צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בקריית אונו

גרים בקריית אונו? העץ שלכם בגינה פולש לשטח של השכן? צריכים גיזום עץ עם מנוף? הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תקבלו את כל המידע הקשור לגיזום עצים בקריית אונו. מה השיטות לגיזום עצים גבוהים ונמוכים, מה המחירים ואיך תמצאו גוזם עצים מומלץ במהירות ובקלות. השאירו את הפרטים השוו וחסכו עד 39% במחיר!

מתי תצטרכו לבצע גיזום עצים בקריית אונו?

הצורך בגיזום עצים יגיע בעקבות סיבות שונות ומגוונות. אלו הסיבות הנפוצות ביותר לגיזום עצים בקריית אונו:

 • גיזום עצים לצורכי ביטחון - אחת הסיבות החשובות לגיזום עצים היא העניין הבטיחותי. עצים גבוהים מאוד עלולים לקרוס במזג אוויר סוער או להוות סכנה במידה והם נמצאים בקרבת עמודי חשמל ותקשורת. במקרים כאלו, חשוב להזמין גוזם עצים המתמחה בגיזום עצים בגובה וזאת בכדי להבטיח את בטיחות כל מי שעובר או נמצא בסמוך לעץ. 
   
 • גיזום עצים לצורך טיפוח - גיזום חד פעמי או קבוע לצורך סידור וניקוי ענפי העץ והעלים ליצירת מראה נקי ומטופח יותר של העץ והגינה עצמה, כולל גם גיזום עצי פרי, גיזום שיחים, גיזום עצי זית בגינה ועוד. 
   
 • גיזום עצים למניעת מחלות ומזיקים - גיזום העץ לצורך הסרת ענפים חולים ומניעת התשפטות מחלה או מזיקים בכל העץ, שבסופו של דבר עלולה להביא לכריתה של העץ כולו. לדוגמא, גיזום עץ דקל ריסוס בלב העץ למניעת למניעת הגעה של חדקונית הדקל שעשויה להזיק מאוד לעץ במידה ולא עושים זאת. 
   

גיזום עצים בקריית אונו

מחיר גיזום עצים בקריית אונו

מחיר גיזום עצים בקריית אונו יושפע וישתנה בין שיטת הגיזום, סוג העץ וגובהו ועוד. לפניכם מחירון ממוצע עבור עבודות גיזום עצים בקריית אונו:

מחירון ממוצע לגיזום עצים בקריית אונו

גיזום עץ קטן

גיזום עץ עד גובה 4 מטר.


300 - 550 ש"ח
גיזום עץ בינוני

גיזום עץ בגובה 4 - 7 מטר.


650 - 1,100 ש"ח
גיזום עץ גדול

גיזום עץ בגובה 7 - 15 מטר.


1,200 - 2,400 ש"ח
תוספת של מנוף סל לגיזום

לעצים עד גובה 15 מטר.


500 - 600 ש"ח
גיזום שיחים

מחיר עבור גיזום שיח בודד בהזמנה של מינימום 3 שיחים.


100 - 150 ש"ח.

הדפס מחירון

גיזום עצים בגובה בקריית אונו

ברוב המקרים, כאשר העץ הנדרש לגיזום יהיה בגובה של 4 מטר ומעלה, יהיה צורך בהזמנת גוזם עצים בעל הרישיון עבור גיזום עצים בגובה. גיזום עצים גבוהים בקריית אונו מתבצע ע"י 2 שיטות עיקריות:

 • גיזום עצים עם מנוף בקריית אונו: מנוף המורכב מסל שבתוכו נמצא גוזם העצים, המחובר לזרוע היוצאת מכלי ממונע. שיטה זו מאפשרת לגוזם העצים להגיע לענפים ולצמרת העץ בקלות, ללא מאמץ ובצורה מדוייקת.
   
 • גיזום עצים בסנפלינג בקריית אונו: גיזום העץ טיפוס פיזי של גוזם העצים תוך שהוא מחובר לעץ עם רצועות סנפלינג. שיטה זו נחשבת למדוייקת ביותר כיוון שגוזם העצים מגיע בדיוק לנקודות בהן צריך לגזום, אך היא פחות בטיחותית ולוקחת יותר זמן לביצוע. 

