צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בגובה

גיזום עצים בגובה עושים רק באמצעות גוזם מוסמך על פי חוק גיזום העצים. בעמוד תוכלו ללמוד הכל על גיזום עצים גבוהים עם מנוף או בלי, מה המחיר של גיזום עצים ואיך תוכלו למצוא עבודות גיזום עצים בגובה בזול.

מתי עושים גיזום עצים בגובה?

גיזום עצים בגובה עושים מתי שהעץ גבוה מ - 4 מטרים ויש צורך לגזום אותו. עץ גבוה מהווה סכנה לחוטי חשמל שיכולים להיות באיזור או אפילו לחסום משטחים כמו לוחות סולארים. אחת הסכנות בגיזום שלהם הוא נפילה על כבלים של מתח גבוה, או תקשורת כמו גם הסכנה בנפילה על עוברי אורח כמובן. לכן על פי חוק גיזום עצים רק גוזם מוסמך רשאי לעשות גיזום בגובה. לגוזמי עצים יש 3 דרגות הסמכה שונות בהתאם לגובה שבו הם רשאים לגזום.

 

גיזום עצים בגובה באמצעות מנוף

מחיר גיזום עצים בגובה

מחיר של גיזום עצים משתנה בהתאם לגובה העץ, אבל גם בהתאם לדברים נוספים כמו נגישות לעץ, השיטות שבהם יצטרך גוזם העצים (לדוגמה מנוף סל) וגוזם העצים עצמו. לרוב גיזום עצים בגובה 7 - 15 מטרים יעלה בין 1,200 - 2,400 ש"ח לגיזום. תוכלו להסתכל על מחירי גיזום עצים נוספים לפי גובה.

 

מחיר ממוצע לגיזום עצים בגובה 7 - 15 מטר

מחיר ממוצע לגיזום עצים בגובה 7 - 15 מטר: 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

כך תמצאו גיזום עצים בגובה בזול

קודם אמרנו לכם שטווח המחירים של גיזום עצים בגובה תלוי, בין היתר, בגוזם העצים. פה המפתח למצוא גיזום עצים בזול - באמצעות השוואת מחירים. בשביל לעשות השוואת מחירים כמובן תצטרכו לקבל הצעות מחיר ממספר גוזמי עצים בגובה שונים. אחרי שמשאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים לשלוח לכם שמות של 3 גוזמי עצים שמתמחים בגיזום עצים גבוהים. רק תצטרכו לדבר איתם, לקבל את הצעות המחיר ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

איך מתבצע הגיזום בגובה?

בפועל גיזום עצים בגובה יכול להתבצע בשתי שיטות נפוצות: גיזום עצים עם מנוף או באמצעות סנפלינג. גיזום עצים עם מנוף ייעשה באמצעות מנוף סל שבתוכו יהיה גוזם העצים ואז יבצע את הגיזום. אם מדובר בגיזום עצים בטיפוס סנפלינג גוזם העצים יטפס באמצעות חבל סנפלינג וכך יעשה את הגיזום.

 

בשתי השיטות חשוב לשים לב שבכל הנוגע לגיזום ענפים גבוהים (לרוב ענפים של עץ דקל גבוה) ישנן סכנות שיכולות לקרות כמו נפילה על כבל מתח או חס וחלילה על עוברי אורח. בגלל זה קריטי שרק גוזם עצים מוסמך מבצע את העבודה הרצויה.