צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים באריאל

מחפשים גוזם מקצועי שיגזום לכם את העץ? מצאתם! באתר גיזום בישראל חוסכים לכם כסף! השאירו פרטים או התקשרו  ותוכלו לקבל עד - 3 הצעות מחיר לגיזום עצים באריאל!

כמה עולה גיזום עצים באריאל?

מחיר גיזום עץ מאוד משתנה מעץ לעץ, לכן קשה להעריך בדיוק כמה יעלה לכם גיזום עצים באריאל. המחיר הממוצע של גיזום עצים באריאל הוא 425 ש''ח. טווח המחירים נע בין 300 - 550 ש''ח.
 

מחיר ממוצע לגיזום עץ באריאל

מחיר ממוצע לגיזום עץ באריאל: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

מדוע חשוב לבחור בגוזם מקצועי?

גזימת עצים אינה פעולה פשוטה ויכולה לסכן חיי אדם ורכוש, לכן חשוב לבחור בגוזם עצים מקצועי. אולי חלקכם לא ידעתם, אבל על מנת לעבוד כגוזם עצים באריאל, על הגוזם להחזיק תעודה ממשרד החקלאות לגיזום עצים באריאל. במידה ויש צורך בגיזום עצים בגובה, על הגוזם להחזיק בנוסף תעודת הסמכה בגובה.
 

גיזום עצים באריאל

איך תבחרו גוזם עצים מקצועי באריאל?

להלן כמה דברים שכדאי לבדוק לפני הזמנת גוזם עצים באריאל:

 • תעודות - כמו שכבר קראתם, כן לגוזם עצים חייבת להיות תעודת הסמכה ממשרד החקלאות, לכן חשוב לבדוק האם הגוזם בעל תעודת הסמכה.
   
 • ביטוח - חשוב מאוד לוודא שלגוזם העצים יש ביטוח לו ולעובדיו לעבודה בגובה ולכל תרחיש.
   
 • מחיר - יש לתאם ציפיות מול גוזם העצים על מחיר גיזום עצים באריאל על מנת שלא נופתע ועל מנת שנוכל לבצע השוואת מחירים ולחסוך בעלויות.

  השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
  או בטלפון: 077-9995124

השוו מחירים של גיזום עצים באריאל

גיזום עצים באריאל יכול להפוך בקלות לעסק יקר, ישנם הרבה משתנים אשר משפיעים על מחיר גיזום עצים באריאל, לדוגמא -  גיזום דקלים יהיה יקר משמעותית מגיזום עצי פרי. לכן פורטל גיזום בישראל מציעים לכם להשאיר פרטים או להתקשר ואנחנו כבר נמצא לכם גוזם עצים באריאל.  דרך גיזום בישראל, תקבלו עד 3 הצעות מחיר ומה שנשאר לכם זה רק להשוות ולחסוך.

מה הכלים שמתמשים בהם לגיזום עצים באריאל

ישנם כמה כלי עבודה אשר בהם נהוג להשתמש בעת גיזום עצים באריאל:

 • חרמש - ישנם 3 סוגי חרמש:  מוטוריים ,חשמליים ונטענים. חרמש מוטורי הוא חרמש אשר פועל על דלק ושמן. חרמש נחשב לאופציה המקצועית ביותר לביצוע עבודות גיזום.
   
 • מגזמת גובה - היא כלי עבודה ייעודי לגיזום בגובה, ישנה אופציה להחליף את הראשים לפי צורך וגובה העץ. היתרונות שלו הוא שהוא קל משקל.
   
 • ציוד לעבודה בגובה רב - ציוד זה הינו ציוד אשר משמש להגיע לצמרות עצים מאוד גבוהים על ידי מנוף / סל מונף.