צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עץ מנגו

אם לא ברור לכם מתי ואיך לגזום עץ מנגו הגעתם למקום הנכון. המשיכו לקרוא כדי לענות על השאלות האלו, להבין כמה יעלה לכם גיזום עץ מנגו ולהזמין גוזם מומחה בזול.

מתי לגזום עץ מנגו?

לרוב מומלץ לגזום עץ מנגו בסוף החורף אחרי שאספתם כבר את כל הפירות המתוקים שהוא הביא לכם. שימו לב לעשות את גיזום המנגו לפני שמתחיל האביב, כי אז העץ יתחיל לפרוח ואנחנו לא רוצים להפריע לצמיחה ולתנובת הפרי. בכל הנוגע לגיזום עץ מנגו צעיר שימו לב לא לגזום עצים קטנים מדי כדי לא להפריע לצמיחה והגדילה שלהם. לפעמים מומלץ לבצע גיזום לעץ מנגו חולה כדי לוודא שהמחלה לא תתפשט אצלו וייגרם נזק בלתי הפיך לעץ. גיזום העץ הוא חלק מטיפול בעצים חולים והוא הכרחי.

 

עץ מנגו

איך לגזום עץ מנגו?

גיזום עץ מנגו ייעשה באמצעות מזמרה או מסור עץ. כשאתם צריכים לעשות גיזום למנגו שלכם חשוב לגזום ענפים שמפריעים לענפים אחרי לצמוח ובכך מפריעים לגדילה הטבעית והאידיאלית של העץ. בנוסף חשוב לשים לב לענפים שמונעים אור מהפירות ובכך מאטים את קצב ההבשלה שלהם.

 

כמובן מעבר לכל זה תוכלו לחשוב על האסתטיקה והנראות של עץ המנגו שלכם. לא מומלץ לגזום יותר מדי ענפים מצד אחד ולהשאיר אותו קירח לעומת שאר העץ. אם אתם לא מנוסים היינו ממליצים לכם לקחת גוזם עצי פרי מקצועי כדי לוודא שהעץ שלכם יישאר בריא ויגדל בצורה הטובה ביותר.


>>>אולי יעניין אתכם גם העתקת עץ מנגו

מה המחיר של גיזום עץ מנגו

מחיר גיזום מנגו לרוב תלוי בגובה שלו, אבל לא רק - הוא תלוי גם בגישה לעץ ובגוזם העצים עצמו (על זה נרחיב בפסקה הבאה). מחיר גיזום עצי מנגו ינוע בין 300 - 500 ש"ח לעץ שקטן מארבעה מטרים. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון גיזום העצים שלנו.

מחיר ממוצע של גיזום עץ מנגו נמוך מ - 4  מטר.

מחיר ממוצע של גיזום עץ מנגו נמוך מ - 4 מטר.: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

גיזום עצי מנגו בזול

זוכרים שאמרנו לכם שהמחיר של גיזום עצי מנגו תלוי בגוזם העצים עצמו? פה המפתח למצוא גיזום עצי מנגו בזול. אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין גוזמי עץ מנגו כדי להוריד את המחיר שתצטרכו לשלם.

 

המחיר אולי מתחיל בכמה מאות שקלים אבל במידה והעץ שלכם גבוה ותצטרכו להזמין גיזום עצים בגובה המחיר יכול להגיע לאלפי שקלים, ושם חיסכון של אפילו 15 או 10 אחוזים מהמחיר יכול לעשות הבדל משמעותי. נוכל לעזור לכם להתחיל בהשוואת המחירים שלכם. רק תשאירו פרטים בטופס ואנחנו נשלח לכם שמות של 3 גוזמי עץ מנגו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

שאלות נפוצות לגבי גיזום עץ מנגו

הוספנו לכם שאלות שנשאלנו הרבה פעמים בכל הנוגע לגיזום עץ מנגו.

מתי מומלץ לגזום עץ מנגו מאיה?

מנגו מאיה מומלץ לגזום פעם בשנה ברגע שמפסיק להביא פרי (לרוב באיזור החורף).


איך לגזום עץ מנגו?

כמו שהרחבנו בעמוד מומלץ לגזום עץ מנגו עם מסור עץ בצורה שתאפשר לעץ לצמוח בצורה טובה.