צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

העתקת עץ לימון

מחפשים בעל מקצוע להעתקת עץ לימון? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים לפני שתזמינו בעל מקצוע לביצוע העבודה! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, להשוות ולחסוך!

מחיר העתקת עץ לימון

מחיר העתקת עץ לימון בוגר הוא 4,500 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 3,000 - 6,000 ש''ח. יש לציין שהמחירים עשויים להשתנות בין בעלי המקצוע השונים. בנוסף, המחירים מורכבים מכמה פרמטרים אשר משפיעים על המחיר כגון: סוג העץ, גודל וגובה העץ, מורכבות הגישה והמרחק אליו תבחרו להעתיק את העץ.

 

מחיר ממוצע להעתקת עץ לימון בוגר

מחיר ממוצע להעתקת עץ לימון בוגר: 4500 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

מחפשים בעל מקצוע להעתקת עץ לימון? השוו וחסכו!

בפורטל גיזום בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להעתקת עץ לימון מכמה בעלי מקצוע שונים בעיר מגוריכם! כל מה שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

העתקת עץ לימון - איך עושים את זה?

העתקת עץ לימון מתחלקת לכמה שלבים, אלו השלבים:

  • הכנות מקדימות - בשלב הראשון, יגיע מעתיק העצים על מנת לאבחן את העץ ולתכנן כיצד תתבצע העתקת העץ. בנוסף, יגיע מעתיק העצים אל המקום אליו תרצו להעתיק את העץ על מנת לראות האם זה אפשרי וכדאי.
     
  • גיזום של העץ - בשלב זה, יש צורך לגזום את העץ כמה שניתן. בכל זאת, יותר קל להעביר עץ כמה שיותר קטן. הסיבה השניה לגיזום העץ היא מכיוון שחשוב שהעץ יתרכז בלשרוד לאחר שמעתיקים אותו למקום אחר ולא יתרכז בענפים חדשים.
     
  • חפירה - בשלב השלישי, יש צורך לחפור מסביב לעץ ולהוציא אותו עם השורשים וחול מסביב לכל השורשים. זאת על מנת שאוויר לא יחשף לשורשים ויגרום לעץ למות.
     
  • הובלת העץ - בשלב הרביעי והאחרון, מעתיק העצים יעביר את העץ אל המקום החדש שלו. שם - במקום החדש, הכל צריך להיות מוכן לבואו של העץ ויש להכניס אותו לבור שנחפר מראש יחד עם הרבה מים.

 

העתקת עץ לימון

כל מה שצריך לדעת על אישור העתקת עץ לימון

בין אם ידעתם ובין אם לא ידעתם, על מנת לבצע העתקת עץ לימון יש צורך לקבל על כך אישור מפקיד היערות של אזור מגוריכם. זה כלל לא משנה בין אם זה השטח הפרטי שלכם או שהוא חלק מבניין משותף, כמו שיש צורך לקבל אישור מפקיד היערות על כריתת עצים, יש גם צורך לקבל אישור על מנת לבצע העתקת עצים.

 

במידה ותעשו את זה ללא אישור, הדבר עשוי להוביל לקנס על העתקת עצים ללא אישור. מעבר לכך, רוב מעתיקי העצים (במידה והם מקצועיים) לא יבצעו את העבודה מבלי לראות את האישור.

שאלות נפוצות על העתקת עץ לימון ששאלתם

אספנו לכם כמה שאלות על העתקת עץ לימון שנשאלו ע''י גולשי האתר:

כמה עולה העתקת עץ לימון?

הרחבנו על כך בעמוד.


האם השוואת המחירים היא בחינם?

בוודאי, דרך הפורטל תוכלו להשוות מחירים בין כמה בעלי מקצוע ללא התחייבות מהצד שלכם אל בעלי המקצוע!