של העץ ייעשה במקרים שעדיין ניתן להציל את העץ מחדקונית הדקל, כריתה תיעשה במצב שלא ניתן להציל אותו ועקירה של עץ דקל לרוב קורית אם רוצים להעתיק את העץ.