צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצי פרי

מחפשים מידע על גיזום עצי הדר? צריכים גוזם אשר יודע לבצע גיזום לעצי פרי? כאן תמצאו את כל המידע על גיזום עצי פירות נשירים, רגילים והדרים וכמובן, גם להזמין שירות מקצועי ומהיר.

השוואת מחירים לצורך גיזום עצי פרי

מחפשים גוזם מקצועי אשר יודע לבצע גיזום עצי פרי? בעזרת גיזום בישראל ללא ספק תוכלו למצוא את האיש המתאים לצורך גיזום עצי הדר ופרי! השאירו פרטים או צרו קשר בטלפון, אנחנו נדאג שתקבלו עד שלוש פניות במהירות! כך, תוכלו לערוך בינהם השוואת מחירים ולבחור בגוזם העצים שמציע את המחיר הכי משתלם בעבורכם.
 

גיזום עצי פרי

כמה עולה גיזום עצי פרי הדר?

מחיר גיזום עצי פרי נע בין 300 - 550 ש"ח, המחיר מתייחס הן גם בעבור גיזום עצי פרי נשירים וגם בעבור גיזום הדרים, הפער הגדול בטווח נובע מגודל העץ. כאשר מחיר גיזום עצי הדר בוגרים יהיה באזור ה-550 ש"ח ואילו עצי פרי הדר בינונים וקטנים יהיו באזור ה-300 ש"ח.


מחיר גיזום עצי פרי והדר

מחיר גיזום עצי פרי והדר: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי גוזמים עצי פרי ועצי הדר?

רבים רוצים לדעת, מהו הזמן הנכון וכמובן - מתי גיזום עצי הדר הוא הכי כדאי? אז ישנן מעט דעות חלוקות לגבי מתי גוזמים עצי הדר. ישנם כאלו אשר ממליצים על תקופת החורף וישנם אשר חושבים שדווקא בתקופת האביב. הטיעון של אלו שאומרים לגזום בתקופת החורף הוא שבאביב כבר מתחילה הפריחה וחבל "להפריע" לעץ בתהליך.

והטיעון של אלו אשר ממליצים על תקופת האביב ולא החורף היא שבמידה ומבצעים גיזום הדרים בחורף הם עשוים לסבול מקור ופטריות. אז אתם לבטח שואלים מהי המלצת גיזום בישראל בנושא? אנחנו מאמינים שמועד הגיזום הנכון הוא בין פברואר ל-מרץ, לקראת סוף החורף ולפני האביב.

הרחיבו מידע לפי סוג עץ הפרי

מחפשים מידע מורחב אודות גיזום עץ פרי או הדר? לחצו ועברו לעמוד המתאים:

שאלות שגולשים שאלו בנושא גיזום עץ פרי והדר

גולשים רבים שאלו אותנו מספר שאלות בנוגע לאיך גוזמים עצי הדר ומתי? מה לגבי גיזום עצים בשנת שמיטה? ענינו על כמה שאלות, ראו:

האם החורף היא תקופת גיזום עצי הדר?

אפשר לומר שכן, הרחבנו בדיוק מתי הזמן הנכון ומהו מועד גיזום עצי פרי והדר בפסקה מעלה.


מותר לבצע גיזום עצי פרי בשמיטה?

זו שאלת הלכה והתשובה שלנו, אינה מספקת. על פי הידע שלנו אכן מותר על פי הצורך. אך מומלץ להתייעץ עם גורם נוסף לאימות המידע.


איך לגזום עצי הדר?

כל עץ והשיטה שלו, אך ניתן לומר בגדול כי גיזום עצי הדר נועד לצימוח ענפים חדשים, אז אלו הוותיקים והישנים יותר צריך לגזום אותם ולתת מקום לענפים חדשים.