צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בחולון

צריכים לבצע גיזום עצים בחולון? דרך פורטל 'גיזום בישראל' תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מגוזמים שונים בעיר מגוריכם ולבצע השוואת מחירים מהירה.

מחיר גיזום עצים בחולון

מחיר של גיזום עצים בחולון מורכב מכמה דברים: גודל העץ, סוג העץ והגישה אליו. לפי 3 הפרמטרים האלו מורכב מחיר גיזום. המחיר הממוצע לגיזום עץ הינו 425 ש''ח בעבור עץ בגובה של עד 4 מטרים. טווח המחירים נע בין  300 - 550 ש''ח. יש לציין שהמחירים משתנים בין בעלי המקצוע.

 

מחיר ממוצע לגיזום עצים באור יהודה לעץ עד 4 מטר

מחיר ממוצע לגיזום עצים באור יהודה לעץ עד 4 מטר: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מדוע חשוב לבצע גיזום לעץ?

לגיזום לעץ ישנם לא מעט יתרונות, גיזום עצים בחולון תורם מאוד לחיי העץ בכך שקרני השמש חודרות אל האזוריים הפנימיים, פעולה זו תורמת רבות לשגשוג העץ ולחיזוק הענפים והעלים. בנוסף, ברוב המקרים נזמין גוזם שבצע גיזום לעץ על מנת  לגרום לעץ להיראות טוב יותר. ישנם גם זמנים מומלצים לגיזום עצי פרי, תוכלו לקרוא בהרחבה מתי רצוי לגזום כל עץ.

 

גיזום עצים בחולון

השוואת מחירים לגיזום עצים בחולון

בפורטל 'גיזום בישראל' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מגוזמים שונים במהירות ובקלות. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו במהירות הצעות מחיר! מה שנשאר לכם הוא רק לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף! למה לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

איך תבחרו גוזם עצים?

ראשית, יש לבדוק שגוזם העצים הוא בעל אישורים לבצע גיזום עצים. תוכלו לקרוא בהרחבה על החוק לגיזום עצים לאחר שמצאתם חברה לגיזום עצים בחולון בעלת אישורים, בדקו את החברה לפי פרמטרים אלו:

  • ציוד - וודאו שלחברת הגיזום יש את הציוד המתאים. לדוגמא: אם תרצו לבצע גיזום עצים בגובה, וודאו שהם מספקים שירות זה.
     
  • עלות - בדקו על עלות העבודה, וערכו השוואת מחירים בעבור גיזום עצים בחולון
    .
  • ביקורות - לאחר שתקבלו את שם החברה לגיזום עצים בחולון, חפשו אחר שמם ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
     
  • פינוי גזם - בדקו האם החברה מספקת בנוסף פינוי גזם במידת הצורך.