צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

העתקת עץ זית

מעוניינים בהעתקת עץ זית? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים על העתקת עץ הזית. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

מחיר העתקת עץ זית

מחיר העתקת עץ זית הוא 2,000 ש''ח בממוצע לעץ קטן עד בינוני. טווח המחירים נע בין 1,000 - 3,000 ש''ח לעצים קטנים ובינוניים. מחיר העתקת עץ זית גדול ובוגר המחיר הוא בין 6,000 - 10,000 ש''ח ולעיתים אף יותר, הכל תלוי במורכבות העבודה. המחיר עשוי להשתנות בין גודל העץ, סוג העץ, מורכבות העתקת העץ, הגישה אל המקום שבו נמצא העץ והמיקום אליו תבחרו להעתיק את העץ (במידה וזה לעיר אחרת המחיר יהיה גבוה בהרבה).

 

מחיר ממוצע להעתקת עץ זית קטן - בינוני

מחיר ממוצע להעתקת עץ זית קטן - בינוני: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

צריכים העתקת עץ זית בוגר? השוו וחסכו!

בפורטל גיזום בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להעתקת עץ זית בוגר או צעיר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום. למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

 

איך מתבצעת העתקת עץ זית?

העתקת עץ זית מתבצעת בכמה שלבים:

  • הכנות - בשלב הראשון, יש צורך לבצע הכנות ותכנונים אשר כוללים בין היתר גם את ביקורו של מעתיק העצים על מנת שיוכל לבדוק האם אפשרי להעתיק את העץ אל המקום המבוקש והאם זה בכלל כדאי.
     
  • גיזום העץ - בשלב זה, יש לבצע גיזום לעץ מהסיבה העיקרית שהרבה יותר קל להעתיק עץ שהוא יותר קטן. בנוסף, גיזום העץ חשוב על מנת שהעץ יוכל להתרכז בלשרוד ולא בענפים חדשים.
     
  • חפירה מסביב לעץ - בשלב זה, מעתיק העצים יבצע חפירה מסביב לכל העץ מבלי לפגוע בשורשים. מעתיק העצים ישאיר חול מסביב לכל השורשים וזאת מכיוון ואם השורשים יחשפו לאוויר, העץ לא ישרוד.
     
  • מובילים את העץ - בשלב זה, מעתיק העצים יתחיל בהובלת העץ אל המקום החדש שלו וכאשר מגיעים אל המקום מכניסים אותו אל בור שנחפר יחד עם מים.

 

העתקת עץ

האם צריך אישור להעתקת עץ זית או כל עץ אחר?

בוודאי, על מנת לבצע העתקת עץ זית יש צורך באישור מפקיד היערות גם אם העץ נמצא בשטח הפרטי שלכם או מבניין משותף. תהליך זה זהה לתהליך של כריתת עצים והוא מתבצע על ידי בעל מקצוע מוסמך בעל רישיון להעתקת עצים. יש לציין שאין להעתיק עצים מבלי לקבל אישור על כך, הדבר עשוי להוביל לקנס על כריתת עץ. קראו על חוק כריתת והעתקת עצים


>>>אולי יעניין אתכם גם גיזום עץ זית

שאלות נפוצות על העתקת עץ זית ששאלתם

ריכזנו לכם כמה שאלות על העתקת עץ זית שנשאלו על ידי גולשי האתר:

האם מותר לבצע העתקת עץ זית ללא אישור?

לא. על מנת לבצע העתקת עץ זית יש צורך לקבל על כך אישור מפקיד היערות באזור מגוריכם.


כמה עולה העתקת עץ זית?

הרחבנו על כך בעמוד.