צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עץ אבוקדו

יש לכם עץ אבוקדו בגינה? קבלו מדריך שימושי: מדוע ומתי נהוג לבצע גיזום עץ אבוקדו, מה חשוב לדעת על מלאכת הגיזום וכמה עולה להזמין גנן מקצועי בשביל שיבצע אותה בעבורנו? הנה כל המידע.

מתי גוזמים עץ אבוקדו?

נהוג לעשות גיזום לעץ אבוקדו בעיקר במהלך תקופת האביב. המטרה העיקרית של גיזום העץ היא להכניס את קרני השמש גם לחלקיו הפנימיים ולעודד את צמיחתו של העץ. בנוסף, נרצה לגזום את עץ האבוקדו בשביל לשמור על צורתו וגם בשביל להפחית ממשקל העץ באזורים מסוימים.

 

גיזום עץ אבוקדו

מה המחיר לגיזום עץ אבוקדו?

בעבור גיזום של עץ קטן, שגובהו הוא עד 4 מטר, נשלם בעבור השירות סכום אשר נע בין 300 ל-500 ש"ח. במידה ומדובר בעץ גדול יותר, ייתכן כי המחיר יתייקר בכמה מאות שקלים.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ אבוקדו צעיר

מחיר ממוצע לגיזום עץ אבוקדו צעיר: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

גיזום אבוקדו על ידי גוזם מקצועי

לא פעם עולה השאלה, האם ניתן לגזום את עץ האבוקדו לבד או שחייבים להזמין בעל מקצוע לשם כך. אז התשובה היא שאפשר בהחלט לבצע את גיזום העץ לבד אך מאחר ונדרש להשתמש בכלי עבודה מסוימים (מסור, מזמרה וכו') וצריך גם לדעת איזה ענפים לגזום ואיזה להשאיר ע"מ למנוע מעץ האבוקדו שלהם לחלות. רוב האנשים שיזדקקו לגיזום אבוקדו, יעדיפו לפנות אל גוזם עצים מקצועי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום עץ אבוקדו צעיר או בוגר

גיזום עצי אבוקדו צריך להתבצע כל הזמן ומדובר בתהליך אשר רלוונטי בעבור כל סוגי הזנים. גיזום עץ אבוקדו צעיר עשוי לעלות פחות מאשר גיזום של עץ בוגר מאחר וכאשר גוזמים עץ בוגר, העבודה מתארכת ולעיתים צריך גם להיעזר בשירותים של מנוף סל בשביל להגיע לאזוריו הגבוהים של העץ או לכל הפחות בסולם.

 

גיזום עצי אבוקדו

גיזום עצי אבוקדו מכל זן וסוג

ניתן להזמין שירות לגיזום עץ אבוקדו מכל סוג ואפשר לומר שטווח המחירים יהיה זהה בכל סוג וסוג. יחד עם זאת, נמליץ לשלוח לבעל המקצוע תמונה של העץ, בעיקר בשביל שיקבל תמונת מצב כללית. יש קרוב ל-15 זנים שונים של אבוקדו, כאשר אלו הם זני האבוקדו הנפוצים ביותר:

 

אטינגר נאבאל
האס אנהיים
פוארטה באניק
פינקרטון ריד

השוו בין גוזמים מקצועיים באזורכם

ניסור וגיזום עץ אבוקדו עשוי לקחת זמן וכאשר הפעולה מתבצעת בצורה לא מקצועית, אנו עשויים לגרום לנזקים לעץ אשר יפגעו בסופו של דבר בצמיחתו. דרכנו תוכלו לאתר גוזם עצי פרי מכל אזור בארץ ולמעשה ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בתוך דקות ספורות ולקבל החלטה חכמה יותר.