צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עץ פיקוס

עץ הפיקוס הוא עץ גדול אשר עשוי להגיע לגובה של 50 מטרים ואף יותר. אם אתם זקוקים לגיזום עץ פיקוס ולא בטוחים מתי כדאי לגזום אותו וכיצד לבצע את הפעולה, המשיכו לקרוא ותוכלו לקבל את כל המידע החשוב בנושא.

מתי נזדקק לגיזום עץ פיקוס?

את גיזום העץ נדרש לבצע בעיקר לצורך עידוד הצמיחה של העץ והפחתת העומס שעשוי להיווצר על הגזע שלו. לעיתים, מטרת הגיזום היא שמירה על בטיחות וזאת מאחר וענפיו של העץ עשויים לפגוע בקווי חשמל, תשתיות תקשורת, מבנים בסביבה וכדומה.

 

גיזום עץ פיקוס

כמה עולה לגזום עץ פיקוס?

המחיר לגיזום עץ פיקוס נע בין 1,200 - 2,400 ש"ח. מחיר זה הוא לגיזום של עצים בגובה של 7 מטרים ומעלה, כאשר המחיר מושפע בין היתר משיטת הגיזום ונוחות הגישה אל ענפיו של העץ.

 

מחיר לגיזום עץ פיקוס בינוני

מחיר לגיזום עץ פיקוס בינוני: 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

איך גוזמים עצי פיקוס?

מאחר וענפיו של עץ הפיקוס גדולים, עבים וחזקים למדי, הגיזום של עצי פיקוס צריך להתבצע תוך שימוש במסורים חזקים. לא פעם, נצטרך להיעזר במנוף סל וזאת על מנת לגזום את הענפים בחלקו העליון של העץ, אליהם לא נוכל להגיע עם סולם.

 

דרך נוספת שניתן לגזום ענפים גבוהים בעץ הפיקוס היא על ידי טיפוס על העץ עם חבלים, שיטה שתאפשר גיזום מדויק יותר. הגיזום חייב להתבצע בצורה אחראית, תוך שימוש בקסדה, כפפות, משקפי מגן ואביזרי בטיחות נוספים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

באיזו עונה כדאי לגזום עץ פיקוס?

חשוב לגזום עצים בעונה המתאימה וזאת על מנת שלא נפגע בצמיחתו של העץ. פיקוס הוא עץ "ירוק עד" ולכן נעדיף לגזום אותו במהלך עונת הסתיו או עונת האביב, כאשר העץ מלבלב. מומלץ לקחת בחשבון כי ישנם סוגים שונים של עצי פיקוס כמו פיקוס השקמה, התאנה, פיקוס בנגלי ועוד ולכן יש להתייחס למאפיינו של העץ כמו מועד הפריחה, גובה ועוד.