צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים באור יהודה

דרך פורטל גיזום בישראל, תוכלו להזמין שירותי גיזום עצים באור יהודה והסביבה במחירים משתלמים למדי. מחפשים צוות מיומן ומקצועי לביצוע פעולת הגיזום? צרו איתנו קשר עוד היום.

השוו מחירים עבור גיזום עצים באור יהודה

ככל שיש היצע רחב יותר של בעלי מקצוע בתחום מסוים, כך גם טווח המחירים נעשה מגוון יותר והצרכן יכול ליהנות ממחירים מגוונים.

 

גיזום עצים זו אחת מהעבודות המבוקשות ביותר בתחום הגינון ועיצוב הגינה ולכן לא פעם נוכל למצוא הבדלים של מאות שקלים בין הצעת מחיר אחת לאחרת.

 

זאת הסיבה שמומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים לפני שמזמינים שירותי גיזום עצים באור יהודה או בסביבתה הקרובה, כאשר ההמלצה שלנו היא לבדוק לפחות שלוש הצעות מחיר שונות לפני שמגיעים להחלטה. 

 

גיזום עצים באור יהודה

עלות לגיזום עץ באור יהודה (עד 4 מטר)

עצים שגובהם הוא 4 מטר לכל היותר, נחשבים לעצים קטנים והגיזום שלהם פשוט הרבה יותר. המחיר לגיזום כזה יעלה בממוצע 425 ש"ח אך הוא עשוי להשתנות בין גוזם אחד לאחר.

 

מחיר ממוצע לגיזום של עץ עד 4 מטר

מחיר ממוצע לגיזום של עץ עד 4 מטר: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד לבחור גוזם עצים באור יהודה?

אלו הם הפרמטרים המרכזיים שנמליץ לכם לבחון בעת חיפוש אחר גוזם עצים באור יהודה:

  • ביטוח: עבודה של גיזום עצים באור יהודה יכולה להיות עבודה מסוכנת ולכן כדאי שלגנן או גוזם העצים שהזמנתם, יהיה ביטוח אשר יכנס לפעולה במצב בו יש תאונה כלשהי ויכסה זאת.
     
  • ניסיון: כדאי לאתר גוזם עצים מקצועי באור יהודה, שכבר ביצע גיזום לעצים מהסוג שיש בגינה שלכם. מדוע? מאחר ולא כל תהליך גיזום מתבצע באותה השיטה ועשויים להיות הבדלים בין גיזום עץ דקל לבין גיזום של עצי פרי או כל עץ אחר.
     
  • ציוד מתאים: את פעולת הגיזום ניתן לבצע באמצעות מסור שרשרת, מגזמת גובה, מסור גובה טלסקופי ועוד. כדאי להבין באיזה ציוד משתמש הגוזם והאם הוא ניעזר גם במנוף, במקרים בהם מדובר על גיזום עצים בגובה.
     
  • זמינות: זקוקים לעבודת הגיזום באופן מהיר ומיידי? אולי אפילו עוד היום? זאת צריכה להיות השאלה הראשונה שלכם לגוזם העצים. בעונת הקיץ ובאביב, הביקוש לעבודות גיזום עולה משמעותית וזה כולל גם גיזום שיחים או פעולות כריתה ולכן לא כל בעלי המקצוע יוכלו לספק לכם מענה מהיר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום עצים באור יהודה - למה זה חשוב?

לתהליך הגיזום יש לא מעט יתרונות החל מהחדרת קרני השמש לאזורים פנימיים בתוך העץ, מה שכמובן תורם רבות לשגשוגו וצמחיתו ועד לשמירה על ענפים חזקים ויציבים ומניעה של שבירתם בשל רוחות עזות. בנוסף, במקרים רבים נזמין שירותי גיזום עצים באור יהודה מאחר ונרצה לעצב אותו בצורה יפה ומסודרת יותר וגם למנוע מהענפים להגיע אל הגינות של השכנים או אל הרחוב עצמו.