צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כריתת עץ ברוש

בעמוד זה תוכלו לקרוא באילו מקרים יש צורך לכרות עצי ברוש? מחירי כריתת עצים ואיך תוכלו בפעולה קצרה להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף רב.

השוואת מחירים בין כורתי עצי ברוש

כאשר מדובר בכריתת עץ ברוש טווח המחירים הוא גדול  ועשוי להשתנות בהתאם למקרה בין כורת עצים אחד לשני - דבר העשוי להביא לתסכול ולעוגמת נפש עבורכם ,לכן על מנת לסייע לכם בפיתרון הבעיה פורטל גיזום בישראל מספק לכם עד 3 כורתי עצי ברוש מומלצים ודרך כך תוכלו להשוות ביניהם ולחסוך בכסף רב.

 

כריתת עץ ברוש

מחיר כריתת עץ ברוש

מחיר כריתת עץ ברוש נע בין 700 - 1,500 ש"ח עבור עץ ברוש בגובה של עד 10 מטרים ויש לקחת בחשבון שהמחיר עשוי להשתנות במקרים בהם מדובר בעץ גבוה יותר או כאשר יש צורך במכונה לכרסום שורשים המחיר עשוי לעלות יותר.
 

מחיר כריתת עץ ברוש בממוצע

מחיר כריתת עץ ברוש בממוצע: 1100 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

האם נדרש אישור מסויים לכריתת עצי ברוש?

בישראל, על מנת לבצע כריתת עץ ברוש יש להגיש בקשה מסודרת לפקיד היערות האיזורי שלכם על מנת לאפשר לו לבחון את הבקשה. הליך זה עשוי לקחת בין שבוע לכמה שבועות וזאת על מנת לאפשר למי שמתנגד לכריתה/ העתקה של העץ לערער על כך.

 

כל העובר על חוק זה וכורת עץ על דעת עצמו ללא אישור של פקיד יערות עובר על חוק איסור כריתת עצים - ומחוייב הן בקנס כספי גבוה והן ברישום פלילי במשטרה לכן במידה והנכם מעוניינים לכרות עץ ברוש כדאי מאוד שתיבחנו זאת עם פקיד היערות באיזורכם על מנת להימנע מאי נעימות ומעבירה חמורה על החוק.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מתי צריך לכרות עצי ברוש?

עץ ברוש הינו עץ שיכול להגיע לגבהים עצומים של כמה עשרות מטרים ויחד עם יופיו עוצר הנשימה - כריתת עץ ברוש נעשית כאשר יש צורך לטפל במקרים הבאים:

  • חשש מפגיעה בתשתיות ובאדם - כריתת עץ ברוש תיעשה במקרים שנשקפת סכנה לאדם ורכוש עקב כריסה שלו או לתשתיות כמו פגיעה בחוטי חשמל כתוצאה מגובהו של הברוש וגם שורשים אשר חודרים לתעלות ניקוז והשקייה היכולים לגרום לנזק.
     
  • פינוי שטח - כאשר יש צורך בפינוי שטח למטרות בנייה כאלו ואחרות וכאשר יש אישור מפקיד היערות לכך.
     
  • חסימת גישה - כאשר עץ הברוש חוסם גישה לפתח מבנה או גישה של כביש יש לכרות אותו או לנסות להעתיקו למקום אחר באישור פקיד יערות.
     
  • עץ חולה או מזיק - כאשר עץ הברוש חולה ומכיל יצורים מזיקים שבאפשרותם להתפשט לאיזורים נוספים ולגרום סכנה לבני האדם ולעצים אחרים - ברוב המקרים יש אישור מיידי לצורך כריתת העץ בידי פקיד יערות.