צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עץ צאלון

איך גוזמים עץ צאלון ומתי כדאי לעשות זאת? האם כדאי לגזום את העץ באופן עצמאי או להיעזר בגוזם מקצועי? וכמה עולה להזמין גוזם שיבצע את העבודה בעבורנו? הנה כל התשובות לשאלות.

האתגר שבגיזום עץ צאלון

גיזום של עץ צאלון עשוי להיות מאתגר למדי והסיבה לכך היא שמדובר על עץ גדול וגבוה אשר עשוי להגיע ל-10 מטרים ואף יותר. הגיזום, יצריך בדרך כלל שימוש במנוף הרמה בשל גובה הענפים וזו סיבה נוספת לכך שפעולת הגיזום בעץ זה נחשבת למאתגרת. כמו כן, גיזום עצי צאלון שמתבצע בצורה לקויה, עשוי לגרום להתפתחות של ריקבון בשל התפתחות של פטריות.

 

גיזום עץ צאלון

כמה עולה לגזום עץ צאלון?

מחיר גיזום עץ צאלון בוגר נע בין 1,200 ל-2,400 ש"ח מחיר זה מתייחס לעץ צאלון שגובהו הוא בין 7 ל-15 מטרים. המחיר מתייחס לגיזום בשיטת הסנפלינג.
 

מחיר ממוצע לגיזום עץ צאלון בוגר

מחיר ממוצע לגיזום עץ צאלון בוגר: 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪


 

 • רוצים לבצע גיזום עץ עם מנוף בשביל לקצר זמנים? המחיר יתייקר בכ-550 ש"ח בממוצע.
 • מעוניינים להזמין פינוי גזם? עלות הזמנת משאית עומד על 800 ש"ח בממוצע.

מתי לגזום עץ צאלון?

את עץ הצאלון יש לגזום בסוף עונת החורף  או בתחילת עונת האביב. הצאלון משיר את עליו בעונת החורף וזהו הזמן האידיאלי לגזום את ענפיו. בנוסף חשוב לציין כי יש להימנע מגיזום עץ צאלון צעיר וזאת מחשש שפעולת הגיזום תגרום לנזקים ותפגע בהתפתחותו התקינה של העץ.

איך לגזום עץ צאלון?

ניתן לגזום עץ צאלון במספר שיטות: שימוש בסולן, גיזום תוך כדי טיפוס על העץ או גיזום עם מנוף. כאשר מדובר על גיזום עץ צאלון, שיטה זו היא הנפוצה ביותר.

 1. גיזום העץ בטיפוס: בשיטה זו ישתמש גוזם העץ בחבלי סנפלינג בשביל לטפס אל אזוריו הגבוהים של העץ. היתרון המרכזי של שיטה זו הוא שכך ניתן לבצע את מלאכת הגיזום בצורה מדויקת ולהגיע לכל ענף רצוי וזו אחת משיטות הנפוצות לגיזום עצים בגובה.
   
 2. גיזום העץ עם סולם: שימוש בסולם בדרך כלל אופציה זו תתאים בעיקר לגיזום עצי צאלון צעירים אך מאחר והגיזום של עצים צעירים הוא פחות מומלץ, 
   
 3. גיזום עץ צאלון עם מנוף סל: כאשר רוצים לגזום את העץ בצורה טובה, אפשר לעשות זאת על ידי שימוש במנוף סל. המנוף יאפשר לגוזם העצים להגיע אל הענפים הגבוהים של העץ בצורה קלה ונוחה. 
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כמה עובדות נוספות על עצי הצאלון

בטבלה הבאה ריכזנו לכם מידע נוסף על עצי הצאלון, אשר יעזור לכם להכיר טוב יותר את העץ המיוחד:

 

עץ הצאלון - תעודת זהות
תנאי גידול אופטימליים: אזורים חמים (ים המלח, מישור החוף ועוד)
אורך העלים: בין 30 ל-65 ס"מ
צבע הפרחים: אדום - כתום
שם העץ באנגלית: Delonix regia
סוג העץ: נשיר מותנה

זקוקים לגיזום של עץ צאלון? השוו מחירים

גיזום של עץ גדול ומסיבי כמו צאלון נאה, עשוי להיות יקר למדי ולכן כדאי לבדוק מספר הצעות מחיר שונות. אנו בפורטל גיזום בישראל נשמח לסייע לכם במציאת גוזמי עצים מומלצים בהתאם לאזור שבו מתקיימת עבודת הגיזום. חייגו אלינו כעת או השאירו פנייה בטופס המופיע בעמוד זה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים.