צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בלוד

העץ שלכם דרוש לתיחזוק? במאמר זה תוכלו לקרוא על המניעים לגיזום עצים בלוד, כמה זה עולה להסתייע בגוזם עצים לשם ביצוע הליך זה? מה משפיע על הצעת המחיר ואיך בהליך פשוט בפורטל גיזום בישראל תוכלו לקבל ישירות 3 גוזמים באיזורכם ולחסוך בכסף ובזמני חיפוש. קראו וגלו.

כמה עולה גיזום עצים בלוד?

עלות גיזום עצים בלוד משתנה בהתאם לגובהו של העץ כאשר מחיר הגיזום הנפוץ נע בין 600 - 1,100 ש"ח וזאת עבור עצים שגובהם 4 - 7 מטרים. כמו כן, במידה ומדובר בעץ גבוה יותר או כזה שהנגישות אליו מורכבת ומחייבת את גוזם העצים לגזום את העץ עם מנוף, יש לצפות להתייקרות משמעותית במחיר הגיזום.

מחיר ממוצע לגיזום עצים בלוד

מחיר ממוצע לגיזום עצים בלוד: 850 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

באילו מקרים צריך לבצע גיזום עצים בלוד?

ישנם כמה מניעים עיקריים המובילים לגיזום עצים בלוד אם זה לשם טיפוח העץ, מניעת מזיקים מלהתפשט על העץ וכד', נפרט מתחת:

 • גיזום לצורך טיפוח - גיזום עצים בלוד ע"מ להביא לצמיחה בריאה ואיכותית של ענפי העץ.
   
 • גיזום למניעת מזיקים - ישנם מקרים בהם קיים צורך לבצע גיזום עצים בלוד ע"מ למנוע או להסיר הדבקה קיימת של מזיקים ובכך בעצם לשמור על העץ מנזק בלתי הפיך, שברוב המקרים גם מוביל לכריתה שלו ולהתפשטות של הגורם המזיק לעצים ולסביבה הקרובה. לדוגמה בגיזום עצי דקל הסיבה להליך הנ"ל היא כדי למנוע הדבקה של חדקונית הדקל המזיקה והורסת את העץ.
   
 • גיזום עצים לצורכי ביטחון - ישנם מקרים בהם ענפי עץ צומחים בקצב מסחרר ומשתלטים על איזורי מחייה של בני אדם, כגון בתי קרקע ובניינים. כדי למנוע כניסה של הענפים לשטחי המבנה, יהיה צורך בגיזום הענפים ע"י גוזם עצים.
   

גיזום עצים בלוד לטיפוח והזנה

מחירון גיזום עצים בלוד

להלן מספר הצעות מחיר לדוגמה שלקחנו מדף גיזום עצים בפורטל גיזום בישראל.

מחירון גיזום עצים בלוד

גיזום עץ קטן

גיזום עץ בגובה של עד 4 מטרים.


300 - 550 ש"ח
גיזום גדר חיה

המחיר עבור גיזום של גדר עשוייה משיחים עד 50 מ"ר רבוע.


580 - 920 ש"ח
שימוש במנוף סל לצורך גיזום

מחיר תוספת עבור גיזום עצים בגובה נוסף על מחיר הגיזום של עץ גדול המגיע עד לגובה 15 מטרים.


500 - 600 ש"ח
מחיר גיזום עץ גבוה

גיזום לעץ בגובה 7 - 15 מטרים.


1,200 - 2,400 ש"ח
פינוי גזם

מחיר לפינוי שאריות הגזם עם משאית לאתר מורשה ע"י גוזם עצים בלוד.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

 

>>>ראו מחירון גיזום עצים מפורט

כיצד מתבצע גיזום עצים בלוד?

קיימים מספר דרכים שניתן באמצעותם לבצע גיזום עצים בלוד:

 • באמצעות סולם - גיזום בסולם מיועד בגיזום עצים קטנים וצעירים המגיעים עד גובה של 4 מטרים.
   
 • גיזום באמצעות מנוף - במידה ומדובר בעץ הגבוה מ - 4 מטרים, עשוי גוזם העצים להסתייע במנוף סל לשם כך, דבר ההפוך את ההליך לגיזום עצים בגובה ברמת גן 
   
 • סנפלינג - גוזמי עצים בלוד ישתמשו באמצעי הסנפלינג במקרים בהם מדובר בעץ גבוה מאוד וכזה שגובהו רב יותר מ - 15 מטרים. במקרה כזה, יצטרך הגוזם להתקין את ציוד הסנפלינג על מבנה הקרוב לעץ ומהמבנה יוכל לגשת בצורה נוחה יותר אל צמרת העץ. קחו בחשבון שמדובר בהליך שכרוך בסיכון עצמי ולכן יהיה יקר יותר מגיזום על הקרקע או באמצעות סולם קטן.
   
 • יישום משחה - בתוך הליך הגיזום עצים בלוד, גוזם העצים ימרח משחה מיוחדת שמטרתה להגן על הקצוות החדשים שנחשפו בהליך הגיזום ע"מ להגן על העץ מפני חדירת מזיקים שונים.
   

גיזום עצים בלוד בסנפלינג

כמה זמן לוקח גיזום עצים בלוד?

זמני גיזום עצים בלוד נגזרים מכמות העצים, כמו גם גילו וגודלו של העץ, לדוגמה - במידה ומדובר על גיזום עץ צעיר ונמוך עשוי לקחת עד כשעת עבודה שלמה, כולל פינוי הגזם, בעוד שאם מדובר בגיזום עץ בוגר, הכולל שימוש בסולם, מנוף או סנפלינג - זמני העבודה צפויים להתארך ולנוע בין שעתיים ועד שלוש שעות היות ומדובר בהליך מורכב יותר.

חשוב לציין שבמידה ויש צורך בגיזום של מספר עצים באותו הביקור - זמני העבודה לא יוכפלו אלא עשויים להתארך בכ- 25%.

 

זמן ממוצע לגיזום עצים בלוד:
שעתיים
3 שעות משך זמן שעה

השוו בין גוזמי עצים בלוד וחסכו

גרים בלוד? יש לכם עץ שזקוק לתספורת? בפורטל גיזום בישראל תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל עד 3 גוזמי עצים, שביניהם תוכלו להשוות מחירים בעבור הליך גיזום עצים בלוד וכך תוכלו לחסוך בכסף ובזמני חיפוש ארוכים וכך תוכלו להביא לטיפול הגון ומקצועי בעץ היקר שלכם באפס מאמץ מצדכם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כל כמה זמן מומלץ להזמין גוזם עצים בלוד?

למי מכם שלא בטוחים כל כמה זמן יש להסתייע בגוזם עצים בלוד שיבצע גיזום בעץ שלכם, דעו כי הדבר משנה בין עץ אחד לשני אך באופן כללי, החודשים בהם הכי מומלץ לגזום עצים ובפרט גיזום של עצי פרי היא באביב בחודשים שבין פבואר למרץ וזאת מפני שזה מאפשר לעץ לצמוח מחדש עד לעונת החורף שמקשה עליו לגדל פירות או עלים, אך שוב - קודם עליכם לברר את סוג העץ שלכם כי זה עשוי להשתנות בהתאם אליו.

גיזום עצים בין שכנים: מי אחראי?

ישנם מחלוקות לא מעטות לגבי אחריות התשלום בגין גיזום עצים בלוד והסביבה. כאן נגיד כי לפי חוק גיזום עצים שנחקק בישראל, מי ששורשי העץ מצויים בחצרו הוא האחראי לגיזום של העץ וכמו גם על העלות לכך. ביכולתו לגזום בכוחות עצמו את העץ אך יש לקחת בחשבון שהוא עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לעץ ואף לחשוף אותו למזיקים בהיעדר יישום של משחה מתאימה בתום הליך הגיזום.

איך לבחור גוזם עצים מומלץ בלוד?

רוצים לספר את העץ היקר לכם אך חוששים שתעשו בחירה שגויה של בעל המקצוע? ע"י ביצוע הפעולות הבאות תוכלו להשיג לעץ שלכם גיזום מקצועי מהסרטים:

 • ביטוח - כבר הזכרנו את כל נושא העבודה בגובה נכון? עליכם לוודא מול גוזמי עצים בלוד שתקבלו מאיתנו שהם אכן מחזיקים בביטוח בתוקף ובהסמכה לעבוד בגובה. העסקתם גוזם ללא ביטוח וללא הסמכה והוא נפצע בעת שגזם את העץ שלכם? אתם חשופים לתביעה כספית גדולה.
   
 • ימי פינוי גזם - בררו עם הרשות המקומית שלכם באילו ימים ניתן לפנות גזם בעיר שלכם ולאחר שתקבלו תשובות מהם, עליכם לוודא מול גוזם העצים שביכולתו לגזום את העץ במועדים הרלוונטיים לכך מפני שאם יגיע ביום שאינו נכלל בפינוי גזם הוא יצטרך להשאיר את הגזם אצלכם בגינה או לחילופין - להגיע במועד אחר לאחר גיזום העץ ולגבות מכם תשלום נוסף על כך.
   
 • מחיר - דעו כי תוכלו להשוות את הצעות המחיר שתקבלו בגין גיזום עצים בלוד עם המחירון שהוספנו. הליך זה יאפשר לכם להשוות בין הגוזמים בעירכם ולחסוך בכסף עבור אותה עבודה בדיוק.
   
 • חוות דעת - תוכלו לחפש באינטרנט את שלושת גוזמי העצים שקיבלתם מאיתנו ולקרוא תגובות שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שהעניקו ואת רמת המקצועיות בה הם מחזיקים.
   

גוזם עצים בלוד

מה משפיע על מחירי גיזום עצים בלוד?

מחירי גיזום עצים בלוד משתנים בהתבסס על מספר גורמים כגון, גובה העץ, סוג הגיזום וכד', נרחיב על כך מתחת:

 • גובה העץ - מחירי גיזום עצים בלוד מתבססים בעיקר על סמך גובה העץ אותו יש לגזום. ככל שהעץ גבוה יותר - כך המחיר הגיזום יגבה. קיימות 3 דרגות גובה: 0 - 4 מטרים, 4 - 7 מטרים ו - 7 - 15 מטרים.
   
 • שיטת גיזום העץ - גם בעבור גיזום פיזי של העץ ע"י גוזם עצים בלוד קיימות שתי שיטות: האחת היא גיזום עצים בלוד באמצעות טיפוס על סולם והשניה היא גיזום עצים באמצעות מנוף.
   
 • נגישות ותנאי עבודה - במידה וקיימים תנאי נגישות בעייתיים לעץ או כאשר העץ נמצא בסמוך למספר עצים ולא ניתן להבחין בין ענפי העץ הספיציפי שיש לגזום או כאשר קיימת גישה בעייתית אל העץ - זה עשוי לייקר הליך גיזום עצים בלוד.
   
פרמטר לגיזום עצים בלוד מה מייקר את המחיר?
גובה העץ ככל שהעץ גבוה יותר 
שיטת הגיזום גיזום עץ במנוף
נגישות לעץ גישה בעייתית אל העץ

שאלות ותשובות בנושא גיזום עצים בלוד

מי אחראי מבין השכנים לבצע גיזום של עץ?

כל מי ששורשי העץ מצויים בגבולות ביתו - הרחבנו על כך בדף.


מה אומר חוק השמיטה לגבי גיזום עצים?

 לפי חוקי השמיטה, ניתן לבצע גיזום עצים בלוד רק במידה וזה לטובת בריאות העץ.


בין כמה גוזמי עצים בלוד כדאי לי להשוות?

ההמצלמה של פורטל גיזום עצים בישראל הוא להשוות בין עד 3 גוזמי עצים וזה גם מספר הצעות המחיר שתקבלו מאיתנו כך שהדבר הופך לפשוט מתמיד.