צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בשרון

יש לכם עץ בשרון שזקוק לתספורת? מתחת נציג מחירי גיזום עצים בשרון, נסביר מתי זה מומלץ, כמה זמן זה עשוי לקחת וגם איך תוכלו לאתר גוזם עצים באזורכם במהירות ובחינם דרכנו.

מהם מחירי גיזום עצים בשרון?

מתחת נציג כמה דוגמאות למחירי גיזום עצים בשרון וגם עבודות נוספות הקשורות בתהליך. לצוות פורטל גיזום בישראל חשוב ליידע שעלות הגיזום הסופית משתנה בהתאם לגובה העץ וכמו גם המורכבות של הגיזום והגישה אל העץ.

מחירון גיזום עצים בשרון

גיזום עץ קטן

גיזום של עץ בגובה 4 מטרים.


300 - 550 ש"ח
גיזום עץ בינוני

מחיר לגיזום עץ בגובה 4 - 7 מטרים.


650 - 1,100 ש"ח
גיזום עץ גבוה

עבור גיזום של עץ בגובה 7 - 15 מטרים.


1,200 - 2,400 ש"ח
תוספת שימוש במנוף סל

מנוף שמגיע עד לגובה של 15 מטרים לגיזום עצים גבוהים.


500 - 600 ש"ח
תוספת על פינוי פסולת גיזום

מחיר בגין פינוי שאריות הגיזום ע"י הגוזם לאתר מורשה.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מתי מומלץ לגזום עץ?

כשאנו מדברים על מועדי גיזום לעצים, אנו בעיקר משייכים את הדבר לגיזום עצי פרי, שכן מדובר במועדים חשובים כדי לאפשר לפירות להופיע בצורה מיטבית בעונה המתאימה. אם לא נגזום עצי פרי במועדים הנכונים, אנחנו עשויים שלא לזכות לפירות. מתחת נציג טבלה מסכמת עם מועדי הגיזום בהתאם לסוג עץ הפרי שאנו רוצים לגזום:

 

 

סוג העץ מתי גוזמים?
גיזום עץ לימון בסוף חודשי הסתיו
גיזום עץ תפוח בין ינואר לפברואר
גיזום עץ תפוזים בין דצמבר לינואר
גיזום עץ אבוקדו באביב

כמה זמן לוקח לגזום עצים בשרון?

זמני גיזום עצים בשרון בגובה של עד 4 מטרים אורכים בין חצי שעה עד שעה. זמני העבודה צפויים להתארך במידה ומדובר על עץ גבוה יותר.

 

 

זמן ממוצע לגיזום עצים בשרון:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

כיצד מתבצע גיזום עצים בשרון?

ביכולתם של גוזמי עצים בשרון לספר את העץ שלכם ב - 3 דרכים שונות המונות: טיפוס, סולם או בעברת מנוף. נסביר:

  • גיזום עצים בשרון בטיפוס - גיזום באמצעות טיפוס היא השיטה המדוייקת ביותר, שכן, היא מאפשרת לגוזם העצים להיות בקירבה אופטימלית לענפי העץ מכל צדיו. יחד עם זאת, לא כל גוזם עצים בשרון יקפוץ על ההזדמנות לספר את העץ שלכם בעת שהוא מטפס עליו. השיטה גם פחות תתאים לעצים גבוהים אלא בעיקר לעצים בגובה בינוני.
     
  • גיזום עצים עם מנוף - שיטת גיזום עצים בגובה בשרון תתבצע עבור עצים גבוהים במיוחד שהגישה אליהן לא אפשרית בדרך אחרת. קחו בחשבון ששיטה זו גם מייקרת באופן משמעותי את מחיר הגיזום וגם יהיה עליכם לוודא שהגוזם מחזיק באישור בתוקף לעבודה בגובה.
     
  • גיזום עצים בשרון עם סולם - עבור עצים הנמוכים מ - 10 מטרים, גוזם העצים צפוי להשתמש בסולם כדי לספר אותם בצורה טובה. הדבר גם ניתן לביצוע ע"י מנוף אבל אם קיימת בעיית גישה אל העץ, הסולם הוא הפתרון היחיד.

 

 

גיזום עצים בשרון

מצאו גוזמי עצים בשרון דרך גיזום בישראל וחסכו!

פורטל גיזום בישראל מאפשר לכם לאתר גוזם עצים מוסמך בשרון ובהתאם לסוג העץ שלכם. השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו בחינם ובמיידי עד 3 גוזמי עצים בשרון, ביניהם תוכלו להשוות במחירי יזום לעץ שלכם וכך לחסוך במחיר מבלי להתפשר על טיב העבודה.

 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כיצד להתנהל מול גוזם עצים בשרון?

חשוב לוודא מול כל גוזם עצים בשרון שאתם משוחחים איתו שהוא מחזיק בתעודת גוזם מורשה ממשרד החקלאות ובאישור לעבודה בגובה. נוסף לכך, יהיה על גוזם העצים להחזיק בביטוח המבטח אותו במקרים המצריכים אותו לעבוד בגובה. זכרו שהעסקה של גוזם עצים בשרון ללא ביטוח מתאים או הסמכה מתאימה, עלול לחשוף אתכם לתביעה.

 

זכרו שמדובר בעבודה המלווה בסיכון עצמי לא קטן, בעיקר כשהיא מתבצעת על עצים גבוהים. נוסף לכך, חשוב מאוד שגוזם העצים ידע לגזום בצורה נכונה את העץ, אחרת העץ יכול לנבול. זכרו שישראל היא מדינה מדברית ושכל עץ הוא חשוב.

מה אומר החוק על גיזום עצים בין שכנים?

לפי חוק גיזום עצים במידה ויש אצל השכן עץ שצמיחתו זולגת לשטח שלכם וכתוצאה מכך גורמת לליכלוך, מפיצה מזיקים או חלילה מסכנת אתכם, דעו כי חובת גיזום העץ היא על מי שהעץ צומח בשטחו ( להלן: השכן שלכם). תוכלו לבקש ממנו לגזום את העץ, אם אתם נתקלים בסירוב או בהתעלמות והנזק ממשיך להתרחש, תוכלו לפנות לעירייה כדי שתפנה אליו את הדרישה בעצמה.

 

היה והשכן הסכים לבקשתכם והוא מחפש גוזם עצים מקצועי, תוכלו להפנות אותו לפורטל גיזום בישראל.

שאלות בנושא גיזום עצים בשרון

כיצד נקבע מחיר גיזום עצים בשרון?

מחירי גיזום עצים בשרון וביכלל נקבעים בהתאם לגובה העץ ולהיבטים הקשורים למורכבות הגישה אליו.


כמה זמן לוקח לגזום עץ?

זמני הגיזום תלויים בגובה העץ ובמורכבות הגישה אליו, אך ככלל - גיזום עץ קטן עד 4 מטרים אורך בין חצי שעה עד שעה.