צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בצפון

הזמינו כבר עכשיו גיזום עצים בצפון בזול באמצעות השוואת המחירים של גיזום בישראל. המשיכו לקרוא דכי להבין את המחיר של גיזום עצים מתי מומלץ לגזום את העץ שלכם.

השוואת מחירים בין גוזמי עצים בצפון

המחירים של גוזמי עצים בצפון הם לא קבועים והם משתנים בהתאם לגובה העץ שלכם, האם יש שימוש במנוף בשביל הגיזום ובהתאם למחיר של גוזם העצים עצמו. בשביל למצוא גיזום עצים בצפון היינו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים ובכך לבחור את גוזם העצים שנותן לכם את המחיר שנראה לכם הכי טוב. אחרי שמשאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים שיחזרו אליכם עד 3 גוזמי עצים בצפון. אתם רק צריכים לדבר איתם, להשוות ולחסוך.

 

גיזום עצים בצפון

כמה עולה גיזום עצים בצפון?

כמו שאמרנו מחירים של גיזום עצים בצפון הם לא קבועים והם משתנים בין גוזם עצים אחד לאחר. כן נוכל להביא לכם אותם בטווח מחירים. מחיר של גיזום עץ בצפון בגובה 4 - 7 מטרים יהיה בין 600 - 1,100 ש"ח. תוכלו לראות מחירים נוספים של גיזום עצים במחירון גיזום עצים שלנו.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ בינוני בצפון

מחיר ממוצע לגיזום עץ בינוני בצפון: 850 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מתי מומלץ לגזום את העץ שלכם?

אוקיי זו שאלה שהיא קצת מורכבת והיא תלויה במטרה של הגיזום ובסוג העץ שלכם. בגדול הרבה עצים מומלץ לגזום פעם בשנה או פעם בחצי שנה אבל יש גורמים נוספים שצריך לבדוק אותם שמראים שצריכים לגזום את העץ שלכם.

  1. לא נכנס אור: לפעמים ישנם ענפים שחוסמים אור משאר הענפים ומהגזע ובכך פוגעים בצמיחה הטבעית של העץ שלכם. במקרה כזה היינו ממליצים לגזום אותו ולראות את העץ שלכם גדל בצורה יפה.
     
  2. מזיקים: יש מזיקים שנכנסים לאחד הענפים ומנסים לחדור אל תוך העץ. במקרים כאלה היינו ממליצים לכרות את היד כדי להציל את החולה. במיוחד במקרה של גיזום עצי דקל וחדקונית הדקל.
     
  3. גיזום למטרות נוי: במקרים שאתם רוצים לגזום את העץ שלכם למטרות נוי זה באמת החלטה שלכם, רק אל תפגעו בעץ. כשאתם מעתיקים או שותלים את העץ היינו ממליצים לבדוק עם גוזם עצים מתי כדאי לגזום את סוג העץ שלכם והוא ידע אילו ענפים לגזום שלא יפריעו לגדילה של העץ.

גיזום עצים באזור הצפון

דרכנו תוכלו למצוא גוזמי עצים בכל רחבי הצפון. לחצו על הכפתור כדי להרחיב על העיר שלכם.

שאלות ותשובות על גיזום עצים בצפון

כמה עולה גיזום עץ בצפון?

כמו שהרחבנו בעמוד המחיר תלוי בגובה של העץ, בגוזם העצים ובנגישות אל העץ. המחיר יכול להתחיל מ- 350 ש"ח לעץ קטן ולהגיע גם מעל 2,000 ש"ח לעץ אחד.


האם מותר לגזום בשנת שמיטה?

לפי החוק בישראל גיזום בשנת שמיטה מותר רק כאשר היא למען בריאות העץ.