צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עץ לימון

עץ הלימון שלכם זועק לתספורת? כאן תוכלו לברר מתי חלה עונת גיזום עצי הלימון, מתי תוכלו לגזום את העץ שלכם בעצמכם? איך לבחור בגוזם עצים מוסמך במידה ואתם צריכים? ואיך בהליך פשוט תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף רב. קראו וגלו.

מתי לגזום עץ לימון?

גיזום עץ לימון עושים פעמיים בשנה בתחילת עונת הלבלוב, פעם אחת באביב ופעם אחת בסתיו. הגיזום מתבצע על ידי חיתוך של הענפים החדים שלו. הסיבה שגוזמים לימון בעונת הלבלוב היא על מנת לוודא שהצמיחה שלו תיעשה בצורה בריאה יותר שתשמור על העץ לאורך זמן.

 

גיזום עץ לימון

כמה עולה גיזום עץ לימון?

כמו שכבר נכתב מעלה, במקרים של גיזום עץ לימון ננסי או גיזום עץ לימון צעיר, ייתכן כי תוכלו לבצע זאת בכוחות עצמכם. אך במידה ואתם מעוניינים להיעזר בגוזם עצים מוסמך לגיזום עץ לימון צעיר (עד גובה 4 מטרים) המחיר ינוע בין 300 - 550 ש"ח והמחיר כולל בתוכו את פינוי הגזם על ידי גוזם העצים.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ לימון צעיר

מחיר ממוצע לגיזום עץ לימון צעיר: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

 • במידה ומדובר בגיזום עץ לימון בוגר (עד גובה של 6 מטרים) המחיר ינוע בין 650 - 1,100 ש"ח.
 • רוצים מידע על מחירים נוספים? היכנסו לעמוד שכתבנו על גיזום עצים.
 • סובלים מעץ לימון חולה? קראו מה ניתן לעשות על מנת לטפל בעץ לימון חולה.

איך לגזום עץ לימון בצורה נכונה?

כאשר מדובר בגיזום עץ לימון צעיר או גיזום עץ לימון ננסי מדובר לרוב בפעולה פשוטה שאפילו אתם יכולים לבצע. עליכם לגזום את הענפים המחודדים של העץ באמצעות כלי הנקרא מזמרה או בכל כלי אחר שיאפשר לכם לחתוך את הענף בצורה חלקה ובאיזורים בהם ישנם ענפים שחופפים ומפריעים אחד לשני העשויים להביא לפגיעה עתידית בצמיחה.

 

כמו כן, כאשר מדובר בגיזום עץ לימון גדול יש צורך לרוב להסתייע בגוזם עצים המוסמך בגיזום עצי פרי שיגיע עם כלים מתאימים על מנת לבצע גיזום שווה ומדוייק של העץ לכל אורכו ורוחבו על מנת לאפשר צמיחה מחודשת ובריאה שלו. ולעתים יהיה צורך במנוף המאפשר גיזום עצים בגובה.

גיזום לימון בזול עם השוואת מחירים

גיזום עצי לימון יכולה להיות קלה עבור מי שמחזיק בעצי לימון ננסיים וצעירים אך במידה ומדובר בגיזום עץ לימון בוגר זה עשוי להיות מורכב יותר וסיוע בגוזם עצים הופכת למשמעותית. לחוצים? אין סיבה. - דעו כי באמצעות השארת פרטים קצרה תוכלו לקבל עד 3 גוזמי עצים מוסמכים באיזורכם שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך גם בנזק לעץ שלכם אך גם בכסף וכל זה כשירות חינמי ללא התחייבות מצדכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

איך לבחור גוזם עצי לימון מומלץ?

במידה ואתם זקוקים לגיזום לימון ע"י גוזם עצים מוסמך - אלו הפרמטרים שעליכם לברר לפני שתזמינו את בעל המקצוע אליכם:

 • ציוד מתאים - בדקו שגוזם העצים מחזיק בציוד מתאים לגיזום עץ הלימון שלכם. במידה ומדובר בגיזום עץ לימון גבוה בררו אם יש לגוזם מנוף שבעזרתו יוכל לגזום את העץ בצורה מיטבית.
 • הכשרה לעבודה בגובה - כמו שכבר קראתם מעלה רוב הסיכויים שכאשר מדובר בגיזום עץ לימון גדול יש צורך במנוף ולכן כשאתם בודקים בין גוזמי עצים רלוונטיים ודאו כי הם מחזיקים באישור גיזום עצים בגובה כי עבודה במנוף עשוייה להיות מסוכנת.
   
 • ותק וניסיון - כאשר אתם בוחרים בגוזם עצים וודאו כי הוא מחזיק בותק ובניסיון ספיציפי לגיזום עצי לימון.
   
 • המלצות - לאחר שקיבלתם מפורטל גיזום בישראל שלושה גוזמי עצים -  מומלץ שתחפשו עליהם ברחבי האינטרנט ע"מ לקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים - דבר שיסייע לכך לבצע בחירה מושכלת.