השוו מחירים בין גוזמי עצים בקריית אונו

הזמנת שירות של גיזום עצים - בעיקר כשמדובר על גיזום עצים עם מנוף, עשוי להסתכם במאות ואלפי שקלים ואינו נחשב להוצאה זולה. לכן, אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין גוזמי עצים בקריית אונו ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת. השוואת המחירים עשויה להוזיל משמעותית את המחיר שתשלמו ולחסוך לכם זמן וכסף יקר. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מגוזמי עצים מומלצים בקריית אונו, להשוות מחירים ולחסוך עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

טיפים לבחירת גוזם עצים בקריית אונו

אחרי שהשארתם אצלנו פרטים וחזרו אליכם גוזמים שונים, חשוב לוודא מספר דברים לפני שאתם סוגרים עם אחד מהם. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירת הגוזם המומלץ ביותר:

 • ביטוח - בעיקר כשמדובר בגיזום עצים בדובה, עם מנוף או עם סנפלינג, וודאו שלגוזם העצים יש ביטוח והוא מכוסה מכל הבחינות.
   
 • הסמכה - גוזם עצים חייב להיות בעל 2 המסכות מחייבות: תעודת "גוזם מומחה" מטעם משרד החקלאות המקנה את הרישיון והאישור לגיזום עץ בהתאם לגובה שהוא הוסמך לו (3 סוגי דרגות: 1,2,3) + הסמכה ותעודה של "אישור עבודה בגובה" מטעם משרד התמ"ת.
   
 • המלצות - בקשו מהגוזם שישלח לכם חוות דעת של לקוחות קודמים וכך תוכלו להתרשם מאופן השירות, ההתנהלות והקמצועיות שלו.
   
 • מחיר - גם המחיר מהווה עבור רבים שיקול לא קטן, לכן חשוב לבדוק מה המחיר הכולל שהוא מציע ולהשוות בין הגוזמים האחרים (כפי שפירטנו למעלה). השוואת מחירים תוזיל לכם את העלויות. 

כמה זמן לוקח לגזום עצים בקריית אונו?

גיזום עצים בקריית אונו לוקח בממוצע כ- 45 דקות לעץ עד גובה של 4 מטר.כמובן שטווח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לגודל העץ ומורכבות העבודה ויהיה ארוך יותר כאשר מדובר בעצים גבוהים יותר. 

 

זמן ממוצע לגיזום עצים בקריית אונו:
 45 דקות
45 דקות משך זמן 30 דקות

גיזום בין שכנים בקריית אונו - מי אחראי?

הרבה פעמים נוצר מצב בו עץ בין שכנים מפריע לאחד מהם. רק במקרים בהם העץ פולש לשטחו של השכן ומהווה עבורו מטרד ולפעמים גם סכנה בטיחותית, יהיה על בעל העץ ומי שהעץ נמצא בשטחו, לקחת אחריות על הגיזום, הכולל הזמנת בעל מקצוע והתשלום על כך. באותה מידה, עץ הנמצא בשטח ציבורי של המועצה או העירייה ומהווה מטרד או סכנה עבור עוברי אורח או מי שמתגורר בסמוך, חלה האחריות על הרשות המקומית ליגזום אותו. ניתן לקרוא בהרחבה על חוק גיזום עצים בין שכנים ולקבל את המידע המלא על כך. 

שאלות ותשובות בנושא גיזום עצים בקריית אונו

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בגיזום עצים בקריית אונו:

איך אוכל למצוא גוזם עצים מומלץ עם מנוף בקריית אונו?

דרכנו ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר מגוזמי עצים בקריית אונו, כולל גיזום עצים עם מנוף, בעזרת סנפלינג וטיפוס ועוד. 


כמה יעלה גיזום עץ בקריית אונו?

ניתן לראות בעמוד שלנו מחירון ממוצע לעבודות גיזום שונות בקריית אונו. המחיר משתנה בהתאם לשיטת הגיזום, גודל העץ וכמות העצים הנדרשים לגיזום.