צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים במודיעין

מעוניינים לגזום עץ בגינה? מחפשים גוזם מקצועי שיבצע את העבודה בצורה בטוחה וזהירה? הזמינו כעת שירותי גיזום עצים במודיעין לכל סוגי העצים, תוך ביצוע השוואת מחירים.

השוואת מחירים לגיזום עצים במודיעין

אם זה עתה התחלתם בחיפוש אחר שירותי גיזום עצים במודיעין, אנו נשמח לסייע לכם בקבלת הצעות המחיר בהתאם לסוג העץ שלכם. ניתן לקבל דרך פורטל 'גיזום בישראל' עד שלוש הצעות מחיר שונות לגיזום או כריתה של עצי פרי ונוי, קטנים, בינוניים או גדולים.

 

גיזום עצים במודיעין

מחירון גיזום עצים במודיעין

כמה עולה לגזום עץ זית במודיעין? מה המחיר לגיזום של עצי לימון או עצי מנגו? הנה מחירון קצר אשר יספק לכם מידע על התמחור:

כמה עולה לגזום עצים במודיעין?

כמה עולה לגזום עץ מנגו?

מתייחס לעצים של 4 מטר ומטה.


300 - 500 ש"ח
גיזום עץ לימון צעיר

ללא שימוש במנוף.


300 - 550 ש"ח
כמה עולה גיזום עץ זית במודיעין?

בעבור עיצוב העץ, תשלמו כ-700 ש"ח.


300 - 550 ש"ח
גיזום עץ דקל בינוני

גיזום עצי דקל בגובה של עד 7 מטר.


650 - 1,100 ש"ח

הדפס מחירון

גיזום עצים בגובה במודיעין - כיצד זה מתבצע?

גיזום עצים בגובה נדרש בעיקר כאשר גוזמים עץ גבוה. מה מוגדר כעץ גבוה? עץ שגובהו הוא מעל 4 מטרים. גיזום עצים בגובה במודיעין מתבצע באמצעות מנוף סל או קיימת גם שיטה נוספת שבה הגוזם מטפס על העץ באמצעות חבלי סנפלינג וגוזם את ענפיו בעודו תלוי על הגזע עצמו.

למה להיעזר בגוזם מקצועי?

לא תמיד נצטרך את עזרתו של גוזם עצים מקצועי ופעמים רבות נוכל לבצע את העבודה בכוחות עצמנו. מתי נזמין גוזם? בעיקר כאשר מדובר על עצים גבוהים מאוד או כאשר בסמיכות לעץ נמצאים אלמנטים שונים כמו למשל לוחות חשמל או מרפסות. במצבים אלו, גוזם עצים במודיעין יכול לבצע עבודה טובה ומדויקת הרבה יותר, מבלי לגרום נזקים לסביבה.

מתי מומלץ לגזום עץ?

גיזום עצים במודיעין מתבצע בעונות שונות, כאלה העונה המומלצת לגיזום היא עונת החורף. עצים רבים נמצאים בעונת החורף בתרדמת ולכן לא יהיו על העץ עלים ועבודת הגיזום יכולה להתבצע מהר יותר ובצורה יעילה. כמובן שלכל עץ יש את העונה שלו ואם אתם לא בטוחים מתי הכי נכון לגזום אותו, אל תהססו להתייעץ עם גוזם מקצועי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

פינוי גזם על ידי גוזמי עצים במודיעין

כאשר מזמינים גיזום לעץ, חשוב לקחת בחשבון שבחלק גדול מהמקרים השירות של פינוי העלים והענפים כרוך בתשלום נוסף. אומנם ישנם גוזמי עצים במודיעין אשר מחשבים זאת במחיר העבודה הכולל אך למען הסר ספק, וודאו זאת מראש והימנעו ממחלוקות בסיום העבודה בשטח. מחיר לפינוי גזם נע בין 50 ל-150 ש"ח בממוצע.

כמה זמן לוקח לגזום עץ?

הזמן המשוער לגיזום של עץ בינוני נע בין 20 ל-40 דקות. משך הזמן תלוי כמובן במיומנותו של הגוזם ובסוג העץ אך לרוב, בתוך 40 דקות רוב עבודת הגיזום תתבצע.

 

זמן ממוצע לגיזום עצים במודיעין:
 30 דקות
4- דקות משך זמן 20 דקות

הזמינו גיזום וכריתת עצים במודיעין

פרט לגיזום של עץ, ניתן גם לכרות אותו, כאשר נהוג לכרות עצים בעיקר כאשר העץ חולה או רקוב, חוסם גישה או נוגע בחיווט חשמלי וגם כאשר שורשים יוצרים בעיה כזו או אחרת. כריתת עץ מחייבת בדיקות ואישורים, גם אם מדובר על עצים בגינה הפרטית שלכם וחל קנס כספי על מי שיכרות ללא האישורים הנדרשים.

מי אחראי על גיזום עצים בין שכנים?

קמתם בוקר אחד ושמתם לב כי ענפיו של העץ של השכן פולשים לשטח הגינה שלכם. מה עושים? מי אחראי על הטיפול בגיזום והזמנת הגוזם? האמת היא שהתשובה היא פשוטה וכפי שרשמנו בעמוד המדבר על חוק גיזום עצים, חובת גיזום העץ חלה על בעל העץ, זאת בהנחה ומדובר בעץ מגינה פרטית ולא ציבורית. אם זה עץ מגינה ציבורית, האחריות היא של העירייה.

שאלות על גיזום עצים ב 

הנה מספר שאלות שעשויות לעניין אתכם בנוגע לגיזום של עצים:

מה משפיע על המחיר לגיזום עץ במודיעין?

הגודל והגובה של העץ, כלי הגיזום שבו משתמשים ותוספות כמו שימוש במנוף או הוצאת הגזם.


האם פינוי הגזם כלול במחיר?

לא תמיד. לעיתים ידרש תשלום נוסף על פינוי של הגזם וענפי העץ. נהוג לתמחר את הפינוי בסכום אשר נע בין 50 ל-150 ש"ח.


איך מבצעים גיזום לעץ במודיעין?

לרוב הגיזום יתבצע עם מסור או מזמרה. לעיתים, יהיה צורך בשימוש במנוף סל לצורך גיזום העץ.