צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים באשקלון

בין אם מדובר בעץ בגינה הפרטית שלכם ובין אם בעצים בגינה ציבורית או בבניין משותף, אנו ממליצים להיעזר בבעל מקצוע אשר מחזיק בציוד המתאים ויודע לבצע את העבודה בצורה טובה ומהירה. דרכנו תוכלו להזמין שירותי גיזום עצים ברעננה במחירים נוחים למדי ובצורה מהירה.

גיזום עצים באשקלון והסביבה בזול

מתגוררים בעיר אשקלון? מחפשים גנן או גוזם מקצועי אשר יודע כיצד לגזום עץ בצורה נכונה ויכול לספק לכם את השירות בזמן הקרוב? פורטל גיזום בישראל הוא המקום בו תוכלו להשוות בין גוזמים וגננים אשר מספקים שירותי גיזום עצים באשקלון והסביבה! כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה מסודרת אצלנו ואנחנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות, מה שיאפשר לכם להוזיל בסופו של דבר את העלויות ולעבוד עם מי שמספק שירות זול.

 

גיזום עצים באשקלון

עלות גיזום עצים באשקלון

העלות של פעולת הגיזום תיקבע לפי גודל העץ שלכם. במידה ומדובר על עץ קטן יחסית, אשר גובהו הוא עד 4 מטר, סביר להניח שתשלמו בין 300 ל-550 ש"ח. אם מדובר על עץ בינוני (6 מטר פחות או יותר) המחיר יתייקר מעט וצפוי לעמוד על בין 650 ל-1,100 ש"ח. במקרה ומדובר בעצים גדולים למדי, אשר גובהם הוא 10 מטר ומעלה, המחיר יכול להגיע גם ל-1,200 ש"ח ואף יותר.

גוזמים בצורה נכונה, מקצועית ואחראית

עבודת גיזום נחשבת לבריאה מאוד לעצים והיא מעודדת את צמחיתו של העץ, כל עוד יודעים לעשות זאת בצורה נכונה כמובן. כאשר גוזמים עץ יתר על המידה, אנו עשויים לפגוע בו ולעיתים אפילו לגרום למותו. לכן, צריך לדעת איזה ענפים לגזום, מתי לבצע את הפעולה (באיזו עונה בשנה) וגם כמובן לבדוק מה התדירות המתאימה, בהתאם לסוג העץ והגודל שלו. גיזום עצי הדר, מתבצע למשל באביב או בחורף, גיזום של עץ זית נהוג לבצע באביב וגיזום של דקל נוכל לבצע גם בסתיו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

שיפור נראות הגינה באמצעות פעולת הגיזום

פעולה של גיזום עצים, יכולה לשדרג את הגינה שלכם ולתרום לא מעט למראה הכללי. במסגרת עבודות תחזוקה בגינה, נהוג לגזום ולעצב את העצים והצמחייה וזאת בין היתר על מנת לקבל מראה נקי ויפה יותר. בנוסף, כאשר גוזמים את העץ, אנחנו מקבלים גינה נקייה יותר מעלים ולכלוך ולכן כדאי להקפיד על כך ולבצע את הגיזום כל כמה חודשים.

גיזום עץ באשקלון במגוון שיטות

ניתן לגזום עץ באמצעות מנוף שבאמצעותו אפשר להגיע גם אל הענפים הגבוהים של העץ אך אפשר גם לבצע גיזום עצים בגובה באמצעות סולם או טיפוס על העץ בעזרת הציוד המתאים. לא בטוחים באיזו שיטה כדאי לבחור? כדאי להתייעץ עם גוזם מקצועי שזו עבודתו. צרו איתנו קשר כעת והזמינו גיזום עץ באשקלון עוד היום.