צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עץ תפוח

איך גוזמים עץ תפוח? מתי הכי כדאי? כמה עולה השירות ומדוע לי להזמין דווקא דרך גיזום בישראל? צריכים תשובה לאחת מן השאלות האלו? המשיכו לקרוא.

השוואת מחירים לגיזום עץ תפוחים

רוצים לבצע השוואת מחירים בין גוזמי עצים מקצועיים? כאלו אשר יודעים מתי לבצע גיזום לעץ התפוחים, בדיוק איזה ענף להוריד והכל במחיר משתלם ואף זול? אז צרו קשר כעת עם גיזום בישראל וקבלו עד שלוש פניות חוזרות של גוזמי עצים מוסמכים ומקצועיים. השוו בינהם ובחרו במתאים ביותר.
 

גיזום עץ תפוח

כמה עולה גיזום עץ תפוח?

מחיר גיזום עץ תפוח ובכלל גיזום עצי פרי משתנה על פי גודל העץ, אך אין להיות "דרמתיים" - מדובר על טווח סטנדרטי אשר נע בין 300 - 550 ש"ח, כאשר הטווח הנמוך מתייחס לעצי תפוח קטנים והגבוה לגדולים יותר.

מחיר גיזום עץ תפוח

מחיר גיזום עץ תפוח: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

>>>אולי יעניין אתכם גם גיזום דקלים

מתי כדאי להזמין גיזום עץ תפוח?

אז מתי כדאי לעשות גיזום לעץ תפוח ובכלל לבצע גיזום עצים לעצים נשירים שאינם עצי הדר? בתחילת החורף או בשיאו, בין חודשים ינואר - פברואר. בתקופה הזו עצי התפוח נמצאים במצב של "תרדמת", הם לא מביאים פרי ולא מתפתחים במהירות. כאשר כמובן יש לבצע את הגיזום כמו שצריך ולא להרוג את העץ בגיזום כסחני שאינו מחושב. יש לכם עץ תפוח ואתם רוצים שיהיו פירות בעונה? הזמינו גיזום לעצי תפוחים בתקופה הנכונה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

איך גוזמים עץ תפוח ולמה לשים לב?

בתקופת התרדמת (החורף) של עצי התפוח יהיה ניתן לראות את הענפים החלשים יותר מנשירים את העלים ואינם מצמיחים חדשים ואילו את החדשים מתחילים לגדול, את אותם ענפים ישנים יש לגדום הרי הם לא יצליחו להביא פרי ורק ישאבו כוח מן עץ התפוח ויחלישו את טעמו של הפרי. עם בוא האביב יהיה ניתן לראות גדילה מהירה יותר של עץ התפוח ופריחה של הענפים החדשים.