צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום דקלים

כל מה שתצטרכו לדעת על גיזום דקלים החל מהסכנות שלו, מתי תצטרכו לגזום עץ דקל, מה המחיר וכמובן איך למצוא גוזם דקלים מומחה.

גיזום דקלים - מתי צריך?

גיזום דקלים צריך להיעשות כל תקופה מסויימת בהתאם למה שאתם מנסים להשיג ממנו או כדי לשמור עליו בריא. נסביר:

 1. לשמור עליו בריא: אחת הסכנות הנפוצות של עצי דקל בארץ היא חיפושית שנקראית חדקונית הדקל. היא נכנסת ללב העץ ומטילה שם ביצים. ברגע שנכנסה חדקונית הדקל לעץ כבר לא תוכלו להציל אותו. אז מה כן עושים? גוזמים את הענפים לפני שהחיפושית מגיעה לשם. תדעו שזה הזמן לגזום ולהציל את הדקל שלכם ברגע שהענפים ירוקים ואיתנים אבל ה"עלים" (הענפים הקטנים) מתחילים ליפול. אחרי גיזום הדקל תצטרכו לרסס כדי למנוע מהחדקונית להגיע.
   
 2. למטרת נוי: נניח שהכל טוב ואין שום סכנה לדקל שלכם. אתם צריכים אותו למטרת נוי בחצר שלכם שיתן מראה טבעי ים תיכוני. במקרים כאלה מומלץ גיזום לעץ הדקל פעם בחצי שנה באביב ובסתיו.
   
 3. למטרת צל: אם המטרה שלכם היא להשיג צל עץ תמר באור הירח מבלי היינו ממליצים לגזום אותו פעם בשנתיים כדי לוודא שישאר לכם צל אבל עדיין יישאר אסתטי.
 • שימו לב: אחרי שאתם מבצעים גיזום עץ דקל לשים חומר הדברה שימנע מחדקונית הדקל להימשך לדקל שלכם.
   
 • לפעמים גיזום דקלים לא יספיק ותצטרכו לעשות כריתת עץ דקל.

 

עץ דקל

מה המחיר של גיזום דקלים?

מחיר גיזום דקלים משתנה בהתאם לגובה של הדקל ובהתאם לכמות העבודה שיצטרך גוזם העצים לעשות.

מחירון גיזום דקלים

גיזום עץ דקל קטן

עד לגובה של 4 מטר.


300 - 550 ש"ח
גיזום עץ דקל בגודל בינוני

גובה של 4 - 7 מטר, המחיר יכול להשתנות עם העבודה מסובכת יותר.


650 - 1,100 ש"ח
מחיר גיזום עץ דקל גדול

לרוב ידרוש מנוף, תוכלו לקרוא עוד על גיזום עצים בגובה.


1,200 - 2,400 ש"ח

הדפס מחירון

אילו סוגי של דקלים קיימים בארץ?

יש מספר גדול של סוגי דקלים בארץ. הנה רשימה של הנפוצים מביניהם:

 • דקל וושינגטונה: כמו רבים מאיתנו, דקל הוושינגטונה לא מהארץ במקור אלא נגלה לפה ממחוזות רחוקים (מקסיקו לאלה מביניכם שמתעניינים) והמשיך להתערבב בארץ באמצעות ציפורים עד שכבר לא ניתן לזהות את העדה שלו. אם אתם רוצים את הדקל שלכם למטרת נוי שימו לב שלסוג הזה יש פירות מאוד מתוקים שמושכים עטלפים, ציפורים ועכברים. גיזום של הדקל הזה לפני תנובת הפירות אמור לעשות את העבודה אז אין צורך לדאוג.
   
 • דקל תמר: אלו עצי הדקל הגבוהים שאתם רואים והם מגיעים אפילו ל - 20 מטרים. גיזום שלהם יעלה יותר בגלל הגובה שלהם.
   
 • דקל אריקה: דקל אריקה יותר נמוך בממוצע מסוגי הדקלים האחרים ולרוב לא יעבור את הגובה של 5 מטרים.
   
 • דקל קוקוס: אם אתם לא 100% בטוחים לפי השם אז דקל הקוקוס כן מניב פירות. את פרי הקוקוס. שימו לב שהדקל הזה יכול להתנשא לגובה של עשרות מטרים ויכול להוות סכנת נפילה של קוקוס על האנשים בסביבה.

השוואת מחירים בין גוזמי דקלים

כמו ששמתם לב קודם המחירים של גיזום עצי דקל הוא לא קבוע והוא נע בטווח מסויים. זה כי לא כל גוזם עצים יתן לכם את אותו המחיר. זה אומר שתוכלו לערוך השוואת מחירים שתחסוך לכם בעלויות. איך אנחנו עוזרים לכם? אתם רק צריכים להתקשר אלינו או למלא פרטים בטופס המצורף ואנחנו נשלח לכם שמות של 3 גוזמים עצים בעיר שלכם. אתם רק צריכים לדבר איתם, לקבל הצעות מחיר ולחסוך בעלויות גיזום דקלים מבלי להתפשר על איכות הגיזום בכלל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום דקלים בעיר שלכם

לחצו על העיר אם אתם רוצים להזמין גוזם דקלים בעיר מגוריכם. לא מצאתם את העיר שלכם? צרו איתנו קשר ונעזור לכם למצוא שירות גיזום דקלים בעיר שלכם.

איך לגזום עץ דקל?

בואו נתחיל בלהגיד מה שאמור להיות מובן מאליו - בלי הסמכה לא ניתן לבצע גיזום עץ דקל. רק גוזם מוסמך יכול לגזום עצים, במיוחד כשמדובר בעבודה בגובה. מה שיעשה גוזם העצים הוא קודם כל גיזום וניקוי של הגזעים, לאחר מכן הוא ינקה את הפירות שהפרי הניב (במידה והניב כמובן), אז הוא יגזום ענפים יבשים וכמובן בסוף ישים חומר הדבר כדי למנוע מחדקונית הדקל מלהופיע.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה