צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום שיחים

כל מה שתצטרכו לדעת לגבי גיזום שיחים: מה אומר חוק גיזום בין שכנים מה המחיר של גיזום שיחים ומתי מומלץ לגזום את השיחים הנפוצים כמו רוזמרין, לבנדר ועוד.

כך תקבלו גיזום שיחים בזול

המחיר של גיזום שיחים תלוי בכמה גורמים שיקבעו את המחיר הסופי. המחיר ישתנה בהתאם לגודל השיח, עיצוב שתרצו לעשות לו ובהתאם לגוזם השיחים שיעשה את זה.

 

כשמחפשים שירות של גיזום שיחים יש לכם את האפשרות לערוך השוואת מחירים ובכך לקבל גיזום שיחים בזול. דרך גיזום בישראל תוכלו להתחיל את תהליך השוואת המחירים שלכם. רק תצטרכו להשאיר פרטים אצלנו ואז תקבלו שמות של 3 גוזמי שיחים. דברו איתם, ערכו השוואת מחירים וחסכו.

 

גיזום שיחים

מחירון גיזום שיחים

מחיר של גיזום שיחים יכול להשתנות בהתאם לגודל השיח, אז צירפנו לגם מחירון גיזום שיחים שתוכלו להבין את טווח המחירים שאתם צפויים לשלם.

מחירון גיזום שיחים

מחיר גיזום גדר חיה

גיזום אוג של גדר חיה בגודל של עד 50 מ"ר.


580 - 920 ש"ח
כמה עולה גיזום שיחים בממוצע?

המחיר הוא לגיזום פשוט של שיח בודד, בהזמנה של לפחות שלושה שיחים לגיזום. 


100 - 150 ש"ח
עיצוב שיחים

עיצוב שיחים למרובע או עיגול. המחיר המוצג הוא לפי שיח בודד.


180 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • מעצבים את הגינה שלכם? תוכלו להרחיב גם על גיזום עצים.

מה אומר החוק לגבי גיזום שיחים?

בדומה לחוק גיזום עצים, לפי החוק גיזום שיחים בין שכנים בעל השיח הוא האחראי לגיזום השיח. מה קורה אם השיח של השכן מפריע לכם? דבר ראשון הכי קל לנסות לסדר את הנושא איתו ולבקש, במקרים שזה יגיע לתביעה בכל מקרה זה הדבר הראשון שבית המשפט כנראה יבקש מכם.

 

שימו לב לא לגזום את השיח בעצמכם, כי על זה אתם יכולים להיענש. אז מה נחשב להפרעה לפי החוק? אם מדובר על דברים כמו נפילה של פירות שמרקיבים בחצר שלכם, נותנים לכם צל כשאתם בכלל מחפשים שמש באותו מקום - דברים יותר קונרקטיים. שימו לב שכל מקרה לגופו.


>>>אולי יעניין אתכם גם עיצוב עצים

גיזום שיחים נפוצים בארץ

הנה רשימה של שיחים נפוצים ומתי מומלץ לגזום אותם:

 • גיזום גרניום: ישנם הרבה סוגים של גרניום בארץ, היינו ממליצים לגזום אותו בחורף, בעיקר באיזור פברואר. תוכלו להתייעץ עם הגנן או המשתלה שממנה קניתם את הגרניום לפי הסוג הספיציפי שיש לכם.
   
 • גיזום רוזמרין: את הרוזמרין היינו ממליצים לגזום בכל זמן בין האביב לקיץ, לפני שמתחיל להיות קר (למרות שבישראל מרגיש שגם באוקטובר חם, אבל עדיין מומלץ באיזור אפריל-אוגוסט). כך תוודאו שהצמח הים תיכוני שמניב ריח כל כך נפלא ומראה ים תיכוני לגינה שלכם יישאר איתכם לאורך זמן.
   
 • גיזום לבנדר: גיזום לבנדר מומלץ ממש לקראת תחילת האביב כשהגידול החדש מתחיל. שימו לב לא לגזום אותו בשנה הראשונה לחייו כדי לוודא שיש לו זמן להתבסס כדי לגדול כראוי.
   
 • גיזום אוג: גיזום אוג לגדר חיה לרוב מומלץ בין האביב לקיץ כדי לשמור על המראה והצמיחה הרצויים. שימו לב שבמידה ואתם מתכננים לעשות גיזום מאסיבי יותר ולגזום ענפים ראשיים בשיח היינו ממליצים לעשות את זה באביב כדי שהאוג יוכל לגדול מחדש.
   
 • גיזום שיח ורדים: ורדים גדלים בצורה נהדרת והטיפול הבסיסי שהם צריכים הוא גיזום, אשר מומלץ לבצע בתקופת האביב על מנת לעודד פריחה בהמשך. מוזמנים לקרוא מידע נוסף על גיזום ורדים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

שאלות ותשובות

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו הרבה על ידי הגולשים שלנו למקרה שתהיתם לגביהן גם כן:

מה עושים לגבי גיזום שיחים בשמיטה?

בשנת שמיטה מותר לעשות גיזום קומסטי קטן כמו במקרה של גדר חיה, אבל לא מעבר.


מה אומר החוק של גיזום שיחים בין שכנים?

כמו שכתבנו בהרחבה בעמוד לפי החוק אסור לכם לגזום שיח של שכן על דעת עצמכם, עדיף לנסות לסגור את זה עם השכן ורק במקרה של הפרעה ברורה להפעיל אמצעים נוספים.