צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בסביון

משווים בין גוזמני עצים בסביון ומזמינים גוזם מקצועי במחיר זול. דרך פורטל 'גיזום בישראל' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור שירותי גיזום בסביון, לעצים מכל סוג ובכל גודל.

גיזום עצים בסביון לכל מטרה

ישנן סיבות שונות שבגללן נרצה לגזום עץ. הסיבה הראשונה היא עיצוב העץ וטיפוחו. כאשר נרצה לעצב את ענפיו בצורה מסוימת, נבצע גיזום למטרת נוי. הסיבה השניה שבגללה נזמין שירותי גיזום עצים בסביון היא שהעץ מהווה מפגע בטיחותי בשל הקרבה שלו לקווי חשמל.

 

בנוסף, ישנם מצבים אשר בהם נזמין את הגיזום בשביל לדלל את ענפיו של העץ לצורך הכנסת אור השמש  או בשביל להיפטר מענפים יבשים, מה שיסייע מאוד לצמיחתו ושגשוגו.

 

גיזום עצים בסביון

מחירון גיזום עצים בסביון

רגע לפני שאתם מזמינים את הגוזם, כדאי שתציצו במחירון הבא אשר מאגד דוגמאות למחירים בעבור גיזום עצים בסביון:

 

מחירון גיזום עצים בסביון

כמה עולה לגזום עץ זית?

כולל פינוי של הגזם בסיום.


300 - 550 ש"ח
מחיר לגיזום של עץ מנגו

גלו עוד על גיזום עצי מנגו.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה לגזום שיח בינוני?

לרוב, ניתן להזמין גיזום שיחים ל-3 שיחים ומעלה.


100 - 150 ש"ח
גיזום עץ לימון

מתייחס לעץ לימון צעיר.


300 - 550 ש"ח
גיזום עץ שזיף בגינה פרטית

כולל פינוי והוצאת הגזם.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי גיזום עצים בגובה בסביון

איך גוזמים עץ גבוה? יש שיטות שונות לגיזום עצים גבוהים כאשר השיטה הנפוצה ביותר היא גיזום תוך שימוש במנוף סל. הגוזם עולה על המנוף ומגיע אל ענפי העץ הגבוהים. בנוסף, ניתן גם לגזום עץ בשיטת הסנפלינג אך שיטה זו נחשבת למסוכנת יותר. חשוב לדעת כי גיזום עצים בגובה נע בין 1,200 ל-2,400 ש"ח ולכן כדאי לבדוק מספר הצעות שונות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום עצים בסביון - באיזה עונה כדאי?

העונה הטובה ביותר לגיזום עצים היא עונת האביב והסיבה לכך היא שבעונה זו העצים מתחילים ללבלב. כך אנו לא פוגעים בפירות שעל העץ והעבודה קלה, מהירה ופשוטה הרבה יותר. כמו כן, חשוב להתייעץ עם גוזם מקצועי לגבי העונה המומלצת מאחר והדבר משתנה בהתאם לסוג העץ שלכם.

השוואת מחירים בין גוזמי עצים בסביון

מעוניינים לגזום את העץ? עבודה של גיזום עצים עשויה להתחיל ב-300 ש"ח ולהסתיים ב-1,000 ש"ח ומעלה. לעיתים, אנו רואים פערים של מאות שקלים בין גוזמי עצים בסביון, בעבור אותה העבודה בדיוק. לכן, כדאי לבדוק היטב את מחירי השוק ולבקש הצעות מחיר מלפחות שלושה גוזמים שונים. השאירו לנו פנייה ותוכלו לקבל הצעות מצוינות באופן מהיר.

איך לבחור גוזם עצים בסביון?

הפרטרים שצריכים להילקח בחשבון בבחירת גוזם עצים בסביון הם:

  • המלצות: לאחר שתקבלו את הצעת המחיר, היכנסו אל האינטרנט וחפשו את שמו של גוזם העצים. האם עולות ביקורות חיוביות או שליליות על שירותיו? האם חוות הדעת טובות?
     
  • זמינות: זקוקים לגיזום מהיר של עץ? אין לכם זמן לחכות עד שהגוזם יתפנה בעוד כמספר שבועות? חפשו גוזם שפנוי באופן מיידי ויכול לספק לכם שירות בהתראה קצרה.
     
  • ניסיון: לפני שמזמינים גוזם עצים בסביון, כדאי לשאול את הגוזם אם יצא לו בעבר לבצע גיזום לעץ מהסוג והגודל שיש אצלכם בגינה. כך העבודה תתבצע מהר יותר ובצורה נכונה.

כמה זמן לוקח לגזום עץ?

משך הזמן לגיזום עץ בגודל בינוני הוא כשעה מרגע תחילת העבודה ועד לסיום. יש לקחת בחשבון שמשך הזמן משתנה בהתאם לסוג העץ, כמות הענפים ופרמטרים נוספים כמו שיטת הגיזום או המיקום של העץ בגינה ונוחות העבודה.

 

זמן ממוצע לגיזום עץ בינוני:
שעה
שעה וחצי משך זמן חצי שעה

גיזום עצים בין שכנים - מי אחראי?

למי מאיתנו זה לא קרה. קמנו בוקר אחד וזיהינו שהעץ של השכן פלש לתוך שטח הגינה שלנו. מי אחראי על גיזום העץ? האם אפשר לגזום את ענפיו? ראשית כל יש ללכת אל השכן ולבקש ממנו לגזום את הענפים הסוררים. במידה והוא לא מסכים, יש לערב את העירייה בבעיה והיא כבר תבקש ממנו לעשות זאת בהתאם לחוק העזר העירוני בנושא.

שאלות ותשובות על גיזום עצים בסביון

אלו השאלות של גולשי האתר בנוגע לשירותי גיזום עצים בסביון והסביבה:

האם פינוי הגזם כלול במחיר השירות?

ברוב הגדול של המקרים כן. יש לוודא זאת מראש עם גוזם העצים וזאת על מנת להיות בטוחים.


איך ניתן להוזיל את המחיר של גיזום עצים בסביון?

ראשית כל, השוו מחירים ובדקו מספר הצעות מחיר. שנית, נסו לרכז גיזום של מספר עצים בגינה לאותו הביקור וכך תחסכו עלויות.