צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בחדרה

אחת לתקופה, פעולת הגיזום של העץ היא הכרחית גם לצורך שמירה על בטיחות הסביבה וגם כאשר רוצים לטפח את העץ ולעצב אותו. גלו מה העלות בעבור גיזום עצים בחדרה והזמינו גוזם מקצועי המספק שירות בעיר.

גיזום עצים בחדרה ע"י גוזם מקצועי

עבודה של גיזום עצים יכולה להתבצע במגוון שיטות החל משימוש במנוף סל לצורך הגעה אל חלקו העליון של העץ אך גם באמצעות שימוש במזמרה, מסור וכלי עבודה נוספים. לא משנה באיזו שיטה אתם בוחרים, חשוב שהפעולה תתבצע על ידי גורם מקצועי.

 

הסיבה לכך היא שצריך לדעת בדיוק איזה ענפים בעץ כדאי לחתוך ולגזום ואיזה ענפים כדאי דווקא להשאיר. על כן, ההמלצה שלנו היא להזמין שירותי גיזום עצים בחדרה על ידי גורם מקצועי ומוסמך שביצע בעבר עבודות רבות מהסוג הזה.

 

גיזום עצים בחדרה

האם סוג העץ משפיע על מחיר העבודה?

ישנם שני פרמטרים מרכזיים אשר משפיעים על מחיר עבודת הגיזום, כאשר הפרמטר הראשון הוא סוג העץ - גיזום עץ דקל עשוי להיות יקר יותר מאשר גיזום עץ תפוח וכדומה וגם גודלו של העץ ישפיע כמובן על העלות והעלות לגיזום עצים קטנים או בינוניים, תהיה נמוכה יותר מאשר גיזום עץ בוגר שענפיו גבוהים.

גיזום עץ בחדרה - סוגי עצים נפוצים:

לא בטוחים האם אנו מספקים שירותי גיזום בעבור העץ שקיים אצלכם בגינה? להלן רשימה קצרה של העצים הנפוצים ביותר שבעבורם אנו מספקים שירותי גיזום עצים:

  • גיזום עצי פרי: לדוגמה, גיזום של עצי לימון, עץ תפוח, קלמנטינה או תפוז וגם גיזום עץ מנגו, אשר נהפך לאופציה מועדפת בגינות רבות.
     
  • גיזום של עצי דקל: לאחר תקופה מסוימת, נדרש לבצע גיזום ושל עץ דקל אשר כולל הוצאה של הענפים היבשים בעץ, גם למטרות אסתטיות אך גם לצורך שמירה על הבטיחות של הסובבים.
     
  • גיזום עצי פקאן: מדובר בעצים גדולים וגבוהים אשר יצריכו הזמנת שירותי גיזום בגובה. הגיזום עשוי להתבצע בעצים אלו באמצעות מסור גובה טלסקופי.
     
  • גיזום עץ זית: בעצי הזית הסבוכים, הגיזום הוא תהליך חשוב מאין כמוהו, בין היתר מאחר והוא עוזר להכניס את קרני השמש לאזורים הפנימיים. בנוסף תהליך הגיזום מעודד צמיחה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

השוואת מחירים לגיזום עצים בחדרה

רגע לפני שאתם מזמינים גנן או גוזם עצים בחדרה, נזמין אתכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות. היצע בעלי המקצוע בעיר הוא נרחב למדי ועל כן תוכלו לבחון מספר הצעות שונות ולהמשיך בתהליך עם הגוזם שסיפק לכם את המחיר המשתלם ביותר. קבלת הצעות המחיר היא חינמית, מהירה ובעיקר חוסכת לכם אנרגיה וזמן רב.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה