צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בהוד השרון

אם יום אחד הסתכלתם על העץ בחצר והגעתם למסקנה שהגיע הזמן להעניק לו מראה מסודר ומטופח יותר, תוכלו למצוא דרכנו גוזם מקצועי אשר מתמחה בעבודות של גיזום עצים בהוד השרון ובסביבתה הקרובה.

גיזום עצים בהוד השרון: נוי וגם פרי

רבים פונים אלינו בעת החיפוש אחר שירותי גיזום בהוד השרון ותוהים האם אנו מספיק שירות לעץ מהסוג שקיים אצלהם בחצר. אז כבר בשלב זה נספר לכם שניתן למצוא דרך פורטל גיזום בישראל, שירות גם בעבור עצי נוי וגם בעבור גיזום של עצי פרי וזה כולל עצים קטנים (צעירים) וגם עצים בוגרים וגדולים יותר.

 

גיזום עצים בהוד השרון

גיזום עץ בהוד השרון - כמה זה עולה?

גיזום של עץ קטן, יעלה לכם בממוצע 400 ש"ח, בעוד גיזום של עץ בגודל בינוני יעלה בדרך כלל סביב 800 ש"ח. כאשר מדובר על עצים גדולים יותר, למשל עץ בגובה של 10 מטר ומעלה, המחיר עשוי יעמוד על 1,800 ש"ח בממוצע, תלוי בדרכי הגישה ונוחות פעולת הגיזום. גיזום עץ בהוד השרון אשר מצריך שימוש במנוף, מייקר את העלויות הללו בכ-550 ש"ח בממוצע.

כיצד מתומחרת עבודת הגיזום?

כל גוזם עצים בהוד השרון ישאל אתכם מספר שאלות על מנת לספק הצעת מחיר מדויקת יותר, אשר מותאמת לעבודה הרצויה. אלו יהיו השאלות שלו:

  • היכן ממוקם העץ? נושא המיקום הוא חשוב מאוד מאחר וככל שהעץ ממוקם באזור נוח ופתוח יותר, כך עבודת הגיזום עשויה להתבצע בצורה מהירה יותר.
     
  • מה גובהו של העץ? ככל שהעץ גדול וגבוה יותר, כך מחיר העבודה מתייקר מאחר ועבודת הגיזום נעשית קשה יותר ולעיתים יהיה מדובר גם בעבודת גיזום בגובה אשר מתבצעת עם מנוף סל.
     
  • איזה סוג עץ? ייתכנו שינויים במחיר בעקבות סוג העץ הספציפי ולרוב גוזם העצים יהיה מעוניין לקבל את המידע הזה ובמקרים רבים גם יבקש מכם לשלוח לו תמונות או וידאו קצר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

ייעוץ מקצועי לפני תהליך הגיזום

אם אינכם בטוחים האם נדרש לגזום את העץ, האם זאת העונה הנכונה לעשות זאת כמה ענפים כדאי להוריד ומאיזה אזור של העץ יש להסיר אותם, דעו שאתם ממש לא לבד. רוב האנשים אינם יודעים לענות על השאלות הללו ולמרבית מגולשי האתר שלנו יש את הלבטים הללו. החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להחליט זאת בעצמכם ורוב גוזמי העצים בהוד השרון ישמחו לספק לכם את חוות דעתם המקצועית על התהליך.

 

גוזם עצים בהוד השרון

מה עושים לאחר פעולת הגיזום?

לאחר שהסתיימה הפעולה והוצאנו את הגזם החוצה, הגיע הזמן להעניק לעץ טיפול אשר במהלכו נמרח את הענפים במשחות מיוחדות שעוזרות לעץ להחלים ולהבריא. כאשר מזמינים את השירות, חשוב כמובן לבדוק האם הגוזם מספק גם את השירותים הללו - פינוי הגזם של העץ ומריחת משחות אנטי בקטריאליות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה