צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בנס ציונה

מחפשים גוזם עצים בנס ציונה? העץ גבוה ויש צורך במנוף? בעמוד זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים על שיטות הגיזום השונות כולל מנוף וסנפלינג, מתי צריך לגזום ואיך תמצאו גוזם עצים מומלץ באזורכם. השאירו את הפרטים ותקבלו עד 3 הצעות מחיר מגוזמי עצים מומלצים בנס ציונה ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

מתי מומלץ לבצע גיזום עצים בנס ציונה?

קיימות מספר סיבות המצריכות גיזום של עצים גבוהים או נמוכים ומצבים שונים בהם יהיה מומלץ לבצע גיזום עצים בנס ציונה:

 • העץ מהווה מטרד או סכנה - אם קיים עץ שענפיו מפריעים להתנהלות רגילה בסביבתו או כאשר הוא פולש לשטח השכן, יהיה צורך בגיזום ענפיו. בנוסף עצים מעל גובה של 4 מטר עשויים להוות סכנה של נפילת ענפים או קריסה ולכן חשוב לבצע גיזום בהקדם.
   
 • העץ נמצא בסמוך לכבלי חשמל או תקשורת - לרוב, עצים גבוהים עשויים לצמוח עד לגובה עמודי חשמל ותקשורת הנמצאים בקרבתו, ויהיה צורך בגיזום בכדי למנוע סכנה של התחשמלות או שריפה. במקרה כזה יש לבצע גיזום בהקדם.
   
 • מחלות או מזיקים על העץ - אם זיהיתם כי העץ מפתח מחלה או ישנם מזיקים על ענפיו, גיזום העץ ישמש כפתרון לקטיעה של התפשטות המחלה ועצירתה או הסרת הענפים בהם מצויים מזיקים שונים לצורך ניקוי מוחלט של העץ. במקרים חמורים גיזום העץ בלבד לא יעזור ויהיה צורך בביצוע כריתה של העץ
   
 • סידור ועיצוב העץ - בין אם מדובר בגינה בבית פרטי או בגינה של הבניין, קיימת האפשרות לגיזום עת לצורך סידור ועיצוב ולקבלת מראה אסתטי ומסודר של הגינה. גוזמי עצים בנס ציונה יספקו עבורכם שירות לכל סוגי העצים כולל גיזום עצי פריגיזום עץ זית וגם גיזום שיחים
   

גיזום עצים בנס ציונה

איך מתבצע גיזום עצים בגובה בנס ציונה?

במקרים בהם יש צורך בגיזום עץ בנס ציונה (בין אם הוא מהווה מטרד או שנמצא בסמוך לכבל חשמל) ואין אפשרות לבצע את הגיזום בצורה עצמאית, יהיה צורך בהזמנת גוזם עצים מוסמך שיבצע את העבודה. גיזום עצים גבוהים בנס ציונה יכול להתבצע ב-2 שיטות עיקריות:

 • גיזום עצים עם מנוף - גיזום העצים ע"י גוזם עצים מוסמך הנמצא בתוך סל המחובר למנוף.
   
 • גיזום עצים בסנפלינג - גיזום ענפים ע"י גוזם מוסמך המחובר לעץ בעזרת רצועות סנפלינג. 

מחירון גיזום עצים בנס ציונה

לפניכם מחירון ממוצע עבור עבודות גיזום עצים בנס ציונה, בהתאם לשיטת הגיזום, גובה וסוג העץ:

מחירון ממוצע לגיזום עצים בנס ציונה

גיזום עץ קטן

עץ בגובה עד 4 מטר.


300 - 550 ש"ח.
גיזום עץ בינוני

עץ בגובה 4 -7 מטר.


650 - 1,100 ש"ח
גיזום עץ גבוה

עבור עץ בגובה 7 - 15 מטר.


1,200 - 2,400 ש"ח
תוספת מנוף סל לגיזום

לעצים עד גובה 15 מטר.


500 - 600 ש"ח
גיזום שיחים

מחיר עבור שיח בודד בהזמנת גיזום של מינימים 3 שיחים.


100 - 150 ש"ח
גיזום עץ זית בינוני

עיצוב, סידור ומריחת משחה נגד מזיקים.


650 - 1,100 ש"ח

הדפס מחירון

איך תבחרו גוזם עצים בנס ציונה?

כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע שיבצע עבורכם את גיזום עצים בנס ציונה, חשוב לוודא מספר דברים עיקריים שיבטיחו לכם עבודה יסודית, בטיחותית ומקצועית:

 • הסמכה - חשוב לוודא כי הגוזם שאתם מזמינים הינו בעל ההסמכה הנדרשת לביצוע גיזום עצים בגובה: הסמכה של "גוזם מומחה" מטעם משרד החקלאות (סוג 1/2/3 בהתאם לגובה העץ) ותעודה של "אישור עבודה בגובה" ממשרד התמ"ת. 
   
 • ביטוח - בהמשך לתעודות ההסמכה הנדרשות, בדקו כי יש לגוזם העצים ביטוח המכסה כל נזק אפשרי בעיקר כשמדובר בעבודה מסוכנת בגובה.
   
 • המלצות - בדקו כי קיימות המלצות וחוות דעת טובות עבור גוזם העצים מלקוחות קודמים שהשתמשו בשירותיו. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מגוזמי עצים מומלצים בנס ציונה ולחסוך לכם זמן יקר.

השוואת מחירים בין גוזמי עצים בנס ציונה

עבודת גיזום אינה עסק זול ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת כדי לוודא שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של גוזמי עצים מומלצים במרכז ובנס ציונה בפרט ולבחור בהצעה המתאימה לכם. השאירו פרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

משך זמן עבודה של גיזום עצים בנס ציונה

משך זמן עבודה של גיזום עצים בנס ציונה עשוי להשתנות בהתאם לגודל וגובה העץ ומורכבות העבודה. לדוגמא, גיזום עץ קטן בגינה ייקח כשעה אחת בממוצע לעומת גיזום עץ גבוה שעשוי להגיע לכ-3 שעות עבוה. לכן, ניתן להגיד כי משך זמן עבודה של גיזום עצים ינוע בין שעה לשלוש שעות בממוצע.
 

זמן ממוצע לגיזום עצים בנס ציונה
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

מי אחראי על גיזום עצים בין שכנים בנס ציונה?

הרבה פעמים קיימים מצבים בהם עצים פולשים משטח אחד לאחר ומהווים מטרד. אז מי אחראי לגזום את העץ? במקרים כאלה רק מי שהעץ נטוע בשטחו תהייה עליו האחריות לביצוע גיזום העץ. במקרים בהם מדובר בעץ הנמצא בשטח ציבורי ומהווה מטרד או פולש לשטח פרטי, אחריות הגיזום תהייה על העירייה או המועצה המקומית. 

שאלות ותשובות בנושא גיזום עצים בנס ציונה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בגיזום עצים בנס ציונה:

האם ניתן לבצע גיזום עץ פרטי עם מנוף בנס ציונה?

כמובן. דרכנו תוכלו למצוא גוזמי עצים מוסמכים לגיזום בעזרת מנוף סל וגם בסנפלינג עבור עצים הנמצאים בשטח פרטי וציבורי. 


אילו הסמכות מחייבות לגיזום עצים בנס ציונה?

כפי שפירטנו בהרחבה למעלה, גוזם עצים מחוייב בתעודת הסמכה של גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות ותעודה לאישור עבודה בגובה מטעם משרד התמ"ת.