צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בגבעתיים

כל מה שרציתם לדעת על גיזום עצים בגבעתיים ולא ידעתם - השוואת מחירי גיזום עצים, איך לבחור גוזם עצים מוסמך בגבעתיים? ובאילו מקרים יש לגזום עצים? ואיך תוכלו להשוות מחירים ולחסוך. קראו וגלו.

 איך לבחור גוזם עצים בגבעתיים?

בחירת גוזם עצים בגבעתיים יכולה להיות משימה מורכבת ולכן פורטל גיזום בישראל ריכז עבורכם מספר דגשים שיש לקחת בחשבון :

  • ביטוח עבודה - יש לוודא עם גוזם עצים בגבעתיים שיש לו כיסוי ביטוחי במידה ונגרמת לו פציעה או נזק אחר בעת עבודתו.
     
  • ניסיון - מומלץ לברר אודות ניסיונו של גוזם עצים בגבעתיים היות ויש שלל של שיטות גיזום המצויות היום בשוק כגון גיזום עצי דקל או גיזום של עצי פרי וכדאי לוודא שבעל המקצוע אותו תבחרו יחזיק בהתמחות גיזום בהתאם לסוג העץ שלכם.
     
  • ציוד וכלים מתאימים - ביצוע עבודת הגיזום בגבעתיים נעשית במספר כלים כגון מסור שרשרת, מסור גובה טלסקופי וכד'. חשוב שגוזם העצים ידע אם מדובר בעץ גבוה היות ובמידה וכן מדובר בעבודת גיזום עצים בגובה - עבודה המצריכה מנוף.

 

גיזום עצים בגבעתיים

השוואת מחירים של גיזום עצים בגבעתיים

טווח המחירים של גיזום עצים בגבעתיים הינו רחב ומשתנה בהתאם לגובה העץ , סוג העץ ותנאי הנגישות לעץ. בתחום כמו זה ישנם בעלי מקצוע רבים שגובים עלויות עבודה משתנות. 

 

פורטל גיזום בישראל נוצר על מנת לחסוך לכם בזמן ובכסף, כל שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם 3 גוזמי עצים בגבעתיים - דבר שיסייע לכם לטפל בעצים שלכם בצורה הטובה ביותר ואף להשוות ולחסוך כסף רב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מחירון גיזום בגבעתיים

מחירי גיזום עצים בגבעתיים יחסית מגוונים ולכן ריכזנו עבורכם כמה מחירים על מנת לסייע לכם לעשות סדר בדברים. כנסו למחירון גיזום עצים כדי לבדוק רשימת מחירים מלאה.

מחירי גיזום עצים בגבעתיים

מחיר גיזום עץ בגבעתיים עד גובה 4 מטרים

מחיר עבור עץ קטן.


300 - 550 ש"ח
מחיר גיזום עץ בגבעתיים בגובה של 4 - 7 מטרים

גיזום של עץ בינוני.


650 - 1,100 ש"ח
מחיר גיזום עץ גבוה 7 - 15 מטר

המחיר עשוי להשתנות בהתאם לנגישות הגיזום עבור העץ


1,200 - 2,400 ש"ח

הדפס מחירון

מתי יש לגזום עצים?

גיזום עצים בגבעתיים נחוץ במקרים בהם העץ עשוי לחדור לאיזורי מגורים לדוגמה גזע עץ שחודר לאיזורי מחייה שונים של אנשים כגון בתים, בנייני מגורים, משרדים, מוסדות וכד'.

 

סיבה נוספת נובעת מהצורך להגן על העץ מפני פולשים שהשתלטו על שטח בעץ ומטרתם להשתלט על איזורים נרחבים יותר, דבר העלול להתפשט לכל חלקי העץ ואף להתרחב לאיזורי מחייה שלנו ולכן כדאי לכרות את הענפים הנגועים בשלבים מוקדמים מההתפשטות. ישנו גם טיפול אסתטי של עצים המתבטא בגיזום עצי ופרי ונועד איך לא - על מנת להשרות סביבה יפה ומטופחת עבור כולנו.