צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום דקלים בכפר סבא

צריכים לגזום דקל בכפר סבא? השאירו פרטים תוכלו לקבל הצעות מחיר מעד 3 גננים שונים לגיזום עץ הדקל שלכם.

מחיר גיזום דקלים בכפר סבא

המחיר של גיזום דקלים בכפר סבא תלוי בגובה של העץ ובתמחור שיתן לכם גוזם העצים. על האחרון נרחיב בהמשך אבל בינתיים נגיד שהדקל הנפוץ ביותר לגיזום הוא בגובה של 4 - 7 מטרים, והגיזום שלו יעלה בין 650 - 1,100 ש"ח. אם תרצו תוכלו לראות מחירי גיזום דקלים נוספים.

 

מחיר ממוצע לגיזום דקל בכפר סבא בגובה 4 - 7 מטרים

מחיר ממוצע לגיזום דקל בכפר סבא בגובה 4 - 7 מטרים: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

מתי צריך לגזום עצי דקל בכפר סבא?

בשביל לדעת מתי תצטרכו לעשות גיזום דקלים בכפר סבא צריך לדעת קודם כל מה הצורך שלכם. לרוב גיזום עצי דקל מומלץ לצורך שמירה על בריאותו של הדקל מפני חדקונית הדקל. עיתוי טוב לגזום את עץ הדקל הוא כשהעלים הקטנים של הדקל מתחילים ליפול אבל הענפים נראים חזקים ובריאים. זה סימן שהיא הגיעה אל העץ אבל עדיין לא אל הגזע מה שאומר שעדיין ניתן להציל את העץ. במידה והיא כבר נכנסה ללב העץ תצטרכו לכרות את הדקל.

 

גיזום דקל בכפר סבא

כך תמצאו גיזום דקלים בכפר סבא בזול

בשביל למצוא גיזום דקלים בכפר סבא בזול כדאי קודם כל לשים לב שהמחיר הוא לא קבוע וכמו שאמרנו בהתחלה הוא תלוי גם בגוזם העצים עצמו. עקב כך שלא כל גוזם עצים בכפר סבא יקח לכם את אותו המחיר גם עבור אותה העבודה בדיוק זה נותן את האפשרות לערוך השוואת מחירים, מה שיכול לחסוך לכם במחיר.

 

תוכלו ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג שתקבלו עד 3 הצעות מחיר מגוזמי דקלים שונים בכפר סבא. ככה תוכלו להתחיל את ההשוואה ואת החיסכון במחיר הסופי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

האם כל גנן יכול לגזום עצים?

בקצרה נוכל להגיד שלא כל גנן יכול לגזום עצים. בשביל לגזום עצים צריך להיות גוזם מוסמך שכולל אישור עבודה בגובה. יש 3 רמות הסמכה שונות - גוזם מוסמך 1, גוזם מוסמך 2, גוזם מוסמך 3 והן משתנות לפי גובה העץ שהגוזם רשאי לגזום. לכן כשאתם מדברים איתנו או עם גוזם עצים אחר חשוב להגיד לו מה גובה העץ כדי לוודא שהוא יוכל לעבוד עליו.