צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בהרצליה

דרך פורטל גיזום בישראל, ניתן להזמין שירותי גיזום עצים בהרצליה והסביבה אשר מתבצעים על ידי גננים וגוזמי עצים מוסמכים ומומלצים. מעוניינים לגזום עץ בגינה שלכם? צרו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר.

גיזום עצים בהרצליה גם עם מנוף

השימוש במנוף סל הכרחי במקרים רבים בהם נדרשת עבודה של גיזום עץ בגובה. על מנת להגיע אל צמרת העץ ולגזום את ענפיו בצורה מסודרת, אחידה ויפה. כאשר מדובר על הוספה של מנוף, העלות של גיזום עצים בהרצליה תהיה גבוהה יותר מאשר תהליך בו גוזמים עץ צעיר ונמוך ולמעשה המנוף עשוי לייקר את המחיר בכמה מאות שקלים.

 

גיזום עצים בהרצליה

כיצד בוחרים חברה לגיזום עצים בהרצליה?

תחילה, יש לבדוק האם החברה מחזיקה באישורים הנדרשים לצורך גיזום עצים (קראו על חוק גיזום עצים) ואחר כך נמליץ לבדוק פרמטרים נוספים כמו עלות העבודה, הציוד בו החברה משתמשת, האם היא מספקת גם פינוי לגזם בתום התהליך וגם לוודא שיש לה ניסיון בגיזום של העץ הספציפי שקיים אצלכם.

 

בנוסף, בעת בחירת חברת גיזום עצים בהרצליה, מומלץ לבדוק מול נציגיה מתי הם יכולים להגיע לבצע את הפעולה עצמה מאחר ובעונות הקיץ והאביב קיים ביקוש רב לעבודות גיזום וגם כריתת עצים בהרצליה.

מושגים נפוצים בתהליך של גיזום עצים:

  • הקצרה - זוהי למעשה פעולה בה אנו מקצרים את הענף של העץ.
     
  • דילול - גיזום של ענף מסוים מהבסיס שלו בסמוך לגזע העץ.
     
  • הסחה - הגדלה או הקטנה של זווית הצמיחה של ענף מסוים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

האם לבצע גיזום ועיצוב עצים בהרצליה לבד?

לא פעם עולה השאלה האם ניתן לבצע גיזום של עץ באופן עצמאי והאם זה בכלל כדאי. ראשית כל, ניתן לעשות זאת לבד במידה ויש לכם את הכלים המתאימים אך זה ממש לא מומלץ מאחר ונדרשת מיומנות גבוהה, כלי עבודה חזקים כמו מסורים או מגזמות גדולות ובעיקר ידע והכשרה מתאימה. זאת הסיבה שמשרד החקלאות ומשרד התמ"ת מספקים אישורים בתום תהליכי ההכשרה - תעודת גוזם מומחה וגם תעודה המאפשרת לבצע גיזום בגובה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה