צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום דקלים ברעננה

השוו מחירים בין גוזמים מקצועיים המספקים שירותי גיזום דקלים ברעננה והסביבה. דרך פורטל 'גיזום בישראל' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן, מבלי להתחייב להמשך עבודה מול בעל המקצוע.

גיזום דקלים ברעננה - השוואת מחירים:

החלטתם לגזום עץ דקל ולהיעזר לשם כך בבעל מקצוע מיומן המחזיק בציוד המתאים? אין בעיה! כל שנותר לכם לעשות כעת הוא להשיג מחיר זול לעבודה זו. כאן בדיוק אנו נכנסים לתמונה וזאת באמצעות טכניקת השוואת המחירים שלנו. באתר גיזום בישראל תוכלו לערוך סקר שוק קצר ולבחון מספר הצעות שונות בעבור גיזום דקלים ברעננה, מה שיבטיח שתגיעו מוכנים יותר להזמנת העבודה וגם יעזור לכם לקבל מחיר נוח למדי.

 

גיזום דקלים ברעננה

גיזום עץ דקל ברעננה - כמה זה עולה?

המחיר תלוי בגודלו של העץ ולכן כדאי להבין באיזה עץ מדובר על מנת לתמחר בהתאם. לרוב, גיזום של עצי דקל בגודל בינוני (בין 4 ל-7 מטר) יעלו בין 650 ל-1,100 ש"ח, כך שהמחיר הממוצע יעמוד על 875. אגב, גיזום של עצים גדולים וגבוהים יותר, עשוי להגיע גם ל-2,000 ש"ח ומעלה.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ דקל בינוני

מחיר ממוצע לגיזום עץ דקל בינוני: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

כיצד מתבצע הגיזום של עץ זה?

השירות הנדרש בעבור גיזום דקל הוא גיזום עצים בגובה מאחר ומרבית עצי הדקל גבוהים למדי ולא ניתן להגיע אל צמרת העץ מבלי להיעזר בטכניקות מיוחדות.

 

יש מספר שיטות שבעזרתן ניתן לבצע גיזום של עצי דקל, כאשר השיטה הנפוצה ביותר היא שימוש במנוף סל מיוחד שעוזר להגיע אל צמרת העץ ולגזום את ענפיו.

 

כמו כן, ניתן לבצע טיפוס ושימוש בחבלי סנפלינג מיוחדים. בכל מקרה - מדובר בעבודה שצריכה להתבצע על ידי גורם מקצועי ולכן אל תנסו לעשות זאת לבדכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

באילו מקרים נבצע גיזום עצי דקל ברעננה?

מתי בכלל נהוג לבצע גיזום של עץ? לרוב נעשה זאת כאשר ענפי העץ עומדים ליפול ועשויים להוות סכנה לכל מי שעובר בקרבתו של העץ. כמו כן, נבצע גיזום עצי דקל ברעננה גם לצורך שמירה על על הטיפוח והעיצוב של העץ מאחר וענפי דקל יבשים, נוטים "לצנוח" כלפי מטה ונראים גם פחות יפים.