צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

עיצוב עצים

כמה עולה עיצוב עצים בגינה?

מחיר עיצוב עצים בגינה הוא 875 ש''ח בממוצע בעבור עיצוב עץ בגובה של 4 - 7 מטרים. יש לציין שהמחיר אינו קבוע ועשוי להשתנות בהתאם לגובה העץ, מורכבות העבודה, הגישה אל העץ וכדומה. בנוסף, מומלץ מאוד להשוות מחירים עם כמה גוזמי עצים על מנת לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר.

 

מחיר ממוצע לעיצוב עצים לעץ בגובה 4-7 מטרים

מחיר ממוצע לעיצוב עצים לעץ בגובה 4-7 מטרים: 875 ₪

טווח מחיר גבוה

טווח מחיר נמוך 650 ₪

מחפשים גוזם לעיצוב עצים? השוו וחסכו!

בגיזום בישראל משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לעיצוב עצים מכמה גוזמים שונים בעיר מגוריכם! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מי יכול לבצע עיצוב עצים?

עיצוב עצים יכול לעשות כמעט כל אדם. כן, גם אתם במידה ויש לכם את הזמן, הידע והכלים המתאימים לביצוע העיצוב. אם אתם מעוניינים בעיצוב עץ מקצועי יש להזמין גוזמי עצים מוסמכים ומקצועיים שיודעים לבצע את עבודתם במקצועיות רבה על מנת שאתם תקבלו את התוצאה הטובה ביותר. להבדיל מגיזום עצים רגיל, לעיצוב עצים צריך דיוק וידע רב על מנת שהעיצוב יצא בדיוק כמו שרציתם.

 

עיצוב עצים

אילו עצים נהוג לעצב

אלו סוגי העצים שנהוג לעצב:

 

עץ מעוצב

עיצוב עצים בבית - כמה זמן יקח?

עיצוב עצים לוקח בממוצע כשעתיים בעבור גיזום ועיצוב של עץ בגודל בינוני (4 - 7 מטרים). בעבור עצים צעירים וקטנים יותר הזמן עשוי להתקצר ולקחת כשעה עד שעה וחצי בממוצע. בנוסף, יש לציין שישנם מקרים בהם העצים גבוהים וגדולים ומעבר לכך שזה יקח יותר זמן לגיזום עצים בגובה גם יהיה צורך להזמין מנוף סל על מנת לבצע את העבודה.

 

זמן ממוצע לעיצוב עצים בינוניים:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

איך תמצאו גוזם עצים מומלץ?

ישנם כמה דברים שחשוב שתבדקו על מנת שתמצאו גוזם עצים מומלץ בעיר מגוריכם:

 • ניסיון - חשוב מאוד שתבחרו בגוזם עצים בעל ותק וניסיון על מנת שעיצוב העץ יתבצע בצורה טובה ומקצועית.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר לצורך ביצוע העבודה על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ביקורות והמלצות - לאחר שתקבלו את שמו של גוזם העצים, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון.
   
 • הסמכה - בשביל להיות גוזם עצים צריך לקבל בסך הכל 2 הסמכות. ההסמכה הראשונה היא תעודת ''גוזם מומחה''. יש 3 סוגי הסמכות לגוזם מומחה וכל אחת היא לפי גובה העץ שמותר לגוזם העצים לגזום. ההסמכה השניה היא אישור עבודה בגובה מטעם משרד התמ''ת. וודאו שלגוזם שלכם יש את 2 התעודות הללו.
   
 • ביטוח - וודאו שלגוזם העצים יש ביטוח (לו ולעובדים שלו במידה ויש). עיצוב עצים לרוב מתבצע בגובה - מה שמעלה את רמת הסיכון ולכן חשוב שבמידה ומשהו יקרה, הוא יהיה מכוסה מטעם הביטוח שלו ואתם לא תצטרכו להתמודד עם הנזק.

>>>אולי יעניין אתכם גם כריתת עצים

שאלות נפוצות על עיצוב עצים בגינה ששאלתם:

ריכזנו לכם כמה שאלות על עיצוב עצים בגינה ששאלתם אותנו רבות:

כמה עולה עיצוב עצים?

המחיר עשוי להשתנות בין הגבהים השונים של העץ ומורכבות העבודה. הרחבנו על כך בעמוד.


מי יכול לבצע עיצוב עצים?

הרחבנו על כך בעמוד.