צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בירושלים

צריכים גיזום עצים בירושלים? דרכנו תוכלו למצוא גוזמי עצים בעיר וגם באזור ירושלים. המשיכו לקרוא כדי להבין את מחיר ולערוך השוואת מחירים שעזור לכם לחסוך בעלויות.

מתי צריך לגזום עצים?

גיזום עצים בירושלים לרוב צריך לעשות ברגע שהעץ מהווה מטרד, סכנה (כמו במקרה של הפרעה לכבל חשמלי) או פשוט מתי שהעץ של השכן ירוק יותר wink. שימו לב שאחריות גיזום העץ על מי שהעץ נטוע בשטח שלו. כלומר במידה והעץ שלכם מהווה מטרד בשטח השכן בגלל הענפים על אחריותכם להזמין גוזם עצים מוסמך וכך גם לחילופין. על פי חוק גיזום עצים רק גוזם מוסמך רשאי לגזום עצים בהתאם לגובה העץ וסוג ההסמכה שיש לו (1,2,3).

 

גיזום עצים בירושלים

מה המחיר של גיזום עצים בירושלים

מחיר של גיזום עצים בירושלים כמובן משתנה בהתאם לסוג העץ, לגובה שלו, לזמינות של גוזם העצים להגיע אליו (לדוגמה האם צריך מנוף סל) וגם לגוזם העצים עצמו שיכול לתת מחיר שונה לעבודה שלו. צירפנו לכם מחירון לדוגמה, תוכלו להסתכל על מחירון גיזום עצים מלא אם תרצו להרחיב.

מחיר גיזום עצים בירושלים

מחיר גיזום עץ קטן

עד לגובה של 4 מטר.


300 - 550 ש"ח
עלות גיזום עץ בינוני

יכול להשתנות בהתאם לסוג העץ או לנגישות לצמרת העץ.


650 - 1,100
כמה עולה גיזום של עץ גדול?

מעל 7 מטר, תוכלו לקרוא עוד על גיזום עצים בגובה.


1,200 - 2,400

הדפס מחירון

גיזום עצים בירושלים בזול

כמו שאמרנו קודם המחיר של גוזם עצים בירושלים יכול להשתנות בהתאם לגוזם עצים אחד לעומת השני, זה המפתח כדי למצוא גיזום עצים בזול. אם תערכו השוואת מחירים בין גוזמי עצים שונים בעיר תוכלו לחסוך בעלויות בלי להתפשר על איכות השירות שתקבלו.

 

השאירו פרטים בטופס הבא ותקבלו מספרי טלפון של 3 גוזמי עצים בירושלים. קחו הצעת מחיר מכל אחד מהם, ערכו השוואה וקחו את ההצעה הטובה ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גם מחוץ לעיר, גיזום עצים באזור ירושלים

גם אם אתם לא גרים בתוך ירושלים עצמה תוכלו למצוא דרכנו גוזמי עצים שיגיעו אליכם לחצר. פורטל גיזום בישראל עובד עם הרבה גוזמי עצים בדרום ובכלל ברחבי הארץ, כך שגם אם תצטרכו גיזום עצים באזור ירושלים רק תצטרכו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג שתקבלו פרטים של גוזמי עצים בעיר/באזור שלכם שיוכלו להגיע אליכם ולעשות את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר.