צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בכפר סבא

יש לכם עץ שזקוק לתספורת דחוף? כאן תקראו על מחירי גיזום עצים בכפר סבא לפי גובהו של העץ ושיטת הגיזום, כיצד מתבצע הליך זה, מי אחראי לבצעו ואיך בהליך פשוט בפורטל גיזום בישראל תוכלו להשיג גוזמים באזורכם ולחסוך בחיפושם ובכסף - קראו והתחילו לחסוך.

מתי מומלץ לבצע גיזום עצים בכפר סבא?

הליך גיזום עצים בכפר סבא יש לבצע בהתאם למקרה, נציג את המקרים הללו מתחת:

 • טיפוח העץ - במידה ומדובר בעץ מוזנח או כזה שכבר הצמיח כמות יתרה של ענפים, פירות או עלים. הליך הגיזום יקל על העומס שנוצר על העץ כתוצר של צמיחה מרובה ואף יאפשר לו לצמוח בצורה בריאה מחדש.
   
 • התפשטות מזיקים - במידה והבחנתם בהימצאות מזיקים שונים כמו טרמיטים או בקן צרעות - מומלץ שתבצעו גיזום וריסוס של החלקים הנגועים בעץ ע"י גוזם עצים בכפר סבא. פעולות אלו יסייעו למנוע מהעץ לחלות ולמות. קחו בחשבון שבמידה ולא תפעלו בזמן יהיה צורך אף בכריתה של עץ כולו. 
   
 • חשיפה של העץ - קיימים מקרים בהם גזע העץ אינו מקבל אנרגיית שמש בגלל ענפים שמסתירים אותו, בין אם מדובר בענפים שלו ובין אם מדובר בענפים של העץ הסמוך. במקרה כזה גוזם עצים יבצע גיזום שיאפשר לעץ להיחשף בצורה מיטבית יותר לאור שמש.
   
 • חדירה למרחב במידה ומדובר בעץ שסמוך לחלונות הבית ואף משתלט בצמיחתו אל פנים הבית, זה עשוי להוביל ללא מעט ליכלוך ואף להפצה של מזיקים בתוך המבנה. גיזום עצים בכפר סבא יסייע למנוע מצמיחת העץ להשתלט על שטחי הבית או הדירה ויחזיר את המצב לקדמותו.
   
מניעים לגיזום עצים בכפר סבא מה פעולה זו מונעת?
טיפוח הזנחה של העץ
מזיקים ריקבון וחולי של העץ
חשיפה לשמש צמיחה לקויה של העץ
חדירה למרחב חדירה של מזיקים וליכלוך לבית

 

גיזום עצים בכפר סבא

מחירון גיזום עצים בכפר סבא

מתחת תוכלו לקרוא על הצעות מחיר אמיתיות של גיזום עצים באזור המרכז:

מחירון גיזום עצים בכפר סבא

גיזום עץ בגובה של עד 4 מטרים

הליך גיזום של עץ צעיר ע"י גוזם עצים בכפר סבא.


300 - 550 ש"ח
גיזום עץ בינוני (4 - 7 מטרים)

גיזום של עץ יחיד ע"י גוזמי עצים בכפר סבא.


650 - 1,100 ש"ח
גיזום עץ דקל בינוני (4- 7 מטרים)

גיזום של עץ דקל בכפר סבא.


650 - 1,100 ש"ח
גיזום עץ בגובה 7 - 15 מטרים

גיזום של עץ גבוה.


1,200 - 2,400 ש"ח
תוספת שימוש במנוף סל לגיזום עצים גבוהים

מגיע עד לעצים בגובה של 15 מטרים.


500 - 600 ש"ח
גיזום של עץ פרי קטן

 גיזום של עצי פרי כגון: לימון, תפוז, אבוקדו ועוד.


300 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

 

>>>ראו מחירון גיזום עצים מפורט

כיצד מתבצע הליך גיזום עצים בגובה בכפר סבא?

הליך גיזום עצים בגובה בכפר סבא משתנה בהתאם לסוג וגובהו של העץ. נציג את ההליכים השונים מתחת:

 • גיזום עצים בכפר סבא באמצעות מנוף - גיזום באמצעות מנוף מתבצע במקרים בהם מדובר בעצים גבוהים מאוד, שאין ביכולתו של גוזם העצים לגזום בעזרת סולם רגיל. יש לקחת בחשבון שפעולה זו מייקרת משמעותית את הליך הגיזום והיא לא תמיד אפשרית לביצוע ע"י כל גוזם עצים. דבר נוסף שחשוב שתוודאו הוא שהגוזם אכן מחזיק בהסמכה לגזום עצים בגובה, אחרת במידה וקורה לו דבר מה חלילה - זה עשוי לסבך אתכם.
   
 • גיזום עצים בכפר סבא בסנפלינג - גם כאן בדומה לשיטת המנוף - על גוזמי עצים בכפר סבא להחזיק בהסמכה המאשרת להם לעבוד בגובה בעת פעולת הגיזום. שיטת הסנפלינג נחשבת למומלצת ולמדוייקת ביותר מפני שלגוזם יש גישה מיטבית לענפי העץ והיא גם לא מייקרת את המחיר בהשוואה לשיטת המנוף.
   
 • גיזום עצים בכפר סבא ע"י סולם - מדובר בשיטה הותיקה והבסיסית המיועדת כיום בעיקר עבור גיזום של עצים שעד גובה של 10 מטרים. החסרון בשיטה זו היא שהיא עשויה לקחת יותר זמן.
   
 • משיחת משחה - בתום הליך גיזום בכפר סבא, יהיה על הגוזם למרוח משחה על אזורים שנגזמו ע"מ להרחיק מהם מזיקים שונים, שעלולים לגרום לזק בלתי הפיך לעץ שלכם.
   
שיטת הגיזום רמת הדיוק (10 - 1) האם מייקרת את מחיר הגיזום?
גיזום עצים עם מנוף 8 כן
גיזום עצים בסנפלינג 10 לא
גיזום עצים עם סולם 6 לא

כמה זמן לוקח הליך הגיזום?

זמני גיזום עצים בכפר סבא נגזרים מגודל העץ ומספר העצים אותם יש לגזום אך ככלל - גיזום של עץ בינוני אחד נע בין 30 - 50 דקות. יש לקחת בחשבון כי במידה ומדובר בעץ גבוה, שהגישה אליו לא נוחה ומורכבת - זמני הגיזום עשויים להתארך.
 

זמן ממוצע לגיזום עץ בינוני ע"י גוזמי עצים ברעננה:
 40 דקות
50 דקות משך זמן 30 דקות

השוו בין גוזמי עצמים בכפר סבא דרכנו וחסכו!

במידה וגם העצים שלכם זקוקים להתרעננות עם תספורת חדשה ומיטיבה, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בטופס מתחת ולקבל מפורטל גיזום בישראל עד 3 גוזמי עצים, ביניהם תוכלו להשוות במחירי גיזום עצים בכפר סבא ולחסוך הן בחיפושים ארוכים והן בכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כיצד לבחור גוזם עצים בכפר סבא?

מומלץ שתבררו מספר היבטים לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע שיבצע עבורכם גיזום עצים בכפר סבא:

 • ביטוח - חשוב שתבררו מול גוזמי עצים אם הם מבוטחים מפני נזק בעבודה. גיזום עצים בכפר סבא עשוי להיות מסוכן עקב העובדה שהוא מבוצע בגובה במרבית המקרים.

  קחו בחשבון שאם לא תוודאו אודות הביטוח של העובד - זה עשוי לסבך אתכם בתביעה.
   
 • הסמכה - על גוזמי עצים בכפר סבא להחזיק בהסמכה רלוונטית, יש מספר הסמכות (1,2,3) והן מתחלקות לפי גובה העץ שביכולת הגוזם לגזום.

  נוסף על כך, קיימת הסמכה נוספת המאשרת לגוזמים לעבוד בגובה, שאותה הם מקבלים מטעם משרד התמ"ת. חשוב שתבדקו זאת ע"מ להוכיח שמדובר בגוזם מוסמך.
   
 • פינוי גזם - בררו אודות הימים בהם עיריית כפר סבא מפנה שאריות גזם בעיר. לפיכך תוכלו להתאים את ביקור הגוזם אצלכם וליידע אותו על כך. 
   
 • המלצות - לאחר שתקבלו 3 גוזמי עצים בכפר סבא דרך פורטל גיזום בישראל, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא תגובות שהשאירו להם לקוחות קודמים שהסתייעו בהם.

  פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שקיבלו מבעל המקצוע וזה יאפשר לכם לעשות סינון מושכל יותר.

מי אחראי לגזום עצים בין השכנים?

האחריות על גיזום עצים בכפר סבא מוטלת על מי ששורש העץ מצוי בשטחו, לדוגמה - אם לשכן שלכם יש עץ שהשורש שלו מצוי בשטחו אך הענפים של העץ זולגים לגינה שלכם, דהיינו שעל השכן להיות אחראי לפעולת הגיזום.

במידה ומדובר על עץ בשטח ציבורי של העירייה והוא זולם עם ענפיו לשטח שלכם, דהיינו שעל העירייה או הרשות הרלוונטית לבצע את גיזום העץ על חשבונם.

תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בעמוד חוק גיזום עצים בפורטל גיזום בישראל.
 

שורש העץ נמצא -  חובת האחריות לגיזום -
אצל השכן על השכן
אצלי עליי
ברחוב על העירייה או הראשות המקומית

שאלות בנושא גיזום עצים בכפר סבא

על פי מה נקבע מחיר לגיזום עצים בכפר סבא?

המחיר לגיזום עצים בכפר סבא נקבע על סמך גובהו של העץ ובהתאם לכמות העצים שעל הגוזם לגזום בשבילכם.


כיצד אוכל להשיג גוזם עצים מומלץ בכפר סבא?

השאירו פרטים בטופס הלידים המצורף ותוכלו לקבל מפורטל גיזום בישראל עד 3 גוזמי עצים בכפר סבא, ביניהם תוכלו להשוות במחיר וגם לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא המלצות שלקוחות קודמים השאירו.