צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים ברחובות

גיזום עצים ברחובות כולל מרכיבים שונים, המעידים על צורת העבודה, הציוד הנדרש והמחיר הנקבע בהתאם לכל אלה. גיזום עצים מתבצע, על פי רוב, באמצעות אנשי מקצוע, גוזמי עצים מקצועיים ומיומנים, אותם ניתן לאתר בקלות באמצעות פורטל גיזום בישראל בו הנכם נמצאים. 

ספקי שירות רבים ומנעד מחירים המחייב בדיקה

גיזום עצים בגובה ברחובות הוא עסק לא כל כך זול ולכן, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים. סקר שוק מקוצר, יוכל לסייע לכם להשיג חיסכון של בין מאות שקלים לגיזום עצים, או עשרות שקלים לגיזום עץ אחד. הזמן שתשקיעו בתהליך השוואת המחירים מצדיק את החיסכון שתוכלו לייצר לעצמכם.

 

פורטל גיזום בישראל מאפשר לכם להשאיר פרטים במקום ייעודי לכך ולקבל 3 הצעות מחיר מגוזמי עצים מקצועיים. אין צורך לצאת מהבית או ליצור קשר עם בעלי מקצוע, תוך כמה דקות, יהיה ברשותכם כל המידע הרלוונטי לו אתם זקוקים.

 

גיזום עצים ברחובות

מחיר גיזום עצים המתבצע על ידי גוזם עצים מקצועי

מחיר גיזום עצים ברחובות, כולל שירותי גיזום עצים ברחובות מסוגים שונים. להלן מספר מחירים לדוגמה:

 • מחיר גוזם עצים ברחובות, לגיזום עץ נמוך, שגובהו לא עולה על 4 מטרים, נע בין 300 ל- 550 ₪.
 • מחיר של גיזום עץ בינוני ברחובות, שגובהו לא עולה על 7 מטרים, נע בין 600 ל- 1100 ₪.
 • גיזום עץ גבוה, שגובהו אינו עולה על 15 מטרים, נע בין 1200 ל- 2400 ₪.

כיצד נקבע המחיר לגיזום עצים ברחובות?

להלן פירוט של מספר פרמטרים המשפיעים על מחיר הגיזום:

 • גובהו של העץ – המשוואה הנה פשוטה ביותר, ככל שהעץ גבוה יותר, מחיר הגיזום שלו גבוה יותר. במקרים מסוימים, למשל של עץ בגובה 12 עד 14 מטרים, יידרש מנוף סל שיוסיף סך של 550 ₪ בממוצע, לעלות הכוללת של הגיזום.
   
 • שיטת העבודה – ישנן שתי שיטות עבודה מרכזיות לגיזום עצים בגובה: גיזום עם מנוף סל וטיפוס באמצעות חבל סנפלינג מקצועי.
   
 • נגישות לעצים ותוואי השטח הכללי – רמת קושי הנגישות לעץ הדורש גיזום, עשויה מאוד להשפיע על עלות העבודה, מכיוון שנגישות קשה למקום, תדרוש זמן רב יותר לביצוע הגיזום. במידה והעץ נמצא בסביבה של עצים רבים נוספים, תהיה עבודת הגיזום קשה וארוכה יותר ולכן, גם יקרה יותר.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מתי יש לבצע גיזום עצים?

הרגע המדויק בו יש לבצע גיזום עצים, תלוי מאוד במטרת הגיזום. במידה והמטרה הנה שמירה על בריאות העץ מפני מזיקים שונים, מומלץ לבצע גיזום המונע, על פי רוב, התפשטות של מזיקים על העץ. מטרה נוספת בעטיה מבצעים גיזום עצים מקצועי הנה, עיצוב מראה העץ.

 

למראה העץ ישנה השפעה רבה על האסתטיקה של החצר או הרחוב ולכן, כשהעץ רווי מדי ענפים, הוא מייצר לכלוך כבד ומומלץ לבצע גיזום שלו. המטרה החשובה ביותר לגיזום עץ היא, החשש מקריסה של ענפים, דבר העלול לסכן עוברים ושבים.