צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים ברעננה

מחפשים בעל מקצוע אמין לביצוע גיזום עצים ברעננה? כאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ, ואף לבצע השוואת מחירים בין מספר בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בתחום. גיזום נעים!

כמה עולה גיזום עצים ברעננה?

מחיר גיזום העצים ברעננה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים: גודלו וגובהו של העץ, מצבו, נגישותו ומורכבות הגיזום הנדרש (למשל האם דרוש מנוף לביצוע עבודת הגיזום).

 

בממוצע, עלויות גיזום עצים ברעננה יכולות לנוע בין 300 ל-2,400 ש"ח לעץ, כתלות בגורמים שצוינו.  מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר מחברות גיזום מוכרות, על מנת להבטיח תמחור תחרותי מבלי לפגוע באיכות.
 

מחיר ממוצע לגיזום עצים ברעננה

מחיר ממוצע לגיזום עצים ברעננה: 1350 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

שירותי גיזום עצים בגובה ברעננה

גיזום עצים בגובה הוא שונה מגיזום רגיל, ולעתים דורש שימוש במתקנים שונים והקפדה על תקני בטיחות קשיחים יותר. כשאנו מזמינים שירותי גיזום עצים בגובה ברעננה, חשוב להקפיד על הדגשים הבאים: . 

 • שימוש בציוד מתאים: בעת גיזום עצים בגובה, אנשי מקצוע משתמשים בציוד מיוחד כגון מסורי מוטות, סולמות ואפילו מעליות אוויריות או מנופים בעת הצורך. כלים אלו מאפשרים להם להגיע ולגזום בבטחה ענפים מבלי לפגוע בבטיחותם או לגרום נזק לעץ.
   
 • הקפידו על טכניקות גיזום: שימוש בטכניקות גיזום נכונות חיוני לבריאות העץ ולמראהו. טכניקות אלו כוללות ביצוע חתכים נקיים בצווארון הענפים, הימנעות מגיזום מוגזם והבטחת מרווח הולם בין הענפים לקידום צמיחה נכונה ושלמות מבנית של העץ.
   
 • קחו בחשבון מיני עצים ודפוסי צמיחה: לכל מין עץ יש את דפוסי הצמיחה והדרישות הייחודיים לו. כך למשל, גיזום דקלים ברעננה יהיה שונה מגיזום עצי פרי. הבנת המאפיינים הללו חיונית בעת גיזום עצים בגובה. 
   

גיזום עצים ברעננה

מהם היתרונות של גיזום עצים ברעננה?

למרות שרוב האנשים מאמינים שגיזום עצים הוא בעיקר עניין של ניראות, ישנם עוד יתרונות רבים:

 • קידום בריאות העצים: גיזום עצים קבוע עוזר להסיר ענפים מתים או חולים (קראו גם על טיפול בעצים חולים) ומאפשר לעץ להקצות משאבים לצמיחה בריאה. גיזום גם משפר את זרימת האוויר ואת חדירת אור השמש, מפחית את הסיכון לזיהומים פטרייתיים ומקדם את בריאות העצים הכללית.
   
 • שמירה על בטיחות: גיזום מסיר ענפים מסוכנים שעלולים להיות בסיכון, וליפול במהלך סערות או רוחות חזקות. באופן זה גיזום עצים ברעננה מונע נזק פוטנציאלי לרכוש או פגיעה באנשים בסביבה.
   
 • אסתטיקה וערך נכס: גיזום נכון משפר את המשיכה החזותית של עצים, ומעניק להם מראה אטרקטיבי ומתוחזק. זה יכול להגדיל באופן משמעותי את האיכות החזותית, ולכן גם את שווי הנכס שבו נמצא העץ. 
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מדוע חשוב לפנות לגוזם עצים מקצועי? 

מעבר לניראות, הגיזום טומן בחובו עוד יתרונות רבים, ומצריך מיומנות גבוהה והבנה בתחום. פניה לגוזם עצים ברעננה עם מוניטין אמין ומקצועי – תבטיח לכם עבודת גיזום איכותית, בטיחותית ואסתטית. עבודה שאינה מקצועית עלולה להביא לפגיעה בניראות העץ והנכס, ובנוסף עלולה לסכן את בטיחות הסובבים.