צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

עץ לימון חולה

יש לכם עץ לימון חולה? רוצים לדעת מה הם דרכי הטיפול בעץ חולה? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו על עץ לימון חולה, מה הם הסימנים, דרכי הטיפול ועוד! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מגננים שונים בעיר מגוריכם לטיפול בעץ.

מחיר טיפול בעץ לימון חולה

מחיר טיפול בעץ לימון חולה הוא 175 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 150 - 200 ש''ח. יש לציין שהמחיר אשר צוין הוא מחיר בעבור מריחת משחות, וחומרי הדברה על מנת לחסל את המזיק שגורם למחלת עץ לימון. ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע גיזום לחלקים החולים שבעץ על מנת שהעץ יוכל להחלים.

 

מחיר טיפול בעץ לימון חולה בממוצע

מחיר טיפול בעץ לימון חולה בממוצע: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איך ניתן לזהות עץ לימון חולה?

ניתן לזהות עץ לימון חולה לפי הסימנים הבאים:

 • עלים מעוותים וצהובים
 • סדקים בגזע
 • שרף
 • עלים יבשים

>>>אולי יעניין אתכם גם כריתת עצים

שיקום עץ לימון חולה - דרכי טיפול:

על מנת לטפל בעצים חולים ולבצע שיקום לעץ לימון חולה, יש להתחיל בגיזום של כל הענפים והחלקים החולים בעץ. לאחר שגוזמים את כל החלקים הנגועים בעץ, בעל המקצוע ימרח משחה שמטרתה להגן על כל האזורים על מנת למנוע את חזרת המזיקים ובנוסף על מנת להגן על החלקים שזה עתה נגזמו.

 

חשוב מאוד למרוח את המשחה מכיוון ולאחר גיזום העץ, החלקים החשופים גורמים לעץ להיות מאוד פגיע. לאחר שמרח את המשחה, בעל המקצוע ירסס חומרים על מנת להיפטר משאר המזיקים שנותרו על העץ.

 

עץ לימון חולה

איך ניתן להימנע ממחלת עץ לימון בעתיד?

על מנת להימנע מעץ לימון חולה מומלץ לבצע את הדברים הבאים:

 • מלכודת - ניתן לפזר על העץ מלכודות עם חומרי הדברה שמושכים אליהם בעיקר מזיקים וזבובי פירות. המלכודת עובדת בכך שהמזיקים וזבובי הפירות נמשכים אל חומרי ההדברה וברגע שהם נוגעים בזה ונכנסים אל המיכל הם מתים.
   
 • רשת - דרך זו יעילה מאוד מהגעת מזיקים אל העץ. ניתן לשים על העץ רשת שתמנע מהגעת מזיקים אל העץ. יש לציין שמדובר ברשת צפופה מאוד אבל עדיין ניתן להשקות דרכה.
   
 • הדברה - ניתן לבצע ריסוס נגד מזיקים באופן תקופתי, אשר יצמצם וימנע הגעה של חרקים לאזור הגינה שלכם ובכך, לשמור על העצים מפניהם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

עץ לימון חולה? אל תחכו והזמינו גוזם מקצועי!

גיליתם שהעץ לימון שלכם חולה? מומלץ מאוד להזמין בעל מקצוע על מנת שיטפל במחלה של העץ. מחלות מסוימות בעצים יכולים לגרום לעץ לימון להגיע למצב של ריקבון. במידה והעץ שלכם הגיע למצב של ריקבון הוא מהווה סכנה לא קטנה לכל מה שנמצא מסביבו וזאת מכיוון וכאשר העץ במצב של ריקבון הוא מאוד חלש וישנה סכנה שיקרוס כי המחלה גרמה לו ולשורשים שלו להיות מאוד חלשים.

 

דחיפות לטיפול בעץ לימון חולה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

השוו מחירים של טיפול בעץ לימון חולה וחסכו!

בפורטל גיזום בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לטיפול בעץ לימון חולה במהירות ובקלות. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום.