צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בבת ים

מחפשים גוזם לגיזום עצים בבת ים? צריכים לבצע כריתת עצים בבת ים? בפורטל גיזום בישראל תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו את בעל המקצוע. בנוסף תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות.

מחיר גיזום עצים בבת ים

מחיר גיזום עצים מורכב מכמה דברים: גובה העץ וסוג העץ. המחיר הממוצע לגיזום עצים בבת ים עד גובה 4 מטרים הינו 425 ש''ח. טווח המחירים נע בין 300 - 550 ש''ח. יש לציין שהמחיר משתנה בין בעלי המקצוע השונים ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים. יש לציין שהמחיר כולל אך ורק את גיזום העץ.

 

מחיר ממוצע לגיזום עצים בבת ים (4 מטרים)

מחיר ממוצע לגיזום עצים בבת ים (4 מטרים): 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

בגיזום עצים בבת ים משווים מחירים וחוסכים

בפורטל 'גיזום עצים בישראל' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ופשוטה ולמצוא בקלות ובמהירות בעל מקצוע לגיזום עצים בבת ים. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם או להתקשר אל המוקד שלנו ויחזרו אליכם עם עד 3 הצעות מחיר מגוזמי עצים שונים בעירכם. מה שישאר לכם לעשות הוא רק לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

כריתת עצים בבת ים 

כריתת עצים הינה פעולה מסוכנת אשר אמורה להתבצע אך ורק על ידי כורת עצים מקצועי ומוסמך לצורך ביצוע הכריתה. בעת כריתת עץ ישנה סכנה גדולה לרכוש ולחיי אדם במידה ולא מכוונים את נכון את נפילת העץ, לכן חשוב להיעזר בבעל מקצוע אשר מוסמך לבצע כריתת עצים בבת ים. בנוסף על מנת לכרות עץ, יש צורך באישור מפקיד היערות האחראי באזור מגוריכם. קראו עוד על כריתת עצים ואיך מתבצעת העבודה.

 

גיזום עצים בבת ים

איך מתבצע גיזום עצים בגובה?

גיזום עצים בגובה הינה פעולה מסוכנת אשר יכול לסכן רכוש וחיי אדם, לכן במידה ולא הוסמכתם לעבודה זו עליכם להיעזר בבעל מקצוע שהוסמך לבצע גיזום עצים בבת ים. ישנן כמה דרכים בהם גיזום עצים בגובה בבת ים מתבצע:

 • גיזום עצים באמצעות מנוף - בתהליך זה הגוזם יבצע את הפעולה בעזרת מנוף סל אשר משמשים לרוב לעצים גבוהים.
   
 • גיזום עצים באמצעות טיפוס - שיטה זו היא הנפוצה והמדויקת ביותר לצורך ביצוע גיזום עצים בבת ים, גוזם העצים מגיע הכי קרוב לגזע ובכך הוא יוכל לבצע את הגיזום בדיוק רב.
   
 • גיזום עצים באמצעות סולם - בתהליך זה הגוזם יטפס על סולם ויגזום את העץ. יש לציין ששיטה זו היא לעצים בגובה של עד 10 מטרים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

איך תבחרו גוזם עצים מקצועי?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק לפני שבוחרים בעל מקצוע לגיזום עצים בבת ים:

 • ניסיון - חשוב בעת בחירת גוזם עצים לוודא שאכן הוא בעל ניסיון.
   
 • ביקורות - לאחר שתקבלו את שם בעל המקצוע, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאתם בוחרים בגוזם הנכון.
   
 • הסמכה - לא לכל אחד מותר לבצע כריתת עצים וגיזום עצים בבת ים, לכן חשוב לבדוק שאכן לגוזם העצים יש הסמכה לביצוע פעולה זו.
   
 • ביטוח - חשוב שיהיה לבעל המקצוע ביטוח שיכסה כל נזק, בין אם זה נזק לרכוש ובין אם זה נזק לחיי אדם.