צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בחיפה

מצאו גוזם עצים מוסמך בחיפה ובאזור כדי שיגזום לכם את העץ בצורה מקצועית ובטוחה. בעמוד תוכלו לראות כמה יעלה לכם גיזום עץ ותוכלו למצוא גיזום עץ בטיפוס ולערוך השוואת מחירים שתוזיל לכם את העלויות.

השוואת מחירים לגיזום עצים בחיפה

מחיר של גיזום עצים בחיפה ישתנה בהתאם לסוג העץ שתצטרכו לגזום, גובה העץ וגם גוזם העצים עצמו והמחיר שלו. בשביל למצוא מחיר טוב לגיזום עצים בעיר היינו ממליצים לערוך השוואת מחירים. ברגע שמשאירים אצלנו פרטים אנחנו שולחים לכם שמות של 3 גוזמי עצים בחיפה. ככה תוכלו לדבר איתם, לקבל הצעות מחיר ולחסוך בעלויות בקלות.

 

גיזום עצים בחיפה

כמה עולה גיזום עצים בחיפה?

למרות בכל זאת כן נרצה לתת לכם טווח מחירים כדי שתוכלו להבין את המחיר. העץ הנפוץ ביותר לגזום הוא עץ קטן בגובה של עד 4 מטרים והמחיר יהיה בין 300 - 550 ש"ח. תוכלו לראות מחירים נוספים במחירון גיזום העצים שלנו.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ בגובה עד 4 מטר בחיפה

מחיר ממוצע לגיזום עץ בגובה עד 4 מטר בחיפה: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

גיזום עצים בטיפוס בחיפה

במידה ויש לכם עצים גבוהים יכול להיות באמת שתוכלו להזמין גיזום עצים בטיפוס בחיפה. חשוב לומר שבמקרים של גיזום עצים בגובה יכול להיות מצב שבו תצטרכו גיזום עצים בטיפוס ויכול להיות מצב שתצטרכו גיזום עצים באמצעות מנוף - התייעצו עם גוזם העצים בשביל להבין מה יקרה, ושימו לב שגם המחיר ישתנה בהתאם. בכל מקרה שיהיה תוכלו להזמין דרכנו גם גוזמי עצים שיעשו גיזום עצים בטיפוס או במנוף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום עצים באזור חיפה והקריות

לא רק בתוך העיר, דרכנו תוכלו למצוא גיזום עצים באיזור חיפה והקריות. אנחנו עובדים עם הרבה גוזמי עצים בצפון כך שנוכל לעזור לכם למצוא גוזם עצים שיגיע עד אליכם בכל מקום שבו אתם גרים. אז גם אם אתם גרים בטירת הכרמל או בנשר תוכלו למצוא גוזם עצים דרכנו. רק השארו פרטים בטופס הזה ותנו לנו לעשות את העבודה של מציאת גוזמי העצים בשבילכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה