צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים ביהוד

צריכים לגזום את העץ בגינה? מעוניינים להזמין שירות מקצועי אשר ישמור על העיצוב של העץ גם לאחר גיזום הענפים? הזמינו כעת שירותי גיזום עצים ביהוד דרך פורטל 'גיזום בישראל' ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

השוואת מחירים לגיזום עצים ביהוד

כאשר מזמינים שירות של גיזום עצים, חשוב לבדוק היטב את מחירי השוק. לעיתים, קיימים פערים של עשרות אחוזים בין הצעה אחת לאחרת ולמעשה כל גוזם רשאי לתמחר את עבודתו כפי שהוא מוצא לנכון. הפערים קיימים לעיתים בשל השוני בוותק והניסיון של הגוזמים וגם כתוצאה מהציוד המקצועי שהם מחזיקים. לכן, חשוב לקבל בעזרתנו מספר הצעות מחיר שונות לפני שמקבלים החלטה ורק לאחר מכן להזמין את השירות.

 

גיזום עצים ביהוד

גיזום עצים ביהוד - כמה זה עולה?

כאשר מדובר על גיזום עץ, ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על מחיר השירות כגון גודל העץ, שיטת הגיזום הנבחרת ונוחות הגיזום. במחירון הבא ריכזנו מספר דוגמאות למחירים בעבוד שירותי גיזום עצים ביהוד וזאת על מנת לספק לכם אינדיקציה כללית על העלויות.

מחיר לגיזום עצים ביהוד והסביבה

גיזום עץ זית בגודל בינוני

כולל מריחת משחה בתום הגיזום.


650 - 1,100 ש"ח
כמה עולה לגזום עץ אבוקדו קטן?

קראו עוד על גיזום עצי אבוקדו.


300 - 500 ש"ח
עלות משוערת לגיזום עץ תות

מתייחס לגיזום עץ תות בגובה 10 מטר.


1,200 - 2,400 ש"ח
עלות לגיזום עץ לימון

מתייחס לגיזום עץ לימון צעיר.


300 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

גיזום עצי פרי ביהוד בגינות פרטיות

עצי פרי הם העצים הנפוצים ביותר בגינות פרטיות ולרוב נוכל למצוא עצי לימון, מנגו, תות, תפוח ועצים מסוגים נוספים. גיזום עצי פרי מתבצע בדרך כלל בין פברואר למרץ אבל הדבר עשוי להשתנות מאחר ולעיתים נזדקק לגיזום בדחיפות וזאת מכיוון שענפיו של העץ מסכנים את הסביבה. הזמינו כעת שירותי גיזום עצי פרי ביהוד ותוכלו לקבל הצעת מחיר מותאמת לסוג וגודל העץ אשר נמצא בגינתכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום עצים ביהוד - כמה זמן זה לוקח?

מבדיקות שערכנו עולה כי גיזום עצים ביהוד לעץ צעיר אשר גובהו הוא עד 4 מטר, צפוי לקחת בין 30 ל-50 דקות בממוצע. עבודה זו מתייחס לגיזום סטנדרטי אשר מתבצע באמצעות מסור חשמלי, בשילוב עם מזמרה אשר מתאימה לגיזום של ענפים קטנים יותר.

 

זמן ממוצע לגיזום עץ צעיר:
 40 דקות
50 דקות משך זמן 30 דקות

 

כך תבחרו גוזם עצים ביהוד:

בבואכם לאתר גוזם עצים ביהוד, חשוב שתחפשו עליו המלצות של לקוחות קודמים וגם תבדקו מה המחיר של השירות. פרט לכך נמליץ לכם לבדוק האם המחיר כולל את פינוי הגזם בתום העבודה וכדאי גם לבדוק את נושא הביטוח, בעיקר כאשר מדובר על גיזום עצים בגובה. לבסוף, הקפידו לשאול את גוזם העצים האם הוא מחזיק בהסמכות הנדרשות ממשרד החקלאות וכמובן אישור לעבודה בגובה, אשר מונפק ממשרד התמ"ת.